Bez kategorii
Like

*Ciąg dalszy * OD NOWEGO EKRANU DO ZOORGANIZOWANEGO RUCHU SPOŁECZNEGO

19/12/2012
300 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Post poświęcony idei ZJEDNOCZENIA RUCHU NARODOWEGO oraz KONSOLIDACJI IDEOWEJ I PROGRAMOWEJ

0


 
     Wrzucam ten Post  jako zbiorową odpowiedź do wszystkich, którzy odnieśli się z aprobatą do przesłania zawartego w moim poprzednim poście:  
OD NOWEGO EKRANU DO ZOORGANIZOWANEGO RUCHU SPOŁECZNEGO.
 Oczywiście wszystkich innych zainteresowanych także zapraszam do przeczytania tego jak i poprzedniego Postu

 http://orbo.nowyekran.pl/post/83306,od-nowego-ekranu-do-zoorganizowanego-ruchu-spolecznego

 
  Niniejszy wpis ma służyć jako BAZA dla wszystkich chętnych do dalszej dyskusji w temacie NARODOWEGO RUCHU SPOŁECZNEGO na NE.

      Traktuję sprawę szeroko rozumianego zagadnienia ZOORGANIZOWANEGO RUCHU SPOŁECZNEGO poważnie i wierzę, że w społeczności NE jest sporo osób, które także czują potrzebę stworzenia czegoś na kształt RUCHU. 
Jaką postać przyjmie taki ruch oraz czy w ogóle dojdzie do jego powstania zależy tylko od nas. Gdy faktycznie uda nam się wykonać ten pierwszy krok warto abyśmy mieli na uwadze, ewentualne powodzenie inicjatywy gdy będziemy wchodzić w etap dyskusji nad GŁÓWNYMI ZAŁOŻENIAMI. Apeluje o otwartość i wyrozumiałość w stosunku do mających inne zdanie, poglądy . Zawsze można ustalić kompromis jeśli zgadzamy się, że szeroko rozumianym wspólnym celem  jest : Dobro Narodu Polskiego.

 
Proponuje aby każdy chętny opisał swoje propozycje ,wizje , ZAŁOŻENIA – czyli w krótkiej formie (mniej więcej 10-ciu 20-stu zdaniach) wyłożył postulaty, hasła itd. na temat ,o którym mowa
      < w tytule komentarza proszę wpisać : propozycja założeń >

 
  Ponadto zachęcam wszystkich do zamieszczania propozycji NAZWY BLOGA ( bądź tytułu postu który byłby regularnie zamieszczany na NE jako „baza” do dalszych działań .
     < w tytule komentarza proszę wpisać: propozycja nazwy……(bloga lub postu)  >

 
Czekam także na propozycję co do efektywnej FORMY KOMUNIKOWANIA SIĘ  pomiędzy osobami zainteresowanych rozwojem „IDEI ZJEDNOCZENIA” 
      < w tytule komentarza proszę wpisać :  propozycja formy komunikacji  >
 
       Powyższe przykłady "organizowania komentarzy" mają na celu usprawnienie komunikacji, zauważyłem bowiem, że jeśli pod danym postem pojawia się duża ilośc komentarzy następuje "rozmycie" głownego wątku o ile wogóle takowy powstanie w gąszczu "oderwanych" od siebie wpisów…

 Mam jeszcze taką propozycję aby w toku dyskusji zwyczajnie ignorować wpisy, które wyraźnie mają charakter zaczepliwy, obraźliwy ,ewidentnie nie na temat, szkodzące, trolące, atakujące ,itp. Zawsze znajdą się osoby, a może nawet etatowi „agenci”, którzy będą prowokować. Nie jestem za tym aby takie wpisy usuwać, choćby nie wiem jak bardzo obraźliwe lub skrajnie nie na temat. Żadnej cenzury. Brak reakcji na nie w zupełności wystarczy aby nie dać zepchnąć dyskusji na boczne tory . Traktujmy to jedynie jako informacje, ale nie dajmy się wplątać w wir jałowych niekończących się słownych przepychanek
Tyle na początek.
 
Jeśli będzie ZAINTERESOWNIE TEMATEM  z wielką chęcią wrzucę nowy post celem uporządkowania  treści zawartych w poprzednim

 
ps. Dziękuje Administracji za wypromowanie POSTU „ OD NOWEGO EKRANU DO ZOORGANIZOWANEGO RUCHU SPOŁECZNEGO” poprzez wstawienie go do głównej ( środkowej ). tabeli (nie wiem jak to nazwać)

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Paulus.Aquarius

NASZA BIERNA AKCEPTACJA

8 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816