Bez kategorii
Like

Bojkot Agros Nova ma 1000 lajków na facebooku!

29/07/2012
468 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Obudź w sobie dobrego demona, demona seksu, pasji i rozrywki! Baw się nim, niech doda ci skrzydeł, niech orzeźwi Twój umysł i ciało!

0


 

Obudź w sobie moce piekielne, które dostaniesz od nas w pakiecie, jeśli kupisz nasz produkt. W dodatku, jeśli go kupisz, pomożesz chorym i zaniesiesz im światło. Bądź uśmiechającym się upadłym, skorzystaj z naszej oferty!

Nasz produkt – napój energetyzujący „Demon” zapewni ci siłę, a gwarantuje to delegat piekielnych mocy na Polskę, Adam „Nergal” Darski. Poczuj w sobie tę energię, wywołaj ekstazę, jakiej doznawał on, prowokująco niszcząc Biblię na swoim koncercie, poczuj w sobie siłę, kiedy wypowiadał słowa do swoich fanów: „Żryjcie to g***o!”. Podążajcie za naszym wzorem!

Niech nasza woda z cukrem popłynie w twoich żyłach, budząc wspaniałą ciemność, która krzepi jak nic innego. Niech twoja krew stanie się piekielnie czerwona i niech krąży tak szalenie, jak szalony potrafi być sam demon. Gdziekolwiek jesteś, twój diabeł stróż w blaszanej puszce czuwa, byś nie opadł z sił i byś w każdej chwili gotów ciemnogrodowi wykrzyczeć w twarz: Żryj to…

Nie daj sobie odmówić igraszek z demonem, którego my dajemy ci w prezencie za 2,50 zł plus VAT. Ci, którzy sobie odmawiają, i tak zrobią nam reklamę. To dewocie staruchy, zacofany, katolski ciemnogród, szerzący nietolerancję, śmieszny i niemodny – my z kolei naszym demonem niesiemy dobro, energię, pasję!

Także ty, „lajtowy” ciemnogrodzianinie, nie zrób „przypału” swojej religii i nie daj sobie wmówić ich bojkotu. To o ciebie chodzi! Oni chcą bojkotu naszych produktów, sprzeciwiają się tolerancji wobec demona, chcą ukrócić nam zyski, byśmy więcej nie mogli zachęcić do promocji rozmaitych demonów w przyszłości! Pamiętaj, oni ośmieszają Ciebie i Twoją wiarę, kompromitują! My z kolei – reklamując fantastycznego DEMONA – i wręczając go Tobie – uchronimy Cię od losu niemodnego zacofańca, który nie rozumie, że jest XXI wiek i że szatan tak dobry jest jak anioł.

I za wszelką cenę nie wchodź na poniższą stronę. Nie bojkotuj naszych produktów!

https://www.facebook.com/SatanizmNiePrzejdzieBojkotProduktowAgrosNova/info

Podpisano: Agros Nova, dział marketingu, menadżer fantastycznego, pysznego, ekscytującego „Demona”.

Kamil Kisiel

Bojkotem objęte są wszystkie marki i produkty Agros Nova: Garden, Krakus, Dr. Witt, Kotlin, Fortuna, Pysio, Tarczyn, Łowicz, Włocławek oraz ich dyskontowe odpowiedniki (np. Pychunio w sieci Biedronka).

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Karzel Reakcji

Civitas humana - dopóki Bóg nie powita nas w niebie, trzeba zajac sie sprawami przyziemnymi. Madrze. I za najmadrzejsze polaczenie uznaje polaczenie wolnej gospodarki z gleboko moralnym spoleczenstwem.

39 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816