SPOŁECZEŃSTWO
Like

Calendar Flowers 2016 wspiera akcje charytatywne

16/12/2015
848 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Calendar Flowers 2016 wspiera akcje charytatywne

Piękny ogród to nie wszystko. Ważne, aby przebywali w nim dobrzy ludzie – to motto przyświecało pomysłodawcom Calendar Flowers 2016. AGRECOL Corporation wydała niezwykły kalendarz, który przedstawia 13 artystycznych impresji fotograficznych, łączących ludzką naturę z pięknem kwiatów ozdobnych. Orchidea, Ismena, Amarylis, czy Narcyz to tylko kilka kwiatów, które można podziwiać w artystycznych inscenizacjach. Na kartach kalendarza zobrazowano pomysły zbierane przez cały mijający rok. To pierwsza tego typu inicjatywa realizowana w branży ogrodniczej. Należy podkreślić, że egzemplarze z limitowanej edycji wydawnictwa trafiły m.in. do wąskiej grupy partnerów biznesowych uhonorowanej przez wydawcę. – Wiem, że dla firmy związanej z ogrodnictwem ten kalendarz to wyjątkowy sposób na zwrócenie uwagi, ale również demonstracja szerokich możliwości, gdyż kreacja i produkcja to w całości dzieło naszych […]

0


Piękny ogród to nie wszystko. Ważne, aby przebywali w nim dobrzy ludzie – to motto przyświecało pomysłodawcom Calendar Flowers 2016. AGRECOL Corporation wydała niezwykły kalendarz, który przedstawia 13 artystycznych impresji fotograficznych, łączących ludzką naturę z pięknem kwiatów ozdobnych.
Orchidea, Ismena, Amarylis, czy Narcyz to tylko kilka kwiatów, które można podziwiać w artystycznych inscenizacjach. Na kartach kalendarza zobrazowano pomysły zbierane przez cały mijający rok. To pierwsza tego typu inicjatywa realizowana w branży ogrodniczej. Należy podkreślić, że egzemplarze z limitowanej edycji wydawnictwa trafiły m.in. do wąskiej grupy partnerów biznesowych uhonorowanej przez wydawcę. – Wiem, że dla firmy związanej z ogrodnictwem ten kalendarz to wyjątkowy sposób na zwrócenie uwagi, ale również demonstracja szerokich możliwości, gdyż kreacja i produkcja to w całości dzieło naszych pracowników – mówi Prezes Zarządu p. Jarosław Prymas.

Marka AGRECOL realizuje wyobrażenia o pięknych ogrodach, ale również spełnia marzenia osób potrzebujących. Część egzemplarzy zostanie przekazana na aukcje charytatywne, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na cele dobroczynne. Kalendarz o numerze 300 został wylicytowany na rzecz Fundacji Mam Marzenie. Przed Świętami rozpocznie się kolejna aukcja, która wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Więcej informacji na temat akcji Calendar Flowers 2016 znajdziecie Państwo na Facebook’u: https://www.facebook.com/fanpage.Agrecol/?fref=ts.

Inne zapisy autora:

  0

  Avatar
  CC

  1 publikacje
  0 komentarze
   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   
  Authorization
  *
  *
  Registration
  *
  *
  *
  Password generation
  334816