Bez kategorii
Like

Co by tu jeszcze sp…………ć, co by tu jeszcze obiecać (o Tusku)

30/12/2012
447 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Straszenie PiS nie działa, zawracanie ludziom głowy mamą Madzi też nie, ludzie mają dość, są jak roztwór nasycony. Pozostało to co Tusk lubi najbardziej , obietnice , ale one też chyba przestały oddziaływać na ludzi.

0


Czy można jeszcze coś  zepsuć , boję się że nie jest to kres mozliwości tej ekipy. Macherzy , którzy tak zamieszali Polakom w głowach , niestety dostali mandat na drugą kadencję. Państwo w zasadzie nie działa, natomiast koterie i kamaryle trzymają się mocno. Ambasador tańczy w stylu gangnam style, sztukmistrz  z Londynu może być dumny z siebie, wg. prof. Janusz Jabłonowskiego http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=350  dług Polski wynosi 3 bln zł . tj. 220 % PKB. Tusk i jego prestidigitatorzy  cały czas wyciągają królika z kapelusz i pokazują, że to nie jest kres ich możliwości. Grecja to przy nas pikuś. Jaki dyrygent  taka orkiestra, głównymi kapelmistrzami w tym zespole to:  Mucha, Nowak i Arłukowicz, reszta orkiestry prawie dorównuje wybitnym kapelmistrzom.  Olbrzymie pieniądze , które miały przynieść skok  w budowie infrastruktury, zamiast rozwoju spowodował bankructwo dziesiątków firm budowlanych , a najdroższe stadiony na świecie przynoszą Polsce pośmiewisko, jak to było w czasie meczu Polska – Anglia. Dobrze się czują również budowniczowie ekranów przy autostradach , które budowano w lasach i na polach. Bajzel na kolejach na Śląsku jest zwieńczeniem cudu gospodarczego , którym miała być  druga Irlandia.

Ponieważ w zasadzie to co było do spieprzenia, spieprzono, dla ratowania budżetu zaczęto wyprzedawać srebra rodowe a kobiety uraczono pracą do 67 roku życia. Zostały jeszcze obietnice. Wsparte nachalną propagandą z mediów, Tusk obieca wszystko, żeby utrzymać się u władzy. Ale na nieszczęście dla Tuska rzeczywistość skrzeczy i ma się nijak do słów Tuska i obrazu przedstawianego w mediach.

Na zakoczenie życzę wszystkim przede wszystkim zdrowia w Nowym Roku 

 

 

0

Andy 51

Maz , ojciec lubiacy isc pod prad

194 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758