Bez kategorii
Like

CHEMTRAILS na pierwszej stronie mainstreamowego portalu

10/10/2012
305 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Dopiero teraz dotarło czy ktoś wydał pozwolenie na zdjęcie blokady?
Ciekawy artykuł na WP o smugach chemicznych na niebie. Dla niepoznaki umieszczony w dziale: niewiarygodne.pl.

0


Politycy mówią już oficjalnie: "Jesteśmy zatruwani z powietrza"

Piękny słoneczny dzień i błękitne niebo, które stopniowo zaczynają rozdzierać białe pasma – to rzeczywistość, w jakiej przyszło nam żyć. Ciągnące się smugi doskonale widać w miejscowościach, nad którymi wiodą tunele powietrzne samolotów pasażerskich. Smugi kondensacyjne stały się przedmiotem wielu teorii spiskowych, wskazujących na istnienie tzw. zjawiska chemtrails, w ramach którego w sposób rozmyślny jesteśmy zatruwani z powietrza. Co ciekawe, w jednym z krajów potwierdzono istnienie tego "fenomenu". Anomalia, która do niedawna było obiektem drwin, powoli zyskuje poświadczenie w faktach.

Przedstawicielka jednej ze szwedzkich partii udzieliła odpowiedzi, która może być zaskakująca i szokująca dla wszystkich osób, które do tej pory podważały teorię, zgodnie z którą za pośrednictwem smug kondensacyjnych celowo rozpylane są substancje, które mogą być szkodliwe zarówno dla zdrowia ludzi, jak i zwierząt.

Pernilla Hagberg, która reprezentuje szwedzkie ugrupowanie – Partię Zielonych – powiedziała na łamach dziennika "Katrineholms Kuriren", że ponad wszelką wątpliwość można stwierdzić, iż za pomocą widocznych smug kondensacyjnych dystrybuowane są środki toksyczne, zagrażające bezpieczeństwu organizmów żyjących na Ziemi. W ten sposób stała się ona pierwszym znaczącym politykiem, który w tak zdecydowany sposób wypowiedział się na temat prawdziwego charakteru pojawiających się na niebie śladów.

"To jeden z najpoważniejszych fenomenów, które można obserwować obecnie w Szwecji" – powiedziała Pernilla Hagberg. "Te smugi zawierają duże ilości chemikaliów, wirusów oraz metali ciężkich, takich jak aluminium, które wpływają na zmianę pogody".

Hagberg, która w swoim ugrupowaniu pełni ważną rolę, stwierdziła, że za zjawiskiem chemtrails stoją przede wszystkim: CIA oraz działająca w USA Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego (NSA). Nie wyklucza ona jednak, że w podobne działania zaangażowany może być także szwedzki rząd. "Z tego, co słyszałam, zapadła decyzja zatwierdzająca chemtrails nad Szwecją" – powiedziała.

Rewelacje zaprezentowane przez członkinię Partii Zielonych stanowią pierwszy tak wyraźny głos polityka, który oświadczył, że toksyczne opryski z powietrza mają miejsce. Ale już od jakiegoś czasu przebijają się inne głosy, które w łagodniejszy sposób zaczynają utwierdzać ludzi w przekonaniu, że chemtrails to nie mit.

Wielkie poruszenie wywołały w ostatnich miesiącach słowa doradcy prezydenta Stanów Zjednoczonych – Johna Holdrena. Konsultant ds. nauki i technologii, w czasie oficjalnego wystąpienia, potwierdził poniekąd słynną teorię spiskową. Dlaczego "poniekąd"? Człowiek Obamy nie przyznał się – co zrozumiałe – do zatruwania ludzi z powietrza. Ujawnił jednak, że w ramach tzw. geo-inżynierii prowadzone są opryski. Wytłumaczył, że celem podobnych zabiegów jest… walka z globalnym ociepleniem.

Komentatorzy nie mają wątpliwości – prominentny naukowiec i prawa ręka najważniejszego człowieka na świecie przyznał w dość zawoalowany sposób, że zjawisko chemtrails to nie bajka. John Holdren wyznał, że prowadzone są eksperymenty, w czasie których do powietrza uwalniane są cząsteczki baru, magnezu, aluminium, nano-włókien oraz innych substancji. Naukowiec uważa, dzięki takim zabiegom ograniczane jest oddziaływanie promieni słonecznych na naszą planetę. W ten sposób władze rzekomo prowadzą walkę ze zjawiskiem globalnego ocieplenia.

niewiarygodne.pl/kat,1031991,title,Politycy-mowia-juz-oficjalnie-Jestesmy-zatruwani-z-powietrza,wid,14994081,wiadomosc.html

 

Mapka od Lucasa 003 lekko zmniejszona żeby lepiej się zmieściła:

 

Pod prawym klawiszem ewentualnie: "pokaz obraz".

 

Link do filmu otrzymanego od Ewidentnego Oszusta:

https://www.rapidshare.com/files/3221990588/Chemtrails%20-%20Kto%20nas%20truje%20i%20dlaczego.avi

link poprawiony, może będzie działał

http://www.dailymotion.com/video/xu837l_chemtrails-kto-nas-truje-i-dlaczego
 

 Jeszcze coś otrzymanego w prezencie:

“>

%26hl=en%26fs=1%26rel=0″ width=”425″ height=”344″ />

 

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
koolart

Teksty i rysunki z przewaga rysunków z tekstem.

179 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816