Bez kategorii
Like

Co dalej Polsko?

05/02/2011
345 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

"Ten rok przejdzie do historii. Pierwszy raz w cywilizowanym kraju istnieje pełna rejestracja broni. Nasze ulice będą bezpieczniejsze, a nasza policja bardziej sprawna. W przyszłości cały świat będzie nas naśladował" Adolf Hitler "Jak ktoś chce sobie postrzelać to niech wstąpi do SS albo SA. Zwykli obywatele nie potrzebują broni"Heinrich Himmler        Ponad rok temu napisałem tekst o możliwości posiadania broni przez zwykłych obywateli (http://www.niepoprawni.pl/blog/509/legalne-posiadanie-broni-tak-czy-nie) . Od tamtego czasu politycy poszli jeszcze dalej – najpierw zakazali posiadania broni a ustawa która miała to zliberalizować trafiła do kosza a teraz chcą zakazać nawet posiadania noży i szpady (pomysł PIS).         Wszystko to zaczyna układać się w coraz bardziej ponurą rzeczywistość (biorąc także pod uwagę wszystkie pomysły parlamentarzystów i rządu) i zmierza w […]

0


"Ten rok przejdzie do historii. Pierwszy raz w cywilizowanym kraju istnieje pełna rejestracja broni. Nasze ulice będą bezpieczniejsze, a nasza policja bardziej sprawna. W przyszłości cały świat będzie nas naśladował" Adolf Hitler

"Jak ktoś chce sobie postrzelać to niech wstąpi do SS albo SA. Zwykli obywatele nie potrzebują broni"Heinrich Himmler

       Ponad rok temu napisałem tekst o możliwości posiadania broni przez zwykłych obywateli (http://www.niepoprawni.pl/blog/509/legalne-posiadanie-broni-tak-czy-nie) . Od tamtego czasu politycy poszli jeszcze dalej – najpierw zakazali posiadania broni a ustawa która miała to zliberalizować trafiła do kosza a teraz chcą zakazać nawet posiadania noży i szpady (pomysł PIS).

        Wszystko to zaczyna układać się w coraz bardziej ponurą rzeczywistość (biorąc także pod uwagę wszystkie pomysły parlamentarzystów i rządu) i zmierza w coraz szybszym tempie do pełnej kontroli społeczeństwa wraz z pozbawieniem jej możliwości samoobrony.

        Analizując postępowanie polityków z partii będących w Sejmie coraz bardziej jestem pewny, że wszystkie te partie grają do jednej bramki. A więc pokrótce spróbuję przedstawić jak ja widzę postępowanie poszczególnych ugrupowań w Sejmie i ich cele:

1. PO – największa partia która dostała tak dużą ilość głosów mając program wolnościowy i antysocjalistyczny. Co z tego programu zostało każdy widzi – nic. Jest to partia, która najotwarciej jest przeciwna silnej i niezależnej Polsce, ładnie ukrywając to wszystko poprzez wmawianie w mediach że białe jest czarne a czarne jest białe.

2. PSL – partia która ma tyle z rolnictwem wspólnego co wyrób czekoladopodobny (dla tych co nie pamiętają tych czasów – w PRL-u można było w latach 80-tych kupić bez kartek czekoladopodobne słodycze które były tak niesmaczne że do dzisiaj jak sobie przypomnę ten smak to mną rzuca) z czekoladą. Biorąc pod uwagę podpisanie przez Wicepremiera Pawlaka umowy z Rosją na dostawę gazu jestem prawie pewny, że jest to agentura Rosji.

3. SLD – partia mająca rodowód w PZPR ale aktualnie widać że WSI popiera PO a nie postkomunistów.

4. PIS – partia powołująca się że jest prawicowa a mająca swój program czysto socjalistyczny z elementami patriotycznymi (próbująca nawiązać do PPS Piłsudskiego ale daleko jej do Marszałka).

        Wszystkie te partie mniej lub bardziej otwarcie dążą do ograniczenia suwerenności Polski i jej znaczenia na arenie międzynarodowej. To że jedne dążą do tego prawie otwarcie (PO, SLD) a inne udają patriotów (PIS) nie zmienia nic gdy dochodzi do najważniejszych głosowań dla przyszłości i suwerenności Narodu (proszę sprawdzić jak głosowały poszczególne partie przy akceptacji przez Sejm Traktatu Lizbońskiego, ustawy aborcyjnej i wielu innych). Proszę przeanalizujcie na spokojnie sprawy pociągnięcia do odpowiedzialności przez Trybunałem Stanu rządzących przez ostatnie 20 lat (jak chociażby Lewandowskiego i innych za sprzedaż Huty Warszawa – Luccini zarobił od tego czasu 46 razy tyle za ile kupił Hutę, sprzedaż Kwidzynia, Wedla, wyprzedaż za bezcen cementowni mając na uwadze chociażby budowę autostrad i dróg).

           Spójrzcie na te wszystkie partie jaki mają stosunek do prawa własności – żadna z nich nie przywróciła własności ukradzionej przez komunistów chociażby z tzw. dekretu Bieruta, jaki jest ich stosunek do repatriacji Polaków wywiezionych do Kazachstanu, na Syberię po 01 września 1939r. (i nie mówię tutaj o słowach polityków na te tematy ale o konkretnych projektach ustaw– takich nie ma).

          Dlatego biorąc to wszystko pod uwagę, pomysł posła PIS A. Mularczyka aby ograniczyć prawo posiadania noży i broni białej wpisuje się idealnie w układ niszczenia Polski.

         Dlatego twierdzę i jestem coraz bardziej o tym przekonany, że wszystkie partie będące w Sejmie są tym samym medalem „okrągłostołowym” tyle że jedne są „awersem” a inne „rewersem”.

        Tak więc opierając się na wypowiedziach przywódców i działaniu NSDAP w latach 30-tych i 40-tych XX wieku oraz dzisiejszym działaniu partii będących w parlamencie, witam w nazistowskiej Polsce XXI wieku.

Inne zapisy autora:

0

Jacyl

Jestem zarzadca nieruchomosci. Pisuje od czasu do czasu komentujac to co widze i jak widze.

27 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758