Bez kategorii
Like

Castingi do „Top Model” i „Mam talent” w Rzeszowie

26/05/2012
269 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Szansa na sławę i sukces

0


Casting do programu "Top Model – zostań modeką” odbył się w Milenium Hall, a konkretnie na jego dziedzińcu. W związku z imprezą do Rzeszowa zawitali: przewodnicząca jury Joanna Krupa, fotograf Marcin Tyszka, projektant Dawid Woliński, współprowadzący Michał Piróg, stylistka Katarzyna Sokołowska, nowa jurorka programu, która zastąpiła Karolinę Korwin-Piotrowską, obecną w dwóch poprzednich edycjach.

Fot. 1. Na wybudowanej scenie odbywały się pokazy mody z udziałem finalistek poprzednich edycji oraz modelek z agencji Millenium Model.

Fot. 2. Na zdjęciu (z prawej w ciemnych okularach) producent programu Rinke Rooyens

Fot. 3. Na zdjęciu (z prawej) Michalina Manios, finalistka II edycji  programu

 

     Fot. 4.  Casting do "Mam talent" nie był tak bardzo oblegany,(zdjęcie z przed teatru Maska około godz.  14:00) być może dlatego, że jest to już piąta edycja show, więc większość talentów zdążyła ujawnić się już wcześniej. Nie wszyscy wiedzą o tym, że w dniu dzisiejszym odbywał się tzw. precasting, czyli jakby etap poprzedzający właściwy casting, który ma wybrać z pośród ogromnej liczby osób te najbardziej interesujące i ułatwić przez to pracę jurorom (Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Robert Kozyra). 

Dominika Sibiga

Inne zapisy autora:

0

Avatar
podkarpackie

49 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816