Bez kategorii
Like

Cenzura, Salon24, a Ekran

04/02/2011
339 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

 "Ten którego imienia nie wolno wymawiać", kloaczny troll,  wije się w paralitycznych drgawkach próbując smrodzić na tutejszym portalu. Zarzuca dyskutantom omawiającym sposoby walki z jemu podobnymi kaprofagami zapędy cenzorskie. Sam byłem zdania by go wyciąć bez litości. Myliłem się ? Może wystarczy, że za każdą nieprawomyslność i myślozbrodnię, praktyki cenzorskie stosowane są wszędzie indziej ? Onet, WP i Salon24 … Ale przecież redakcja i admini rodem z Onetu tłumaczą wszystko … Tu, zdaje się, ma być inaczej. Jeśli będziemy omijać z daleka intelektualne rzygowiny wypływające z ubeckich blogów to rażąco niska ich klikalność spowoduje ich szybkie znikanie w odmetach czytelniczej niepamięci. I niech tak się stanie. Howgh ! Trole, won do "dziury" …

0


 "Ten którego imienia nie wolno wymawiać", kloaczny troll,  wije się w paralitycznych drgawkach próbując smrodzić na tutejszym portalu.

Zarzuca dyskutantom omawiającym sposoby walki z jemu podobnymi kaprofagami zapędy cenzorskie.

Sam byłem zdania by go wyciąć bez litości.

Myliłem się ?

Może wystarczy, że za każdą nieprawomyslność i myślozbrodnię, praktyki cenzorskie stosowane są wszędzie indziej ? Onet, WP i Salon24 … Ale przecież redakcja i admini rodem z Onetu tłumaczą wszystko …

Tu, zdaje się, ma być inaczej.

Jeśli będziemy omijać z daleka intelektualne rzygowiny wypływające z ubeckich blogów to rażąco niska ich klikalność spowoduje ich szybkie znikanie w odmetach czytelniczej niepamięci.

I niech tak się stanie.

Howgh !

Trole, won do "dziury" …

0

malibu

"Nie "Druga Irlandia" lecz drugi Katyn i Gibraltar "Nasz czlowiek w Warszawie - w ten sposób jeden z rosyjskich serwisów internetowych pisze o Donaldzie Tusku w Moskwie." http://wiadomosci.onet.pl/1688602,12,item.html Ich czlowiek w Smolensku ..."

7 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758