Bez kategorii
Like

CHRYSTUS Z MARTWYCH WSTAŁ JEST

07/04/2012
338 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

„Alleluja” – biją dzwony –
niech będzie Chrystus pochwalony !
Znów się wydarzył cud Zmartwychwstania
i cały Świat Panu w pokorze się kłania.

0


 

…Już za chwilę wszystkie dzwony Świata obwieszczą –  "Chrystus z martwych wstał jest !", a bicie ich serc skruszy kamień  przytłaczający Święty Grób.

Niech w Dniu Zmartwychwstania Pańskiego dźwięk ich rozkruszy też kamienie spoczywające na naszych sercach i umysłach by ślepi mogli przejrzeć i głusi słuch odzyskali, a podzieleni się połączyli. By ci co nie wierzą   uwierzyli, a jeśli nie potrafią, jeśli nie znajdują w sobie siły by uwierzyć,  by chociaż poszukali jutro w sobie siły aby Zmartwychwstanie Chrystusowe przyjąć i uszanować jako fakt. Tylko w ten sposób – jeśli człowiek nie potrafi dziś żyć z drugim człowiekiem w zgodzie, uda się mu żyć obok niego – bez wzajemnej bez antypatii, bez wrogości, bez względu na różnice w poglądach i w sposobie pojmowania tego co nas otacza, bez piętrzenia sztucznych przeszkód. To wcale nie jest trudne – wystarczy tylko chcieć poszukać człowieka w człowieku…

 

Wszystkim Blogerom, Komentatorom i Czytelnikom Portalu Nowy Ekran, Ich Rodzinom i Bliskim, Redakcji i Administratorom, wszystkim bez wyjątku i bez względu na wyznanie i przekonania, życzę spokojnych i radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

"Alleluja" –  biją dzwony –
niech będzie Chrystus pochwalony !
Znów się wydarzył cud Zmartwychwstania
i cały Świat Panu w pokorze się kłania.
Niech z Nim z martwych wstaną Wasze nadzieje,
Niechaj Wam wszystkim szczęśliwie się dzieje.

(2006)

Wesołych Świąt !

0

contessa

widziane okiem skrzypka na dachu... Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart

227 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758