Bez kategorii
Like

Boni i mowa nienawiści? Tego akurat się nie boję.

29/11/2012
394 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

PO bierze się za tzw. mowę nienawiści. Co to jest nikt dokładnie owa mowa? Nikt tego nie wie więc wydawać by się mogło, że to wygodne narzędzie do uciszania niewygodnych dla władzy publikacji.

0


Owszem taka możliwość istnieje. Jednak za organizowanie wysokiej rady ds. monitorowania przejawów mowy nienawiści, ksenofobii oraz agresji i dyskryminacji w życiu publicznym bierze się Michał Boni minister do wszystkiego. Zasłużył się do tej pory ogłaszaniem strategii odsuwających jak najdalej w czasie spełnienie obietnic wyborczych PO oraz cyfryzowaniem kraju i administracji. O tym z jakimi sukcesami Boni cyfryzuje pisałem już na początku tego roku: frankdrebin.nowyekran.pl/post/50626,cyfryzacja-w-wykonaniu-po Od tego czasu zmieniło się o tyle, że jak mi ktoś napisał w komentarzach w innej notce z ministerstwem Boniego można się skontaktować obecnie za pomocą e-maila pisząc na dwa, a nie trzy adresy. Jednym słowem regres cyfryzacyjny. Tak więc Boni ze swoimi zdolnościami orgnizacyjnymi powoła tę radę pewnie tak gdzieś około 2050 r.  Więc tu specjalnie zagrożenia nie widzę.

Drugi powód to legendarne już spełnianie przez  PO swych obietnic. Tu przykład takiego sukcesu.

wiadomosci.onet.pl/kraj/zniesienie-obowiazku-meldunkowego-w-2016,1,5318841,wiadomosc.html

Hehe tego obowiązku miało nie być uwaga od 2009 roku. Sam Schetyna Grzegorz to zapowiadał:

prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/koniec;obowiazku;meldunkowego;juz;w;przyszlym;roku,97,0,338529.html

Jak więc widać mamy rok 2012 a tu nici z obiecanek PO. Umówmy się czego się PO nie tknie to to zwyczajnie to biiiiiiip, biiiiiiiip i biiiiiiiip ja ostatni biiiiiiip (biiiiiiip to mowa nienawiści) 😉

Jest kolejna wrzutka medialna jak z kastracją pedofilów. Temat przykrywkowy poszedł w świat. Za chwilę wszystko ucichnie a za tydzień usłużne media zajmą się kolejnym tematem przykrywkowym.  A o mowie nienawiści wszyscy zapomną do czasu gdy na rękę będzie chwilowe odgrzanie tematu.

P.S.

Na zdjęciu Boni monitoruje mowę nienawiści.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
frank drebin

Zlosliwy jak go cos wkurzy.

393 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816