Bez kategorii
Like

Co powinniśmy uczynić na początku, aby Polska stała się wolnym i suwerennym Państwem?

26/01/2013
436 Wyświetlenia
0 Komentarze
7 minut czytania
no-cover

Emerytury w Polsce, to jest ok 30% budżetu. Tego nie ma potrzeby ruszać dla zachowania równowagi. Wystarczy, żeby rząd nie kupował wszystkiego 2-3 razy drożej niż jest warte.

http://prawica.net/opinie/26751#comment-491536

0


 

Trzeba zrobić tak wiele, ale jednocześnie tak mało.

Wyjść jak najszybciej ze struktur unijnych, nie wchodzić w strefę euro, wyjść z układów z Bankiem Światowym i Funduszem Walutowym. Wprowadzić w Polsce zasady wolno rynkowe bez korupcji i bez żydowskiej lichwy, które teraz obowiązują w Polsce. Zdelegalizować działalność wszystkich lóż masońskich na terenie Polski. Wycofać nasze wojska z kolonialnych wojen, które są wywoływane i prowadzone w imieniu Izraela, syjonistów, ponadnarodowych korporacji i masonerii. Odwołać z polityki polskiej i z życia publicznego ludzi, którzy udają tylko Polaków, jeżeli chcą rządzić Polakami w Polsce lub sprawować urzędy państwowe lub pożyteczności publicznej, to niech to czynią jako Niemcy, Anglicy czy żydzi, jeżeli posiadają takie narodowości, ale niech każdy polski obywatel wie na kogo głosuje.

    Inwestować w polską kolej państwową, w gaz łupkowy, w złoża geotermalne i sieć polskich dróg. Uniezależnić się od wpływów sowieckich, niemieckich, ale przede wszystkim od wpływów syjonistów, masonerii i żydostwa. Nasze dobra należące do skarbu państwa dzierżawić i tylko dzierżawić, ale nie na 100 lat, jednak 20-30% dochodów uzyskiwanych przez te firmy z kapitałem zagranicznym przekazywać na rozwój i inwestycje tylko w Polsce. Zmusić ustawą właścicieli firm z kapitałem zagranicznym do przekazywania swojego dochodu w kwocie wyżej wymienionej na rozwój Polski! 

   Renegocjować lub unieważnić wszystkie do tej pory przeprowadzone tzw. prywatyzacje w sektorze państwowym, nałożyć na niepolskie banki odpowiednie podatki, tak jak to przeprowadził Orban na Węgrzech. Zlikwidować w Polsce żydowską lichwę w usługach i sprzedaży artykułów spożywczych. Na początku jako Państwo interweniować w ceny detaliczne, zlikwidować całkowicie podatek dochodowy a podatek od towarów i usług zmniejszyć do 15%. Znieść akcyzę na paliwa, zmniejszyć zatrudnienie w sektorze administracji państwowej, znieść pozwolenia i koncesje na prowadzenie wszelkich działalności gospodarczych, wykluczając z tego produkcję lekarstw i uzbrojenia, oraz Policję Państwową i Wojsko Polskie, od prywatyzować służby mundurowe w Polsce, zlikwidować mafię prawniczą poprzez łatwiejszy dostęp do zawodu polskiego prawnika. Zrobić prawdziwą dekomunizację i dezubekizację w Polsce, ujawnić wszystkie teczki dawnych współpracowników urzędu bezpieczeństwa, wszystkie.

   Nawiązać bliższe stosunki na warunkach przyjaznych i partnerskich z naszymi sąsiadami a przede wszystkim z krajami małymi w Europie. Zrobić porządek z edukacją w Polsce. Program nauczania w całej Polsce musi być jeden i powinien być prowadzony z tych samych książek. Znieść w Polsce obowiązek szkolny, który nakazuje iść do szkoły dzieciom, które ukończyły 6 rok życia. Pozwolić ludziom na produkcję biopaliw i innych paliw do samochodów, na przykład paliw produkowanych ze spirytusu.

   Zamiast uczyć w szkołach i przedszkolach hymnu Unii Europejskiej zacząć polskie dzieci uczyć hymnu polskiego. Oddać Polakom zabrane własności i nieruchomości dekretami stalinowskimi w 100%!!!

   To na początek w Polsce…trzeba zmienić, jeżeli chodzi o konkrety, o takich nie może być mowy, nie mogę pisać o dokładnych liczbach, ponieważ nie mam dostępu do prawdziwych liczb związanych z wpływami i z rozchodami, które wpływają na budżet polskiego państwa. A i jeszcze jedna sprawa, powrócić w Polsce na początku do parytetu złota. A to wszystko czynić w zgodzie z polską tożsamością narodową oraz chrześcijańskim Dekalogiem.

 p.s.

   Dla jednych jesteśmy reakcjonistami, konserwatystami, klerykałami i fanatykami dla innych jesteśmy radykałami, ateuszami, oportunistami. Dla nas te podziały nie istnieją. Jesteśmy konserwatystami prawda, bo uważamy za rzecz konieczną i zdrową pielęgnowanie tradycji, kultury, życia rodzinnego i łączności z polską przeszłością. Ale jesteśmy też postępowcami, bo idziemy śmiało naprzód, bez przesądów odrzucając wszystko to, co jest szkodliwe dla narodu.

    * Źródło: Akademik i Polityka, 1926; Jan Mosdorf

 

Biały Protest: Huzarzy Śmierci.

Biały Protest: Huzarzy Śmierci.

Słychać ich krok, ruszyli by nieść wrogom strach.
By sprawiedliwość wymierzyć za zbrodnie sprzed lat.
 Mroczna czerń mundurów z blaskiem czaszki mieni się.
 Ruszyły legiony zemsty w wojennym czasie budząc gniew.

 Przybył sztorm, hord huzarzy śmierci.
 Na ustach pieśń zwycięstwa, pieśń ostatniej zemsty.
 Zapłonie front i ruszą huzarze śmierci.
 W sercach walki ogień, ogień krwawej zemsty.
 
Gdy piekło na tej ziemi osiągało szczytny cel.
Wszędzie wokół matek płacz, umierających słychać jęk.
Oni wierni swojej nacji odrzucili przed śmiercią strach.
Ruszyli by wyzwalać, ruszyli by ratować kraj.
 

CWP!

Inne zapisy autora:

0

Pawel Tonderski
Pawel Tonderski http://Polacy.eu.org

Polska

63 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816