HYDE PARK
Like

Co się stało z ex Prezydentami Polski? S.O.S.

16/04/2016
736 Wyświetlenia
0 Komentarze
52 seconde czytania
Co się stało z ex Prezydentami Polski? S.O.S.

Towarzysze, popierający neo Apartheid w Polsce, mieli dodatkowe zajęcia z teorii neokolonializmu.To tłumaczy ich nieobecność na obchodach 1050 lecia Chrztu Polski.W dalszym ciągu pracownicy w Polsce są tanią siłą roboczą.Czytaj niewolnikami. W dalszym ciągu “Towarzysze” popierają selekcję rasową My i Oni  (mieszkańcy Polski). Obama,  jako prywatny człowiek, nie miałby żadnych szans na egzystencję w Polsce, tak   jak  polskie  chore dzieci, które, gdy   nie  zapłacą za leki i leczenie, muszą umierać jeśli rodzice nie otrzymają kredytów  w banku; na leki, które  tylko dla polskich dzieci z polskim obywatelstwem w Polsce  są płatne. 1050-lecie Chrztu Polski jest smutną datą w roku 2016, gdyż relacje w Polsce są podobne, jak w ex-RPA. O tym milczą media w Polsce, z dotacjami od wydziału skarbowego i Parlamentu EU.Mam nadzieję i  życzenie, że są jeszcze media w Polsce, które pozwalają na krytykę Apartheidu  w Polsce.

0


nieobecnosc neo kolonizatrow.Prezydentów Polski

Kto ma  prawo do gratisowego leczenia i leków w Polsce 2016, w  ramach ubezpieczenia rodzinnego?

Polskie dzieci?Nie.

Kasty neo kolonizatorów w Polsce i ich dzieci? Tak.

Był pewien,artykuł na ten temat,którego autorzy w Polsce,są znani:Akuszer śmierci. Karolina Kowalska, Rafał Otoka-Frąckiewicz:http://www.uwazamrze.pl/artykul/983766/akuszer-smierci

P.S.Putin , Rosjanin  jako   prywatna osoba,  nawet   z wykształceniem , zarabiający i  żyjący w Polsce nie miał by  szans dla   swoich   dzieci. Selekcja   ze strony neo  kolonizatorów w Polsce, odrzuciła  by tego Pana i  jego dzieci.

wlascicielepolski.selekcja rasowa

Pan Jerzy Sosnowski ((oficer wywiadu) zadał by podobne pytania.

Inne zapisy autora:

0

MarekLipski
MarekLipski http://wpolsce.biz

41 publikacje
9 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816