HYDE PARK
Like

Comming out pana posła. Przyznał – mordowaliśmy.

06/02/2018
986 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Comming out pana posła. Przyznał – mordowaliśmy.

Nie wiem dlaczego tyle osób rzuciło się potępić pana posła który powiedział: ” Mordowaliśmy, ale nie budowaliśmy obozów koncentracyjnych”.

0


Zaczęto się zastanawiać czy powinien iść siedzieć, czy nie. Nie może iść siedzieć, bo obowiązują porozumienia z Magdalenki zgodnie z którymi funkcjonariusze tamtego systemu muszą pozostać bezkarni. Można karać tylko ich usługodawców którym obniżono emerytury.

Po drugie nie można karać za mówienie prawdy. Bo przecież za czasów rządów jego byłej partii zamordowali księdza Popiełuszko i innych kapłanów, górników z kopalni Wujek i wiele innych osób. Policzcie tylko ile ofiar odnaleziono na Łącze. I nie budowali obozów koncentracyjnych.

Kto wie czy jednak w związku z zawiadomieniem o popełnionych przestępstwach złożonym publicznie prokuratura nie powinna jednak podjąć dochodzenia i poprosić o ujawnienie kto konkretnie w realizacji tego “mordowaliśmy” uczestniczył.

W tę retorykę wpisuje się….

List byłych ambasadorów? Dzięki Bogu, że byłych.

Ta zgraja kolaborantów, których zaniedbania w sferze troski o dobre imię Polski teraz przerzucają swoje nie tyle niedbalstwo co zaprzaństwo, którym wygodnie żyło się na placówkach za nasze pieniądze bezczelnie twierdzą, że to polityka obecnego rządu prowadzi do katastrofy.

Przecież do obecnej sytuacji doprowadził sabotaż w ich wykonaniu. To oni przyzwalali na poniżanie Polski i Polaków.

To oni traktowali Polaków w ambasadach i konsulatach jak intruzów. Sam tego doświadczyłem wielokrotnie. Nie pomagały nawet interwencje u Ministra Spraw Zagranicznych (Cimoszewicz).  Zamiast załatwić sprawę urządzono mi za tę skargę zemstę i ważną sprawę załatwiono ostatniego możliwego dnia.

Niech ich wszystkich szlag trafi. Pamiętacie co mówił Macierewicz o ministrach SZ ? Jaki pan, taki kram.

Jakich to czasów dożyliśmy?

Durnie, zdradzieckie mordy, kanalie, folksdojcze, szmalcownicy i tym podobny płaz sami wyłażą na światło dzienne i się obnoszą bez cienia wstydu! Mają czelność publicznie chełpić się swoim brakiem patriotyzmu. Na razie bezkarnie.
Wykaz tych kanalii podpisanych imiennie to nie list a lista hańby.
“Spisane i nagrane są wasze czyny i mowy”-….

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816