Artykuły redakcyjne
Like

Chcą dopisać do Konstytucji zdradę jako cnotę

02/07/2016
824 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Chcą dopisać  do Konstytucji zdradę jako cnotę

Niestety oglądam od czasu do czasu telewizję. Z ciekawości, nie z powodu zapotrzebowania na nowoczesność. Staram się wyciągać wnioski z tego co widać. Po pierwsze, najpopularniejsze i bezkarne jest w Polsce zawłaszczanie, w tym zawłaszczanie nazw. Kiedyś banda agentów zawłaszczyła sobie nazwę „chrześcijańsko-narodowe”. Dziś już wiadomo czemu. Od początku chodziło o to, aby obrzydzić Polakom zarówno chrześcijaństwo, jak też ruchy narodowe. Praktycznie wszelkie możliwe nazwy dla partii o charakterze chrześcijańskim, narodowym czy niepodległościowym są tak ubabrane, że nikt nie zechce się pod takimi szyldami pokazać.

0


 

Co ciekawe socjalizm ciągle w modzie- jeśli nie w nazwie to w programie i w czynach.

Teraz dezawuuje się nowoczesność. Jest partyjka samozwańczo nowoczesna i jej nazwa ma nam dawać przekonanie że inni to ciemnogród i jest nachalnie promowana.

Jeśli szef tej parti ma chwilowo wolne gdyż leczy swoje wiecznie mrugające powieki, co zazwyczaj (mruganie powiekami) jest objawem poszukiwań inteligencji w mózgownicy, zastępują go przyboczne.

Ostatnim wodzem który obstawiał się kobietami był niejaki Kadafi.

Otóż jedna z tych przybocznych bezczelnie stwierdziła że Polska powinna przeprosić….hmmm, Unię Europejską za swoje zachowanie po Brexicie. Dokładnie rząd ma przepraszać za swoje czyny.

Genialna nowoczesna nie potrafiła wydukać konkretnie kogo i konkretnie za co przepraszać.

Ja takie zachowanie (nakłanianie do przepraszania prześladowców) nazwałbym „prostytucją wasala”. Nie będziemy robić l(ł)aski unitom. Najpierw to nowocześni targowiczanie powinni nas przeprosić za to że się szlajają po Brukseli i roznoszą donosy na Polskę. Są tak zaślepieni że nawet nie zauważyli że i tam mają ich już dosyć.

10 kwietnia 1525 miał miejsce Hołd Pruski!

Ciekaw jestem czy nowoczesne gamonie domyślają się co jest na tym obrazie.

Najwyraźniej myli się im z tym malowidłem:

Chcą dopisać do Konstytucji, zdradę jako cnotę.

Powinni wziąć korepetycje z historii  i wówczas żadna „pinda” nie musiałaby się kompromitować.

Malo tego tego. Dowiadujemy się że ich starsi bracia w zdradzie, którą mają zakodowaną, chcą nam niewolnictwo, wasalizm i zdradę właśnie wpisać jako obowiązkowe do Konstytucji.

Czy nie uważacie że nadszedł czas na delegalizację obcej agentury?

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758