HYDE PARK
Like

Co powinna zawierać Nowoczesna Strona Internetowa?

26/01/2019
1617 Wyświetlenia
0 Komentarze
59 seconde czytania
no-cover

Nowoczesna strona internetowa powinna być przede wszystkim czytelna oraz przejrzysta, to podstawowa rzecz by klient mógł bez żadnych problemów poruszać się po niej oraz szybko znaleźć potrzebne dla niego rzeczy.

0


Nowoczesna strona internetowa

powinna być przede wszystkim czytelna oraz przejrzysta, to podstawowa rzecz by klient mógł bez żadnych problemów poruszać się po niej oraz szybko znaleźć potrzebne dla niego rzeczy.

Wybierając osobę która będzie tworzyła stronę, trzeba sprawdzić czy jego strony są własnie take, czyli czytelne i przejrzyste. Jeśli ta osoba wykonała ponad 30 zleceń, będzie miała już wprawę w ich tworzeniu, ponieważ dokonywała z pewnością setek poprawek swoich klientów, których nie będzie chciała popełniać dalej.

 

Nowoczesne strony internetowe

są w tych czasach wręcz wymagane, strony takie muszą dobrze się pozycjonować, co zawierać ma taka strona dobrze opisuję mocnylink.pl 

Inne zapisy autora:

0

ZEN4YOU
ZEN4YOU

"Jakiś wymiar zadań, które musi podjąć i wypełnić. Jakąś słuszną sprawę, o którą nie można nie walczyć. Jakiś obowiązek, powinność, od której nie można się uchylić. Nie można zdezerterować”-WESTERPLATTE/GDAŃSK 1987- JAN PAWEŁ II

12 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758