WARTOŚCI
Like

CIEKAWE, KTO NA „NOWYM EKRANIE„ JEST AKTOREM, A KTO SUFLEREM?

19/12/2012
625 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Nawet nie wspomnę o tym, że to jednak (niestety), katolicy narzucają Szefom Portalu, w którym miejscu mają zamiar pisać swoje artykuły.
Zauważyłem także, że nazwano mnie mordercą!

0


 

 

„Nowy Ekran” przestaje już powoli być dla mnie przystanią, czy portem i to nie dlatego, że ktoś coś „na mnie„ napisze.

Nie dlatego również, że ktoś przyłoży mi łatkę Świadka…, którym przecież nie jestem.

Kiedyś zostałem fałszywie oskarżony przez Rebeliantkę, która tymczasem zapadła się gdzieś pod ziemię, zdając sobie sprawę z tego, że to jej udowodniono kłamstwo i fałszerstwo!

Nie odniosę się również do zdjęcia lwa w aureoli w dziale „Religie”. Nic nie powiem na temat szat, którymi zwierzę zostało przybrane.

Nawet nie wspomnę o tym, że to jednak (niestety), katolicy narzucają Szefom Portalu, w którym miejscu mają zamiar pisać swoje artykuły. Doprawdy, wcale o tym nie wspomnę! Nie mam prawa no i nie mam ochoty!

Zauważyłem także, że nazwano mnie mordercą!

*

Zatem nie macie argumentów Biblijnych?! Rozumiem, przecież sami często dajecie nam heretykom do zrozumienia, że Boże Słowo Was nie interesuje!

Łamiecie Boże Prawa, poniżacie Majestat Ojcowskiego Syna, bluźnicie, używacie wulgaryzmów i mienicie się ludźmi wierzącymi? No cóż, nie o takim zachowaniu Uczył Pan Jezus.

Nie możecie więc należeć do Jego owczarni, jeśli Jego Słowo nie jest Wam potrzebne. W tym celu, przecież przydaje się Wam, Wasza Tradycja!

Tradycja, która nakazuje modlić się do Marii, czy do papieża Jana Pawła II.

Ciekawie Powiedział między innymi również o Was, Mój Zbawiciel:

(8)Lud ten czci mnie wargami, ale serce ich daleko jest ode mnie.(9)Daremnie mi jednak cześć oddają, głosząc nauki, które są nakazami ludzkimi”.

Ewangelia według Mateusza 15:8, 9

http://www.biblia.info.pl/biblia.php Biblia Warszawska

0

57KerenOr http://57kerenor.blogspot.com/

-------------------------------------------------------------------------- NUDA VERITAS (Naga Prawda)! Chcę tutaj stanąć w obronie Boga Ojca, jak również Boga Syna, ponieważ wielu fałszywych proroków głosi kłamstwa, prowadzące ludzi w najgłębszą czeluść przepaści. Znajdziesz mnie również pod adresem: http://57kerenor.nowyekran.net/

130 publikacje
14 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758