POLSKA
Like

CENNA i ZNAMIENNA WIADOMOŚĆ!

06/03/2014
370 Wyświetlenia
1 Komentarze
24 seconde czytania
no-cover

“Już kilka dni temu portal niezalezna.pl informował o dokumencie ABW, w którym podano m.in. wykaz polskich funkcjonariuszy szkolonych w Związku Sowieckim przez KGB. Wśród nich znalazł się Stanisław Hoc, dzisiaj ekspert Platformy Obywatelskiej w sejmowej Komisji ds. Służb Specjalnych.” Inne zapisy autora: Spotkanie Andrzeja Dudy z mieszkańcami ElblągaORNETO – Kandydat na Burmistrza zaprasza na spotkanieWAŻNE“Darmowego” podręcznika ciąg dalszy…Reforma dotycząca leków i jej konsekwencje…

0


“Już kilka dni temu portal niezalezna.pl informował o dokumencie ABW, w którym podano m.in. wykaz polskich funkcjonariuszy szkolonych w Związku Sowieckim przez KGB. Wśród nich znalazł się Stanisław Hoc, dzisiaj ekspert Platformy Obywatelskiej w sejmowej Komisji ds. Służb Specjalnych.”

Inne zapisy autora:

0

AnnaZofia
AnnaZofia

Zwykla Polka, architekt,

360 publikacje
40 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Avatar kanton

    Kurwa… Przepraszam Panią Annę-Zofię za ten ohydny wyraz. Kto tego szpiona dał i zarekomendował do tej bardzo ważnej komisji. To tak jakby Putin miał wgląd do wszystkich tajnych spraw związanych w tej komisji.
    Panie Tusk, obudż pan ABW, daj im pan kopa w d…ę. Niech zarabiają na swój chleb powszedni. O ministrze nie wspomnę , bo szkoda na niego klawiatury.
    Widać mizerię tago rządu nawet w Afryce. :-(.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816