Bez kategorii
Like

CO POWINIEN ROBIĆ KANDYDAT NA SUPER BLOGERA NOWEGO EKRANU

16/12/2012
267 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Prezentuję praktyczny poradnik, jak stać się Super Blogerem na Nowym Ekranie…

0


Kandydat na Super Blogera powinien:

1. Powinien chwalić NE, za to, że jest i nie ma cenzury.

2. Nie wolno kandydatowi krytykować NE (nawet w satyrze), ponieważ bardzo ciężko będzie się mu dostać na treści polecane.

3.Jeśli pisze posty polityczne powinien krytykować PIS. Wtedy ma większe szanse na polecane.

4. Powinien raz w miesiącu pojeździć sobie po "kaczorach"tak jak to robi Rednacz, a bardziej po prezesie Kaczyńskim.Wtedy jego szanse na polecane wzrastają.

5. Jeśli nie da się raz w miesiącu to przynajmniej po każdym marszu.

6. Nie musi być katolikiem . Wręcz przeciwnie, zdeklarowanemu katolikowi będzie trudniej atakować swoją wiarę.

7.Powinien wywlec trochę brudów z Kościoła Katolickiego (nawet nieprawdziwych). Przytoczę tutaj przykład Ewidentnego Oszusta, który oskarżył Papieża o wsparcie NWO. Czyli, pierwsze ładować posta potem trochę pobębnić, a potem odwołać i stwierdzić, że ktoś go wprowadził w błąd (przepraszam  EO, że to przytaczam, ale na poważnym portalu byłbyś za takie pomówienia blogerem trupem ..a tobie dowództwo zrobiło prezent, wisiałeś nawet na tym najważniejszym tronie przez pare godzin.

8. Nie wolno podpaść adminowi (żadnemu)…ponieważ nie wiesz kandydacie na jakiego w danym dniu trafisz.

9. Kandydat nie musi mieć wybitnych treści, wystarczy, że wklei jakieś cycate lub dupiate zdjęcie (przykład blogera harcerza, który w swoim bełkocie nic się nie zmienił odkąd przeszedł tu z niepoprawnych…lecz zdjęcie trzech gołych , podstarzałych pań z pomalowanymi na biało piersiami, tak spodobało się adminowi, że kandydat harcerz wskoczył od razu w polecanki.

10. Kandydat na Super Blogera powinien też wiedzieć o pewnych praktycznych wskazówkach. Powinien wyczekać na blogerów Jacka i Marka.Lipskiego i spokojnie zapodać swojego posta po nich. Jeśli wstrzeli się przed nich to natrafi na naloty dywanowe klonów i z siłą wodospadu w ciągu godziny trafi do piwnicy…no chyba, że admini darzą go sypatią, to wyłowią nieszczęśnika na platformę polecaną.

11. Kandydat na Super Blogera, jeśli jest szlachetnie urodzony i posiada nazwisko zaczynające sie na literę M lub K ,to jest na lepszej pozycji… przykładem jest tutaj Korwin-Mikke (nie dość, że szlachetnie urodzony, to i wielce oczytany)…no i że nie wspomnę o Migalskim, który, zdradził prezesa, jeździ po nim prawie co drugi post, obraża myśliwych i w sumie to nie ma nic do przekazania, ale jego nazwisko zaczyna się na litere M.

12. No i bardzo ważna informacja. W sumie to cenzury ponoć nie ma, ale kandydat powinien wiedzieć, że o miejscu przeznaczenia jego posta decyduje jeden admin prowadzący… dyżur 

13.Kandydat powinien jeszcze cytować/wklejać notki z tokfm, tvn24 i wyborczej dając tytuły rodem z Onetu. Wtedy nie potrzeba nazwiska zaczynającego się na M lub K, wystarczy na P.
 Co dziwne, jakoś nikomu szczególnie to nie przeszkadza, nikt nie zadaje pytań o sens takich notek, chociaż wymienione stacje i gazety są dostępne jednym kliknięciem. No, chyba że ich autor zakłada, i słusznie, że część blogerów po prostu brzydzi się tam wchodzić. (postulat galluxa…pozytywnie zweryfikowany)

14. Kandydat musi szczerze nienawidzić GaPola i wszystkiego co jest z nim związane, żeby to uwiarygodnić kandydat musi odwrócić się do GaPola plecami i plunąć trzy razy przez lewe ramię .

Inne zapisy autora:

0

Avatar
trybeus

...czterdziestoletni moher i katol z kosciola torunskiego ...diecezja podhalanska...lowca jehowitów...

82 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816