Bez kategorii
Like

Bolszewicka propaganda pozwala zdrajcom chodzić z podniesionym czołem

03/02/2011
371 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Zwycięstwo będzie twą nagrodą, a zdrada karana będzie śmiercią. Jeśli nie zachowamy pamięci o tych, którzy przez pokolenia walczyli o Polskę, to ich poświęcenie będzie daremne, a zdrajcy przejdą do historii jako ludzie honoru i reformatorzy państwa.

0


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowa książka Ośrodka Myśli Politycznej

 

Zwycięstwo będzie waszą nagrodą

 

"Żyjemy w czasach, w których próbuje się zrywać ciągłość kulturową i cywilizacyjną. Dla wielu ludzi punktem odniesienia nie są osoby, które poświęciły życie dla niepodległej Polski, a są nim ci, którzy trzymali ją lojalnie w ramach sowieckiego imperium.

Relatywizowanie przeszłości oraz zmiana sensu podstawowych pojęć (np. honoru czy patriotyzmu) służą zakłamywaniu dziejów państwa i narodu, pozwalają zdrajcom chodzić z podniesionym czołem, a byłym dziennikarzom reżimowym oraz artystom, naukowcom i pisarzom służącym przez lata partyjnej propagandzie pouczać społeczeństwo o zasadach demokracji.

Żołnierze Armii Krajowej przysięgali: Zwycięstwo będzie twą nagrodą, a zdrada karana będzie śmiercią. Jeśli nie zachowamy pamięci o tych, którzy przez pokolenia walczyli o Polskę, to ich poświęcenie będzie daremne, a zdrajcy przejdą do historii jako ludzie honoru i reformatorzy państwa".

ze Wstępu do "Zwycięstwo będzie waszą nagrodą"

 

W innej książce Ośrodka Myśli Politycznej wydanej w serii "Z archiwów bezpieki. Nieznane karty PRL" zatutyłowanej "Czerwona zaraza", autor Jarosław Szarek pisze o konieczności pamiętania o narodowej tożsamości — co jest podważane przez trockistowsko-bolszewickich politruków w PRL-bis:

Po 1989 roku najbardziej wpływowe środowiska opiniotwórcze podważyły sens pamiętania o narodowej tożsamości. Wyrosło pokolenie ukształtowane w duchu wyboru przyszłości, a zerwania z przeszłością, którą przedstawiano jako balast przeszkadzający w modernizacji kraju. Dzisiaj atmosfera jest już inna. Zmienia się klimat społeczny. Wykluczony przez lata patriotyzm powraca. Oczywista staje się prawda, iż naród nieznający swej przeszłości nie tylko nie będzie potrafił zbudować przyszłości, ale nie pojmie też teraźniejszości.

Czerwona zaraza to zbiór artykułów o komunistycznych zbrodniach i manipulacjach, o heglowskim ukąszeniu, na które wielu okazało się wyjątkowo nieodpornych, o zdradzie i pętaniu niezależności, o walce z religią i Kościołem, a także o braku – nawet symbolicznej – odpowiedzialności za te czyny.

* * * * * *

Tylko w PRL-bis zorganizowanym pod nadzorem tajnych sowieckich służb — bolszewicko-trockistowscy demagodzy mogli demagogicznie napisać, że agenci jednej z najbardziej zbrodniczych służb, czyli zdrajcy Polski z sowieckiej Informacji Wojskowej są "ludźmi honoru"…

Właśnie do tego nawiązuje autor Wstępu w książce "Zwycięstwo będzie waszą nagrodą". Czyli książki o polskich bohaterach pomordowanych m.in. przez bandytów z sowieckiej Informacji Wojskowej, stalinowskiego NKWD oraz przez podległych tym banddytom — mordercom ze służb specjalnych organizowanych przez zbolszewizowanych komunistów w PRL.

 

 

0

Andy-aandy http://blogmedia24.pl/blog/3727

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... -- Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą kaądego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos... Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...

823 publikacje
236 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758