Bez kategorii
Like

Bronisław Komorowski. Lubię to.

12/04/2011
221 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Bronisław Komorowski w sieci, czyli wiosenna ramówka Facebooka.

0


 

 

Facebook to wirtualny świat, gdzie młodzi ludzie rozmawiają i zapoznają się ze sobą. Do tych młodych ludzi dołączył niedawno Bronisław Komorowski. Nie wiem czy też próbuję być znów młody, czy to kryzys wieku średniego, czy też PR-owa zagrywka i ratowanie PO przed stratą młodzieży? Wydaje się jednak, że to drugie, bo Prezydenta będzie można nie tylko lubić (Facebook), ale i słuchać jego ćwierkania (Twitter, z ang. twit- ćwierkać) i oglądać (Youtube).  

Można oczywiście powiedzieć, że Po swoje, a Prezydent swoje i to co robi służy, lub też nie , tylko jemu, a nie PO. Jednak nie łudźmy się Bronisław Komorowski w żaden sposób nie odciął się od Platformy. Nie stwierdził wprost, że jest Prezydentem ponadpartyjnym. Nawet jego polityka na to nie wskazuje, wiec zapewne większość społeczeństwa, będzie utożsamiać Komorowskiego i jego politykę, z Po i jej linią polityczną. Tak więc, internetowa ofensywa Komorowskiego, jak to nazwał portal rp.pl, służy także PO.

Dodatkowo ta dostępność Prezydenta, świadczy o tym jak traktuje on swój urząd. Ba! Można nawet zauważyć wiele cech wspólnych użytkowników tych portali z obecnym Prezydentem, a w szczególności jego polityką. Prezydent tak jak użytkownicy portalu, chce być jednym z wielu, chce być zwykłym obywatelem, nie wyróżniającym się z tłumu internautą, który nic nie robi, nic nie zmienia. Trochę to smutne i uwłaczające dla tak ważnej funkcji jaką pełni.

A więc Prezydent online – ja nie lubię tego. Ale zobaczymy ile osób polubi (jednoznaczne z ile osób Komorowski online przekona do powrotu do PO).

www.rp.pl/artykul/641983_Prezydent-rusza-w-siec.html

Inne zapisy autora:

0

TeaDrinker

Obywatel swiata w Polsce, obywatel Polski na swiecie. - w mysl felietonu B.Prusa

57 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758