Bez kategorii
Like

CBA: PIERWSZA TAKA AKCJA W HISTORII

30/08/2011
257 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Oświadczenia polityków pod lupą CBA
PIERWSZA TAKA AKCJA W HISTORII

0


Oświadczenia polityków pod lupą CBA

PIERWSZA TAKA AKCJA W HISTORII

http://www.tvn24.pl/-1,1715654,0,1,oswiadczenia-politykow-pod-lupa-cba,wiadomosc.html

Cieszę się z tego, że znalazła się instytucja i znalazł  się portal, który zareagował na moje doniesienia o ukrywaniu dochodów w oświadczeniach o majątku pana Władysława Bartoszewskiego z jego książek i z jego zagranicznych dewizowych nagród oraz dotacji, jak również sprawdza się innych polityków.

Moja informacja o tym procederze Bartoszewskiego&CO opublikowana na portalu „Nowy Ekran” była dotychczas skrzętnie ukrywana na innych portalach. 

Stalo się to po moim piśmie skierowanym do KPRM, pana ministra Arabskiego i do prokuratury. Uważam, ze obowiązkiem obywatelskich dziennikarzy jest nadzorowanie tej akcji, która powinna wykazać wielodziesięciotysięczne (w Euro) zatajone dochody a nie udowodnić społeczeństwo, że wszystko jest w porządku u „swojaków”.

 

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816