Bez kategorii
Like

Chów wsobny saloniku, czyli jakieś wiktory.

15/04/2012
291 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Oto:
„Kandydatów typują stacje telewizyjne, a wybiera Akademia Wiktorów, składająca się z laureatów dotychczasowych edycji.”

0


 

Tak więc Pochanke, której mąż jest szychą w TVN została wicie rozumicie wytypowana. Tak samo z siebie się to zrobiło jak przechodzenie z tragarzami w filmie "Miś". No co nagrodę dostała. Więc słusznie została wytypowana. O ta nominacja też dobra Ewa Kopacz:

"W kategorii polityk roku 2011 nominowani byli także: prezydent Bronisław Komorowski, marszałek Sejmu Ewa Kopacz, …"

Ona ma sobie tyle medialności co nocnik. No, ale chów wsobny polega na tym, że sami się nominujemy. Potem sami się nagradzamy. A potem sami sobie maślimy, że zostaliśmy nagrodzeni. I wszystko zostaje w rodzinie. Dziś ja nagrodzę ciebie. Jutro ty nagrodzisz mnie. Jak się pogrzebie głębiej w biografiach okazuje się, że około 80% tych samonominujących się i samonagradzających się są spokrewnieni. Tu ciocia. Tam wujek. Tu bratanek. Tam kuzynka. Tu tatuś. Tam żona. No w ostateczności chociaż była kochanka. Linków nie chce mi się dawać. Kto chce może użyć gugla i tam sprawdzi jak to się kręci od lat dobrych już około 60-ciu lat. I wszyscy jakoś dziwnym trafem z jednej rodziny i jednego korzenia. W skrócie esbecko-partyjnego.

I to pozwala jednak z optymizmem patrzeć w przyszłość. Jak oni tak się między sobą międlą to cudów nie ma. W koncu musi nastąpić degeneracja. Bo osobniki parzące się ze sobą zbyt blisko spokrewnione wydają na świat potomstwo ze skazami genetycznymi.

No oczywiście nie może zabraknąć też serwilizmu i włażenia w pewną część ciała ostatniej nadziei. A może nadzieJi według ortografii komorowskiej? Więc Słońce Peru prowadź …

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11538065,Donald_Tusk_z_Wiktorem_dla_polityka_roku___Ostatnia.html

Inne zapisy autora:

0

frank drebin

Zlosliwy jak go cos wkurzy.

393 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758