Bez kategorii
Like

Brzoza i skrzydlo

29/09/2011
296 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Skąd wiadomo że to właśnie To a nie inne skrzydło bylo w kontakcie z Tą właśnie brzozą 10 kwietnia 2010 o czasie katastrofy?

0


 

 

 

"Nie przeprowadzano analiz chemicznych i nie pobierano próbek, bo polska strona o takie badanie nie zwróciła się do rosyjskiego Komitetu Śledczego.Nie było żadnych ograniczeń w dostępie do wraku, ani elementów samolotu złożonych w pobliskim hangarze – powiedział prokurator Kopczyk. I dodaje, że biegli koncentrowali się głównie na oględzinach uszkodzeń i zniekształceń samolotu. Szczególny nacisk był położony na sposób deformacji tego skrzydła, które oderwało się w wyniku uderzenia w brzozę"

www.rmf24.pl/raport-lech-kaczynski-nie-zyje-2/fakty/news-ogledziny-wraku-tupolewa-zakonczone,nId,362225

Skąd jest wiadome to, że to właśnie To a nie inne skrzydło bylo w kontakcie z Tą właśnie brzozą 10 kwietnia 2010 o czasie katastrofy(!), skoro nie przeprowadzono ani badań materiału skrzydła ani tez materiału brzozy, skoro zaniechano dowodu tego bezpośredniego kontaktu, mającego być przyczyną katastrofy?

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816