HYDE PARK
1

Chair gate czyli – szkoła dobrego wychowania.

19/09/2018
927 Wyświetlenia
1 Komentarze
2 minut czytania
Chair gate czyli – szkoła dobrego wychowania.

Napaliła się totalna elyta na krytykę Prezydenta Dudy jak szczerbaty na suchary. Poszło o to że podpisanie porozumienia między Polską a Ameryką odbyło się bez zachowania kultury. Oczywiście nie krytykuje się Trumpa którego urzędnicy po raz kolejny dali przykład bojkotu swojego szefa ale naszego Prezydenta który zachował się przyzwoicie. Totalnym głupkom należy przypomnieć że w Oval Office jest jedno biurko i jedno krzesło i jest to biurko przy którym może usiąść tylko Prezydent USA. Nawet metresa, jak w przypadku Moniki musiała warować pod biurkiem. Przy biurku tym podpisywane są głownie akty prawne Stanów Zjednoczonych. Podpisanie porozumienia z Polską było aktem wyjątkowym. Faktem jest że do tego aktu powinno dojść we właściwych warunkach, nie tak jak tu: Żadne tłumaczenie, nawet przedłużające […]

0


Napaliła się totalna elyta na krytykę Prezydenta Dudy jak szczerbaty na suchary. Poszło o to że podpisanie porozumienia między Polską a Ameryką odbyło się bez zachowania kultury. Oczywiście nie krytykuje się Trumpa którego urzędnicy po raz kolejny dali przykład bojkotu swojego szefa ale naszego Prezydenta który zachował się przyzwoicie.

image

Totalnym głupkom należy przypomnieć że w Oval Office jest jedno biurko i jedno krzesło i jest to biurko przy którym może usiąść tylko Prezydent USA. Nawet metresa, jak w przypadku Moniki musiała warować pod biurkiem.

Przy biurku tym podpisywane są głownie akty prawne Stanów Zjednoczonych.

Podpisanie porozumienia z Polską było aktem wyjątkowym. Faktem jest że do tego aktu powinno dojść we właściwych warunkach, nie tak jak tu:

image

Żadne tłumaczenie, nawet przedłużające się rozmowy i napięty kalendarz spotkań nie usprawiedliwiają takiej sytuacji. Żenujące jest jednak to że dyskusja odbywa się nie o tym co podpisano, ale w jakich warunkach. Dodatkowego krzesła przy tym biurku być nie może a podpisywanie dokumentu przy stoliku do kawy który znajduje się w tym miejscu także nie wchodzi w grę.

Pamiętliwi przypominają że poprzedni Prezydent nie wiedział jak posłużyć się krzesłem i być może dlatego ekstra krzesła nie było.

image

Zresztą trzeba przypomnieć maniery naszego możeła który pokazał je podczas wizyty u Papieża.

image

Nie jest ważnie czy Papież wstaje czy siada ale ten bubek totalnie zadowolony z siebie jak jego pasierby prawdopodobnie w takiej sytuacji jak był Prezydent Duda podsiadł by przy biurku pana Trumpa i ten musiałby sam stać przy swoim biurku.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

935 publikacje
192 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Pingback: Chair gate czyli – szkoła dobrego wychowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816