Bez kategorii
Like

Cenzura na YouTube!!! Oświadczenie Stowarzyszenia Wolność i Suwerenność

24/09/2011
303 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Na prośbę Admina strony Stowarzyszenia Wolność i Suwerenność zamieszczam maila, którego od niego otrzymałem

0


Szanowni Państwo!

 

Na prośbę Admina strony Stowarzyszenia Wolność i Suwerenność zamieszczam maila, którego od  niego otrzymałem. Mail ten jest odpowiedzią na powiadomienie o usunięciu filmu „Krzyż” z kanału Stowarzyszenia na YouTube, które wysłałem do Stowarzyszenia.

 Dodam, że Stowarzyszenie Wolność i Suwerenność uzyskało zgodę od Ewy Stankiewicz na zamieszczanie jej filmów.O sprawie pisałem na NETUTAJ

„Witam serdecznie.

W dniu dzisiejszym na konto Stowarzyszenia Wolność I Suwerenność otrzymałem emaila z informacją :

"Dostęp do następującego materiału został przez nas wyłączony w wyniku powiadomienia od osoby trzeciej (Film Open Group) stwierdzającego, że dany materiał narusza prawa:"

"To jest drugie ostrzeżenie dotyczące praw autorskich dla Twojego konta. Kolejne roszczenie wobec Twojego konta spowoduje jego zamknięcie"

Dodam też, że nie przypominam sobie by wcześniej było Nam udzielane "ostrzeżenie".W mojej ocenie to ewidentna akcja mająca na celu "wysadzenie w powietrze" kanału Stowarzyszenia, na jakim zamieszczamy materiały dokumentalne i historyczne.Jest mi przykro, że taka sytuacja miała miejsce ….. nie sądzę też by Jan Pospieszalski, czy Ewa Stankiewicz mieli coś przeciw rozpowszechnianiu materiału, cieszącego się znacznym zainteresowaniem obywateli tak w kraju jak również, za oceanem.

Z pozdrowieniami

legionnaire – Admin WIS

http://www.youtube.com/user/StowarzyszenieWiS

PS.Zastanawiam się, czy powodem starań o "wysadzenie" Naszego kanału nie jest zamieszczony kilka dni temu filmik pt "PRAWDA !" :

 

 

 

Zatem działania YouTube mają na celu uciszenie członków Stowarzyszenia oraz uniemożliwienie Stowarzyszeniu zamieszczania filmików pokazujących prawdę, która jest kontrą dla kłamliwych przekazów z mediów mainstreamowych.

 

Oto jaki mail otrzymali założyciele kanału Stowarzyszenia Wolność i Suwerenność od zespołu YouTube:

 

 

„Drogi użytkowniku StowarzyszenieWiS:

Dostęp do następującego materiału został przez nas wyłączony w wyniku powiadomienia od osoby trzeciej (Film Open Group) stwierdzającego, że dany materiał narusza prawa:

Krzyz 6/8 kontynuacja Solidarni 2010 E Stankiewicz J Pospieszalski

Dostęp do następującego materiału został przez nas wyłączony w wyniku powiadomienia od osoby trzeciej (Film Open Group) stwierdzającego, że dany materiał narusza prawa:

Krzyz 7/8 kontynuacja Solidarni 2010 E Stankiewicz J Pospieszalski

Dostęp do następującego materiału został przez nas wyłączony w wyniku powiadomienia od osoby trzeciej (Film Open Group) stwierdzającego, że dany materiał narusza prawa:

Krzyz 8/8 kontynuacja Solidarni 2010 E Stankiewicz J Pospieszalski

To jest drugie ostrzeżenie dotyczące praw autorskich dla Twojego konta. Kolejne roszczenie wobec Twojego konta spowoduje jego zamknięcie. Aby tego uniknąć, usuń wszelkie filmy wideo, do których nie masz praw, i nie przesyłaj kolejnych filmów wideo naruszających prawa autorskie innych. Więcej informacji na temat zasad ochrony praw autorskich w YouTube znajdziesz w przewodniku Porady dotyczące praw autorskich.

Jeśli któraś z Twoich publikacji została błędnie zidentyfikowana jako naruszająca prawa, możesz przesłać roszczenie wzajemne. Informacje na temat tego procesu znajdziesz w naszym Centrum pomocy.

Pamiętaj, że za złożenie nieprawdziwego zawiadomienia lub złożenie takiego zawiadomienia w złej wierze mogą grozić poważne konsekwencje prawne.

Z poważaniem,

— Zespół YouTube

© 2011 YouTube, LLC
901 Cherry Ave, San Bruno, CA 94066”

 

Teraz pytanie do blogerów Nowego Ekranu:

 

Co robimy z tą sprawą?

Inne zapisy autora:

0

Avatar
adriano

O zagrozeniach dla demokracji, o manipulacjach medialnych oraz o tym czego media nie pokazuja. Zmiana nicka na adriano

36 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758