Bez kategorii
Like

Budujący przykład patriotyzmu Amerykanów

20/06/2011
390 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

W liczących się w świecie krajach patriotyzm jest wysoko ceniony.

0


 

   
 

Podaję link do obchodów 236 Rocznicy powstania US Army w Cuyahoga County, a prościej Cleveland, Ohio. Robię to w celu pokazania, że patriotyzm jest wielce cenioną obywatelską cechą Amerykanina, od dzieciństwa do starości. Nie tak jak to jest ostatnio w Polsce gdzie jest on pogardzany i wyśmiewany przez służalcze oportunistom media i zdemoralizowanych politykierów. Przez premiera Tuska "polskość" była nazwana… "nienormalnością". 

Jesteśmy w NATO sojusznikami nadal potężnych USA i od nich bierzmy przykład w tym względzie, a nie od słabych i skorumpowanych reżimów. Wszystkie liczące się kraje świata stały się nimi dzięki wcielaniu obywatelom miłości do swej ojczyzny. 

W szkołach przed każdą pierwszą lekcją wszyscy uczniowie wstają i kładąc prawą rękę na sercu powtarzają słowa Pledge of Allegiance: 

I pledge allegiance to the flag of the United States of America, and to the republic for which it stands, one nation under God, indivisible, with liberty and justice for all. 

 

http://www.clevelandseniors.com/entertainment/events/2011/flagday.htm

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Vars

Doswiadczony dlugim zyciem na Zachodzie, widze zza Atlantyku sprawy w Polsce i na swiecie czesto inaczej niz wielu rodaków.

174 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816