POLSKA
Like

CENZORZE z S24 dlaczego Dudę ochraniasz tj. Komorowskiego?!

11/03/2015
1114 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
CENZORZE z S24 dlaczego Dudę ochraniasz tj. Komorowskiego?!

    Przed momentem cały mój blog na Szalom24 ( http://rajan.salon24.pl/ ) został OCENZUROWANY, kiedy tylko zamieściłem na nim poniższą notkę demaskującą tamtejszą administrację.     Dlaczego Duda jest chroniony przez media Komorowskiego?!         Poniższa notka pierwotnie została wczoraj przed północą opublikowana tutaj na Salonie24, ale PO-PiS’owska administracja ją zadaniowo ocenzurowała, co dobitnie świadczy o tym, że Duda jest po prostu z resztą Kaczolandu integralną częścią tego okrągłostołowego systemu, gwarantującą Partii Obłudy utrzymanie się u władzy na kolejną dekadę.     https://3obieg.pl/andrzej-duda-chodzi-na-krotkiej-smyczy-izraela     Dlatego też musimy sobie zdać w końcu sprawę z oczywistego faktu, że aby obalić ten Magdalenkowy układ Kiszczaka i Michnika/Szechtera oraz TW Bolka, to bez wywalenia na śmietnik historii Kaczystowskiej żydokomuny (działającej w […]

0


salon24_cenzura_knebel

 

 

Przed momentem cały mój blog na Szalom24 ( http://rajan.salon24.pl/ ) został OCENZUROWANY, kiedy tylko zamieściłem na nim poniższą notkę demaskującą tamtejszą administrację.

 

 

Dlaczego Duda jest chroniony przez media Komorowskiego?!

 

 

mafia

 

 

Poniższa notka pierwotnie została wczoraj przed północą opublikowana tutaj na Salonie24, ale PO-PiS’owska administracja ją zadaniowo ocenzurowała, co dobitnie świadczy o tym, że Duda jest po prostu z resztą Kaczolandu integralną częścią tego okrągłostołowego systemu, gwarantującą Partii Obłudy utrzymanie się u władzy na kolejną dekadę.

 

 

https://3obieg.pl/andrzej-duda-chodzi-na-krotkiej-smyczy-izraela

 

 

Dlatego też musimy sobie zdać w końcu sprawę z oczywistego faktu, że aby obalić ten Magdalenkowy układ Kiszczaka i Michnika/Szechtera oraz TW Bolka, to bez wywalenia na śmietnik historii Kaczystowskiej żydokomuny (działającej w pełnej symbiozie z POstkomuną) nie uda Nam się tego dokonać, jako że Jarosław K. ma po prostu za zadanie z pozycji „kontraktowej opozycji” ochraniać tą antypolską zmowę.

0

PaleoLibertarianin

Antypartiokracyjny minarchista - chrześcijański libertarianin

29 publikacje
64 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758