HYDE PARK
Like

Coś mi tu nie pasuje…

07/09/2013
798 Wyświetlenia
23 Komentarze
7 minut czytania
Coś mi tu nie pasuje…

Wikileaks opublikowało dwa dni temu zdobycz z kolejnego włamu. Tym razem rozmowy p. Holochera. Kompromitujące oczywiście bo po co publikować inne. Po przeczytaniu ich treści wściekł się p. Korwin –Mikke bo wynikało z nich między innymi, że delikatnie mówiąc, p. Holocher i kumple zrobili mu niezłe świństwo. Na jego miejscu wściekł by się każdy. Nie będę cytować bo od piątku każdy zainteresowany mógł przeczytać i ukradzioną korespondencję i oświadczenie p. Korwina-Mikke, i pojawiające się komentarze. Ja osobiście przeczytałam tylko oświadczenie p. Korina Mikke bo nie mam zwyczaju czytać zapisów cudzych prywatnych rozmów. Oczywiście zawrzało a większość komentarzy jest, delikatnie mówiąc, niewybredna, jak zwykle w takich sytuacjach. P. Holocher i rozmówcy zostali dość dokładnie ukamienowani, obdarci ze skóry, powieszeni, opluci i rozdarci na strzępy. Niektórzy ogłosili koniec RN. Mnie tu jednak coś nie pasuje… Mówiąc krótko, według mnie, historia nie trzyma się za bardzo kupy. Oczywiście nie jest nieprawdopodobna ale ja sobie rozważyłam różne możliwości.

0


 

Możliwość pierwsza- materiały są prawdziwe, faktycznie coś takiego miało miejsce. Jeżeli tak jest, to niech Bóg ma w opiece p. Holochera, całe szefostwo RN a także tysiące ludzi, którzy ufali w ich uczciwość i czystość intencji. Ja jednak uważam, że nie jest to do końca prawdopodobne ponieważ nie widzę możliwości przeprowadzenia przez p. Holochera takiej akcji- RN nie ma na to ani pieniędzy ani przede wszystkim kontaktów. Żeby utrącić tyle głosów trzeba mieć mocne wejście do struktur administracyjnych. Nie sądzę, żeby ci panowie je posiadali. Argument drugi- po co Wikileaks miałaby kraść korespondencję akurat p. Holochera, skoro jest tyle bardziej obiecujących kandydatów do okradzenia z prywatności i zrobienia sensacji. Chyba, żeby na zamówienie…ale niby czyje? Albo z osobistej niechęci właścicieli Wikileaks do prawicy. Tylko to jest tak mało prawdopodobne, że aż się uśmiechnęłam pisząc te słowa.

Druga możliwość- ktoś te materiały spreparował /bo, że Wikileaks mogło by zrobić coś takiego jest tak zabawne, że szkoda w ogóle pisać/. Spreparowane zręcznie podsunięto i już. W takim razie pytanie kto mógłby to zrobić? Tak zwane „służby”, które chciałyby na przykład skompromitować RN? Możliwe, ale to trochę jak strzelanie z armat do wróbla. Co prawda RN zaczyna być groźny dla układu jako inicjatywa całkowicie oddolna, będąca poza kontrolą i w dodatku zdobywająca coraz więcej poparcia, ale pytanie czy akurat ten ruch układ uważa za głównego przeciwnika. Wszak przypięto RN łatkę faszyzmu i raczej jedzie się tym torem. Chyba, że to na przykład balon próbny i na przykład za tydzień będziemy mogli poczytać prywatne rozmowy Jarosława Kaczyńskiego, Zbigniewa Ziobry albo kogoś jeszcze innego bo jest to nowa metoda walenia w przeciwnika, tfu, chciałam powiedzieć ochrony państwa demokratycznego przez ekstremą. Celem mogłaby być albo kompromitacja albo kompletne skłócenie środowisk opozycyjnych /p. Korwina-Mikke już udało się skłócić z RN/.

Przychodzi mi również do głowy możliwość trzecia. Inkryminowane teksty mógł spreparować i podsunąć ktoś z otoczenia p. Holochera /albo ujawnić prawdziwe, to inna sprawa/, na przykład w wyniku rozgrywek wewnętrznych, o których możemy zupełnie nie wiedzieć z wielu powodów- bo toczą się podskórnie, bo RN dla własnego dobra ich nie ujawnia, bo ktoś zdecydował się uderzyć znienacka i nagle… Jest też możliwe, że w RN jest gdzieś tam umiejscowiony kret. Szczerze mówiąc wcale bym się nie zdziwiła.

Co do treści również są różne możliwości- wszystko może być spreparowane /mało ekonomiczne, po co się męczyć/, wszystko może być prawdziwe, albo po prostu niektóre fragmenty są zmanipulowane. Wszystko to być może. Problem w tym że, jak sądzę, mało kto przeczytał to uważnie- jest tego dużo, podobno w większości nudne, wiele osób nie przeczytało przez przyzwoitość, niejedna z lenistwa, sporo tylko pobieżnie przejrzało. Sądy są wydawane najczęściej na podstawie artykułów prasowych, pogłosek albo wieści typu „Iksiński powiedział…”. No i może o to też komuś chodziło. Ja czytać nie zamierzam /poza fragmentami, z którymi chcąc nie chcąc, zapoznałam się czytając tekst opublikowany przez p. Korwina-Mikke/ z kilku powodów: jak już wspomniałam nie podsłuchuję i nie biorę udziału w akcjach podsłuchu zbiorowego bo mnie to mierzi, nie mam zamiaru pisać analiz ujawnionych materiałów bo uważam, że nie jestem do tego powołana więc tym bardziej taka lektura nie jest mi do niczego potrzebna, po trzecie komuś zależało na tym, żeby jak najwięcej ludzi to przeczytało z powodów najpewniej bardzo niskich i podłych bo tylko takie mogły skłonić do kradzieży cudzych rozmów a ja nie mam zamiaru satysfakcjonować tego rodzaju kreatur. Jeżeli p. Holocher i jego koledzy są draniami to przekonam się o tym prędzej czy później  uczciwymi sposobami, jeżeli są porządnymi ludźmi /a obowiązkiem chrześcijanina jest zrobienie takiego założenia/ to nie będę musiała sie wstydzić, że dałam sie namówić na udział w naruszaniu ich dobrego imienia.

Nie wiem i pewnie nikt /prócz osób, których rzekome czy prawdziwe rozmowy zostały ujawnione oraz autorów kradzieży i ewentualnej manipulacji/ nie wie, jaka jest prawda. Trzeba czasu i uważnego wysłuchania drugiej strony, no i solidnego śledztwa prokuratorskiego, bo do tego ta sprawa się kwalifikuje. Jak by nie było ujawnianie cudzych rozmów a tym bardziej fałszowanie czy manipulowanie nimi to przestępstwo. O wspomniane solidne i uczciwe śledztwo chyba będzie jednak najtrudniej z powodów, których opisywać nie zamierzam bo i tak każdy wie. Nam pozostaje zachowanie rozsądku i dystansu no i uważne śledzenie sprawy. Szybkie sądy, radykalna i podjęta pod wpływem emocji zmiana opinii niczemu nie służą może poza  spełnieniem oczekiwań hipotetycznych autorów manipulacji, o ile rzecz jasna sprawa jest manipulacją, na co mam głęboką nadzieję.

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
monitako

Monarchistka, z lekka skręcająca ku katolickiemu tradycjonalizmowi, zawsze wierna Kościołowi i Polsce. Liberalizm w gospodarce, konserwatyzm w polityce i moralności.

39 publikacje
10 komentarze
 

23 komentarz

 1. Avatar gas

  Jak by to nie rozpatrywać chyba coś na rzeczy jest, JKM jest jak sól w oku dla Ruchu Narodowego. Twardo i często przypomina że narodowy socjalista … prawicom nie jest i ręki podawać mu się nie powinno, co ewidentnie nie jest po drodze z budową szerokiego narodowego ruchu. Jeśli dodać do tego osobiste animozje z działaczami UPR to wydaje się to coraz bardziej prawdopodobne że tzw. Ruch Narodowy nie bardzo wie jak sobie z JKM poradzić … bo przecież ten jest bardziej narodowy niż sami narodowcy ( patrząc przez pryzmat dzieł Romana Dmowskiego ) a i znacznie bardziej prawicowy i konserwatywny.

  0
  • Władze UPR (a konkretnie Jóźwiak) są ostatecznie SKOMPROMITOWANI i nie powinno się z takimi ludźmi mieć żadnych kontaktów. To już koniec tego człowieka w polityce.
   .
   Tak więc powoli eliminujemy z polityki wolnościowej zwykłe szuje oraz astrologów …
   .
   Jeszcze tylko wystrzelić w kosmos obłąkaną pseudo-ideologię Wariackiej Architektury Finansowej propagowanej przez Wariatów Jutra i droga do Wolności będzie otwarta !!!

   0
 2. BŁĘDNA ANALIZA …
  .
  Oto, JAK JEST:
  .
  1. Materiały NIE SĄ sfałszowane – gdyby były, PH po prostu przedstawił by nam choćby jeden skan “sfałszowanej” strony i porównał z treścią z wikileaks. Tak się jednak NIE STAŁO. To kończy brednie o “sfałszowaniu”.
  .
  2. Dlaczego wybrano PH ? Wybrano ich wielu, jedynie na początek ujawniono PH. Za chwilę (przed MN2013) pojawia się następne. Chyba, że niektóre osoby PÓJDĄ NA WSPÓŁPRACĘ. Ale tego się nigdy nie dowiemy …
  .
  3. Osoby chcące krzyczeć “BÓG (!!!), HONOR (!!!), OJCZYZNA (!!!) nie powinny się obawiać ujawnienia ich prywatnych rozmów, bo tam nie powinno się znajdować NIC, co byłoby INNE, niż to, co słyszymy OFICJALNIE …
  .
  4. Ujawnienie sprawy GWAŁTU oraz FAŁSZOWANIA LIST WYBORCZYCH, to nie jest “ujawnienie prywatnej korespondencji”, tylko działanie dla dobra wspólnego i jak najbardziej wskazane. Jestem wręcz zwolennikiem zasady, że KAŻDA OSOBA kandydująca na funkcję publiczną podpisuje oświadczenie, w którym ZGADZA SIĘ NA JEJ INWIGILACJĘ !!! (jestem przekonany, że takie osoby jak Monika Olejnik, Tomasz Lis, Broncisław Komoruski, Wiślina Szamborska, Bolek Walker, Tadeusz Mazowiecki, Adam Michnik, Heinrich Himmler, Bronisław Geremek czy Adolf Hitler nie mieli by NIC PRZECIWKO temu, aby poddać ich życiorysy pełnej inwigilacji.
  .
  No, ale to są WYBITNI SOCJALIŚCI …
  .
  5. Każdy, kto nie działa zgodnie z PROGRAMEM Ruchu Narodowego, a próbuje w nim działać, czyli podpisując deklarację FAŁSZUJE DOKUMENT i powinien być traktowany jak WRÓG RUCHU NARODOWEGO, gdyż naraża ten Ruch na kompromitację, ośmieszenie, wykorzystanie przeciwko Polsce i Narodowi …
  .
  6. Mam nadzieję, że teraz zaczniecie odróżniać ludzi w rodzaju Stanisława Michalkiewicza czy Nigela Farage’a od cyników traktujących państwo i władzę jako cel sam w sobie …
  .
  7. Co dalej ?
  Sprawa jest prosta: należy odpartyjnić Ruch Narodowy i połączyć w nim dwa nurty:
  – wolnorynkowo-patriotyczny
  – narodowo-socjalistyczny
  .
  Powinno być to jasno określone, że mamy DWA FILARY walki z obecnym systemem.
  .
  Wtedy będzie wszystko CZYTELNE i nie będzie sporu pomiędzy tymi dwoma częściami RN.
  .
  Natomiast BEZWZGLĘDNIE (!!!!!!) należy wykluczyć z walki o Polskę ASTROLOGÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  • Kapitalizmu (wolny rynek) nie da się pogodzić z socjalizmem (rozdzielnictwo dóbr) i odwrotnie. Socjalizm to 100% monopolu. Kapitalizm to 0% monopolu. Szukanie trzeciej drogi, co usilnie starają się wszyscy “mądrzy inaczej” ciągle robić, jest bez sensu. Jak to już wcześniej wypraktykowano “Trzecia droga prowadzi do Trzeciego Świata”. Aż dziw, że to należy ciągle i stale powtarzać. No chyba znowu muszę tu powtórnie zamieścić rozprawkę o leninowskich”pożytecznych idiotach”, lub jak kto woli “Lemingach”
   Janusz Żurek

   0
   • Źle mnie zrozumiałeś. Ja nie stwierdziłem, że w przyszłości system powinien być “mieszany”. Stwierdziłem jedynie, że zwolennicy 100% Wolnego Rynku i zwolennicy 100% keynesa/socjalizmu itp. będą wtedy mogli przekonywać społeczeństwo do swoich racji …
    .
    I zapewne trzeba będzie pójść na jakiś kompromis – nie dlatego, że mix jest dobry, tylko dlatego, że inaczej się niczego nie wdroży.
    .
    Jeżeli jesteś na łodzi z wariatami i oni grożą jej zatopieniem, i stawiają warunek, że nie wywrócą łodzi, gdy dasz im do zjedzenie gumkę od majtek, to po prostu dajesz im tą gumkę i płyniesz dalej …
    .
    Tak się robi z nikanderowcami, ze zwolennikami ASTROLOGII, Cywilizacji Wariackiej, Nowej Architektury Wariackiej i z Wariatami Jutra …

    0
 3. to skandal, ze dali sie wymanewrowac jak dzieci przez przeciwnikow (tutaj mozna miec szereg watpliwosci, kto za sprawa stal naprawde. ich koalicja i mozliwosci techniczne sa wielkie. co wcale nie znaczy, ze musza klamac i dostep do danych zdobyli w stosunkowo prosty sposob).

  od dawna jestem zdania, ze facebook i w ogole internet, to nie jest miejsce na tego typu nieoficjalne korenspodencje. to wszystko wychodzi z lenistwa albo braku pieniedzy. tylko co maja powiedziec na to organizatorzy konspiracyjni z przeszlosci?

  jesli nie ma sie pojecia o tym jak funkcjonuje system i przeplyw informacji w tym systemie, to lepiej siedziec w domu i zajac sie normalna praca, zamiast kompromitowac nie tylko siebie, ale i nowoczesny polski nacjonalizm.

  kara dla Hochlera powinna byc drakonska.

  a nie zapominajmy, ze Antifa napisala, ze to dopiero poczatek. mozliwe, ze inni cwiercinteligenci tez wpadli w ta smiesznie prosta pulapke. i oni chca obalic system? hahaha.

  jednak to wcale nie oznacza, ze trzeba przejsc na strone Korwina-Mikke. on skompromitowal sie juz wspolpraca z gen. Jaruzelskim, wiec teraz niech nie udaje swietego… albo Ruch Narodowy sie zmieni i zprofesjonalizuje albo trzeba bedzie wkrotce szukac nowej drogi, budowac nowa organizacje.

  0
  • Mylisz się Pablo ! RN w założeniu miał być szeroką platformą PATRIOTÓW, którzy mieli walczyć o WOLNĄ POLSKĘ, a po zwycięstwie podzielić się na patriotyczną lewicę i patriotyczną prawicę.
   .
   A więc miejsce jest dla każdego, w tym dla KNP.
   .
   Ważne, że wszyscy walczymy o NOWY SYSTEM, w którym NIE BĘDZIE SIĘ DAŁO OKRADAĆ POLAKÓW …

   0
   • Ultima Thule! Zapomniałeś chyba o “Razwiedce” oni też są przecież w tej “szerokiej platformie PATRIOTÓW”.
    Janusz Żurek

    0
    • ci są wszędzie, ale wbrew pozorom w samym tym fakcie nie tylko nie ma nic złego, ale jest to wręcz pożądane. Państwo bez służb specjalnych NIE PRZETRWA …
     .
     U nas jest kilka konkurujących służb, co gwarantuje w miarę sensowną transparentność.
     .
     Celem jednak powinno być, aby działania tych służb w większym stopniu służyły Polsce, a w mniejszym stopniu zawłaszczaniu państwa przez służby …
     .
     Przykładowo: nie mam pretensji do Wałęsy o to, że współpracował, tylko o to, że potem temu zaprzeczał oraz że wpuścił Michnika i jego bandę do władzy …

     0
     • Obawiam się jednak, że każda “niekoncesjonowana” przez służby partia (czy ruch) również nie przetrwa.
      Żurek Janusz

      0
 4. Avatar Art

  Ktokolwiek wchodzi w jakikolwiek układ z JKM sam sobie szkodzi.Ten agent (podpisał lojalkę) nie ma sobie równych w rozbijaniu prawicy.

  0
  • Avatar gas

   Gdyby był agentem to … nie walczył by aż tak aby agentów ujawnić, poza tym coś by już dawno wyszło, a w tej chwili JKM jawi się wręcz jak kryształowo uczciwy człowiek. Więc albo napiszesz konkretnie co i jak …albo przestań szkalować człowieka

   0
 5. na Sejmie Czteroletnim tez byli sami “patrioci”, ale dzialajac wspolnie potrafili tylko strzelic sobie kilka razy w kolano.

  nie chodzi juz o to, kto byl agentem a kto nie. musimy sie pogodzic, ze “czerwonej elity” nie usuniemy, ani ze stolkow, ani nie pozbawimy majatkow, bo to wiaze sie praktycznie z wojna domowa, a ta nam niepotrzebna.

  jak rozwiazac tylko ta skrajna marnosc w zarzadzaniu publicznym. moze trzeba jeszcze odrobine zaczekac az wszystkie ugrupowania polityczne w Polsce beda mialy w tym zywotny interes, aby nie doprowadzic kraju do ruiny. albo po prostu poczekac, az obecna wladza i nastepcy tej wladzy z kregu tej samej wladzy, skomprotmituja siebie do konca, a kraj doprowadza do bankructwa?

  jak zwykle polska sytuacja jest bardzo zlozona i skomplikowana… pole manewru bardzo ograniczone.

  0
 6. Oj Pablo, Pablo! A któż Ci takich głupot naopowiadał i takiego kitu nawciskał, że aż musisz się tu uwywnętrzniać? Ale po kolei.
  Sejm Czteroletni nie składał się z samych patriotów, a Konstytucję 3 Maja uchwalono jedynie dzięki spiskowi.
  Właśnie o to chodzi kto był agentem, bo agenta można dowolnie wykorzystać i w dowolnych celach, aż do momentu jego zdemaskowania, lub śmierci (agent może opuścić Firmę tylko przez komin). Na marginesie. Podpisanie zobowiązania (lub jak kto woli “lojalki”) do nieobalania ustroju PRL siłą (sic!) nie czyni jeszcze z niego tajnego agenta, ani tajnego współpracownika!
  “Aby Polska była Polską” czerwoną elitę należy usunąć i już! Wojna domowa? Nie przesadzajmy, a poza tym krew oczyszcza.
  Czekanie, aż “magdalenkowe” “ugrupowania polityczne w Polsce będą miały w tym żywotny interes, aby nie doprowadzić kraju do ruiny” można tylko określić bardzo trafnym starym polskim powiedzeniem: “Marzenia ściętej głowy”.
  Ta władza, (jak i poprzednie), dostatecznie się skompromitowały tylko, że leninowskich “pożytecznych idiotów”, lub jak kto woli “lemingów”, to nie rusza i nie ruszy nawet jeśli skompromitują się jeszcze bardziej. Dlaczego? Dlatego bo…. są idiotami! Jeśli ktoś uważa, że w Polsce rządzi PO, PiS, SLD, PSL “Czarni”, czy kto tam jeszcze jest…. “lemingiem”. To oczywiste Watsonie!
  Janusz Żurek

  0
  • wlasnie przez takich krotkowzrocznych patriotow, Polska zostala stracona. niestety Pan rowniez miesci sie w tej kategorii.

   ja wiem co pisze, w przeciwienstwie do Pana.

   0
 7. Tak, czy siak, dobrze się stało, że RN wysypał się na długo przed wyborami. Czeka nas nagłośnienie sprawy i w następnej kolejności kamienowanie tzw.prawicy (faszystów z RN), uważanej za prawdziwą prawicę przez większość tępego narodu. Tępy naród nie rozumie, że pojęcia zostały zawłaszczone przez “łobuzów od historii” i ma mętlik w głowie. Dobrze, że wyszło oszustwo wyborcze obliczone na skompromitowanie KNP, dobrze, że p.Holocher i jego kumple pokazali prawdziwe oblicze faszystowskiej megalomanii firmującej podbój świata wszelkimi sposobami.
  Niestety jak zwykle sceptycznie odnoszę się do przekazu, który pójdzie z mainstreamu. Będzie całkowicie zmutowany i pogrąży przy okazji KNP kłamliwymi komentarzami podpartymi wypowiedziami domorosłych autorytetów, jak p.Miller, czy p.Borowski. Zyska jak zwykle SLD i to mnie wkurza maksymalnie. Głupota ludzisk przed telewizorami jeszcze się powiększy i spłynie szambem na najbliższych wyborach.
  Ot, takie polskie piekiełko…

  0
  • KOMPLETNIE BŁĘDNA TEZA !!!
   .
   1. Mainstreamowi nie uda się wykorzystać tej afery do zniszczenia RN. Gdyby zaczęli atak, to się po prostu OŚMIESZĄ.
   .
   2. Celem jest raczej zastraszenie RN (przestaną się komunikować, co utrudni organizację MN2013). Ponadto mają być ujawnione dane innych osób – nikt nie wie, których. Być może zaczną się szantaże itp.
   .
   SLD niczego nie zyska, a głównym wrogiem Polski nie jest konkretna partia, tylko cały establishment polityczno-biurokratyczno-mundurowy.
   .
   3. Cała afera będzie z KORZYŚCIĄ dla prawdziwego RN – wylecą cwaniacy, cynicy,m kombinatorzy, małe ludziki …
   Uważam, że RN powinien być TRANSPARENTNY, a szuje stosujące metody nielegalne i sprzeczne z normalnym pojęciem etyki – eliminowane. Przykładowo następca “wielkiego logistyka” powinien na zawsze odejść w zapomnienie !!!
   .
   Ale pamiętajcie, że NAJWIĘKSZYM zagrożeniem dla Polski nie są ci, którzy otwarcie walczą z nami, ale ci udający “prawdziwych Polaków”. Są to WARIACI i ASTROLODZY wyznający chora ideę “Cywilizacji Wariackiej”, “Wariaci Jutra” – zwolennicy “Nowej Architektury Wariackiej” oraz nikanderowcy (rytu przeworskiego).
   .
   To oni ukrywają się za tajemniczą “bestią z puszczy” zwaną: “hiena zwierze wariackie” …

   0
   • NOWE FAKTY o zdobyciu Bastylii !!!
    .
    Niedawno na światło dzienne wypłynęły nowe fakty dotyczące zdobycia Bastylii. Okazało się bowiem, że wśród 7 uwolnionych skazańców było dwóch obłąkanych.
    Jeden to twórca idei “Civilisation Polonaise”, a drugi to obłąkany fanatyk “Nouvelle architecture financière imbécile” …
    .
    Współcześni, nie mogąc pojąć o co im chodzi, uznali ich za obłąkanych …
    .
    Dzisiaj, po ponad dwóch stuleciach można wreszcie połączyć fakty i zauważyć związek krwawej Rewolucji Francuskiej z niektórymi ideami propagowanymi obecnie w internecie. Upiory przeszłości powracają …

    0
   • Zastraszenie RN ?? A co to za zwierzę ?!
    Straszyć to można dziewczyny na obozie. Rolą rządu jest obecnie utrzymać się przy władzy. Premier wyjaśnił to zupełnie jasno i przystępnie: każda większość, nawet nikła, pozwoli skutecznie rządzić, więc nie ma potrzeby wcześniejszych wyborów. Czy mam dalej tłumaczyć?
    Zostanie uruchomiony (albo już został) cały front robót, którego celem jest pełna zadyma na całej linii. Z jednej strony będzie masa prowokacji połączonej z “uświadamianiem” jak groźne jest środowisko RN (kiboli) i przypomni się przy okazji, jak Mikke maszerował z naziolami w kominiarkach. Przy tym starzy kumple komuniści są naturalnym sprzymierzeńcem nie bez powodu Miller jest zaczepiany w sejmie o komentarz w każdej sprawie.
    A że mainstream się ośmieszy? Co z tego? Ośmiesza się od lat i nikomu to nie przeszkadza. Poza tym ośmiesza się tylko w oczach konserwatystów i nielicznych mądrych i rozsądnych ludzi. Ale cała gawiedź łyka wszystko jak leci. Kto więc się boi ośmieszenia?
    Korzyści dla RN będzie niewiele. Jest zbudowany na emocjach patriotycznych, a gospodarcze hasła oscylują wokół państwa socjalnego. Mam nadzieję, że pozostanie grupą ludzi nie mających realnego wpływu na politykę i gospodarkę.
    Twierdzę, że mógłby odegrać rolę wzmacniacza niezadowolenia i rozruszać ludzi, którzy siedzą przed TV od lat. Mógłby ale tego nie zrobi, bo przeciwnik jest za dobry. Nie ta kategoria.

    0
 8. Ja nie znam ani jednego slowa ze skradzionej poczty.Chce sie odniesc ogolnie do tego
  typu spraw.Tez nie jestem specem komputerowym ale kiedy czytam od wielu lat o hakerach
  to mna wzdryga!Dosc znam rozne zabezpieczenia poczty elektronicznej i trudno mnie
  uwierzyc aby ktos kto w tym nie siedzi o tak sobie wlamywal sie.Wiem ze te sprawy sa
  karalne – sam bylem bliski wytoczenia procesu kompanii z ktora mam kontrakt na internet.
  Bo tak wlasnie pouczyl mnie inzynier-komputerowiec ze to wlasnie dana kompania jest
  odpowiedzialna za nienaruszalnosc prywatnosci.Co innego taki np.Snouden……..-to zupelnie
  inna sprawa.Pani ktora napisala ten tekst obawia sie ze wkrotce p.Kaczynski…….!!!
  Droga Pani – Kaczynski jest akceptowany przez chazarow i nic takiego nie wydarzy sie.
  On jest jednym z nich,chociaz bardziej lagodny od np.Tuska.Jestem przekonany ze to robota
  chazarow – oni nie pozwola aby POLACY cos utworzyli.Pilnuja tego i dopuszcza sie najwiekszych przestepstw aby Polacy nie utworzyli jakiegos ruchu narodowego.
  To trzeba zrozumiec – Polacy(jak tez inne narody) nie maja do czynienia z poczciwym
  przeciwnikiem.Wiec musi byc zachowana konspiracja – zadnej poczty elektronicznej.zadnych
  telefonow (rozmowy tez sluchaja,nagrywaja – bo to jast narod milujacy pokoj ale pokoj ktory
  oni dadza a nie ze ktos ma sobie ustanowic pokoj).Mysle ze jest zwyczajna strata czasu
  doszukiwanie sie jakichs niesamowitych rzeczy.Wiec wszyscy ci co walcza o Polske – i chwala
  im za to – niech licza sie z podobnymi zagrywkami ponizej pasa.Zachecam – nie zwracajcie
  uwagi na tych zbirow bo nie sa tego warci (Mikke jest jednym z nich),robcie swoje.

  0
  • Avatar gas

   Mikke zbirem … ?!?!?! co żeś Pan zjadł że takie brednie opowiadasz ?

   0
   • lidiaWitam. Ja zakc582adac582am spiralke dwtonkurie. Za pierwszym razem po zaloc5bceniu krwawic582am przez miesic485c, wic499c zdecydowac582am sie ja usunc485c. Obecnie okazac582o sic499, c5bce nie moge brac487 piguc582ek antykoncepcyjnych i ponownie zdecydowac582am sic499 na zac582oc5bcenie spiralki. Mam ja juz dwa lata, miesic485czkujc499 regularnie i jestem zadowolona z tej metody antykoncepcji. Podejrzewam, c5bce poprzednia spirala zostac582a po prostu nieodpowiednio dobrana.

    0
 9. Ma Pan rację Panie Pablo! Czekanie aż się władza dostatecznie skompromituje i doprowadzi kraj do bankructwa to zaiste dalekowzroczny patriotyzm. Pytanie czy jak polski Lud będzie już umierał z głodu i żarł trawę, to też będzie jeszcze miał siły się zbuntować, jak Koreańczycy, ci postępowi oczywiscie?
  Żurek Janusz

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816