SPOŁECZEŃSTWO
Like

Co z tą Ukrainą? Talk show na żywo o 19.00

01/04/2014
830 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Co z tą Ukrainą? Talk show na żywo o 19.00

 W najbliższą środę (2 kwietnia) o godzinie 19.00 odbędzie się internetowy talk show „Blog zapytania” poświęcony obecnej sytuacji na Ukrainie. Gośćmi programu będą Daniel Szeligowski, ekonomista i politolog oraz Oksana Gerchakivska – studentka ze Lwowa.  W czasie godzinnego programu zostaną podjęte nie tylko tematy polityczne, ale przede wszystkim te z życia codziennego. Jak tę sytuację odbierają zwykli Ukraińcy, jak się o niej mówi „na ulicy” i jak aneksja Krymu wpływa na życie zwykłych Ukraińców?. W odróżnieniu od programów nadawanych w tradycyjnej telewizji każdy z widzów będzie miał możliwość wpływania na kształt programu poprzez komentarze, zadawanie pytań, a nawet udział w wideokonferencji z zaproszonym ekspertem.  Program zobaczysz w tym playerze:

0


 co-z-ta-ukraina-zapowiedz-progra-575x350W najbliższą środę (2 kwietnia) o godzinie 19.00 odbędzie się internetowy talk show „Blog zapytania” poświęcony obecnej sytuacji na Ukrainie. Gośćmi programu będą Daniel Szeligowski, ekonomista i politolog oraz Oksana Gerchakivska – studentka ze Lwowa.

 W czasie godzinnego programu zostaną podjęte nie tylko tematy polityczne, ale przede wszystkim te z życia codziennego. Jak tę sytuację odbierają zwykli Ukraińcy, jak się o niej mówi „na ulicy” i jak aneksja Krymu wpływa na życie zwykłych Ukraińców?. W odróżnieniu od programów nadawanych w tradycyjnej telewizji każdy z widzów będzie miał możliwość wpływania na kształt programu poprzez komentarze, zadawanie pytań, a nawet udział w wideokonferencji z zaproszonym ekspertem.

 Program zobaczysz w tym playerze:

Subskrybuj kanał „Blog zapytania” na YouTube, żeby nie zapomnieć o starcie programu.

Trailery programu:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KXHPxzj0NfM

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kSUzbC6PF4Y

0

darooo

1 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758