Media Watch i recenzje
Like

Bogdan Święczkowski z PiS: ,,Zdradziliśmy Ukraińców”

18/03/2014
1520 Wyświetlenia
2 Komentarze
7 minut czytania
Bogdan Święczkowski z PiS: ,,Zdradziliśmy Ukraińców”

,,Była RZEŻ WOŁYŃSKA, ale MY nie JESTEŚMY BEZ WINY, bo ZDRADZILIŚMY UKRAIŃCÓW” czyli CZY organizacja *PIS* MONTUJE przeciw NARODOWI POLSKIEMU kresowe „JEDWABNE” ?!!

0


święczkowski1

.

*****

 .

O Ś W I A D C Z E N I E

.

Dotyczące: skandalicznej wypowiedzi Bogdana Święczkowskiego byłego szefa ABW w Radio Maryja

.

W niedzielę dnia 16.03.2014 roku w Radio Maryja w audycji ,,rozmowy niedokończone” była dyskusja poświęcona ,,bezpieczeństwu  Polski” w której udział wzięli: były Minister Obrony Narodowej Romuald Szremietiew oraz były SZEF ABW za czasów RZĄDU PIS BOGDAN ŚWIĘCZKOWSKI. Dyskusja bardziej koncentrowała się na atakowaniu Rosji niż merytorycznej debacie o rzeczywistych zagrożeniach dla Polski. Prelegenci straszyli słuchaczy RM szczególnie Pan Święczkowski wojną z Rosją oraz cały czas podkreślali, że trzeba bronić Ukrainy przed Rosją. Żaden z prelegentów nawet słowem nie wspomniał, że prezydentem zgodnie z ukraińską Konstytucją jest nadal Janukowycz oraz, że przejęcie władzy na Ukrainie odbyło się w sposób zbrojny i nie zgodny z ich Konstytucją. Żaden nie wspomniał, że zastrzelono 100 ludzi cywilów i milicjantów, że obecne samozwańcze władze na Ukrainie, których popiera tzw. ,,demokracja liberalna zachodu”, nie robi nic by przeprowadzić śledztwo w sprawie zastrzelenia ludzi na Majdanie.  Zachodzi podejrzenie, że swoi dla zdobycia władzy zastrzelili nawet swoich, by osiągnąć cel, tym bardziej, że w studio siedzi prokurator prokuratury krajowej w stanie spoczynku Bogdan Święczkowski i nie zabiera w tej sprawie głosu. Były szef ABW posunął się nawet do takiego stwierdzenia, że Polska kadra oficerska jest wyszkolona w Moskwie i on nie jest pewny tej naszej kadry oficerskiej. Dziwię się, że były MON Romuald Szeremietiew nie zareagował na taką skandaliczną wypowiedz byłego szefa ABW. Ciekawe czy podejrzewa Święczkowski też emerytowanego generała Polko o agenturalność, tym bardziej, że Generał ten fotografował się w kraju podbitym na tle obcej flagi a nie naszej Polskiej. Załóżmy, jakby obecny któryś Generał sfotografował się na tle flagi np.: rosyjskiej, dopiero Święczkowski razem z lewacką partią Pis grzmiał by na całą Europę.

.

Jakby tego było mało, około godz. 22.45 zadzwonił słuchacz do studia i zaczął mówić żle o J. Kaczyńskim, zarzucając mu, że pojechał na euro – majdan i pod flagami banderowców manifestował, ale  natychmiast ten słuchacz został wyciszony. Do tej wypowiedzi odniósł się Święczkowski, który broniąc Kaczyńskiego wypowiedział skandaliczne słowa przeciwko zamordowanym Polakom na Wołyniu cytuję: że ,,BYŁA RZEŻ WOŁYŃSKA, ALE MY NIE JESTEŚMY BEZ WINY, BO ZDRADZILIŚMY UKRAIŃCÓW”???

.

Panie Święczkowski, kto zdradził? Dziecko zamordowane w łonie matki! Dzieci wieszane na drutach kolczastych, dzieci nadziewane na sztachety, 1100 osób modlących się w większości starców i kobiet w kościele na niedzielnej mszy, których spalono żywcem???? Kto kogo zdradził i dla kogo była ta zdrada??? Jak mógł urzędnik państwowy takiej rangi wypowiedzieć tak ohydne i antypolskie słowa! Takich słów nie powstydził by się nawet jadowity anty – Polak Tomas Gross z Baumanem na czele.

.

Problem jest dużo większy, ponieważ RM i całe ,,media toruńskie” (MT) kierowane przez Ojca Tadeusza Rydzyka przeszły w ostatnich latach przedziwną transformację ideową, gdzie podkreślam w sprawach politycznych nie różnią się od uprawianej polityki w gazecie wyborczej. Ciągły, kłamliwy i brutalny atak na Rosję, ciągle ci sami prelegenci ziejący nienawiścią do Rosji. W zamian uprawiana jest w ,,MT” gloryfikacja poczynań masońskiej ameryki. Dobitnie świadczy o tym wczorajsza audycja w której podkreślał Święczkowski, że trzeba wchłaniać się w cywilizację zachodu, a więc taka cywilizacja, która odrzuca Pana Boga, ale promuje homoseksualizm, pedofilie, zabijania dzieci poczętych, eutanazje, lichwiarstwo, zbrodnie wojenne, kolonializm, potężną cenzurą, zboczenia seksualne, bezbożne loże masońskie, czyli świat z antychrystem. Taka jest ,,cywilizacja zachodu” do której prelegenci ,,MT” zachęcają swoich słuchaczy. Trzeba wykazywać bardzo mało szacunku dla tych Polaków, żeby w ten sposób ich okłamywać, budując im fałszywy obraz rzeczywistości.

.

Ojcze Tadeuszu, co się stało, że media, którymi kierujesz w sprawach polityki są odbiciem liberalno – komunistycznych mediów. Przecież ani Macierewicz, Święczkowski, Kaczyński nie są od głoszenia prawdy, oni są od manipulowania prawdą. Każdy wolny i uczciwy Polak wie, o co chodzi w sprawach Ukrainy i kto za tym stoi i jaki jest cel sponsorów obecnej pseudo – władzy w Kijowie.

.

Mamy historyczny moment na odzyskanie własności na wschodzie, ale ,,polska klasa polityczna” działa odwrotnie, chce w przyszłości budować ,,wielką Ukrainę” kosztem terytorium Polski. Takich nacjonalistów i szowinistów z rodzin banderowskich popiera Kaczyński i pozostali politycy w sejmie. Ojciec Tadeusz wpisuje się w ten scenariusz, zapraszając do radia ludzi podejrzewanych o agenturalność na rzecz budowy ,,nowego porządku światowego” bez Boga. Czy Ojciec Tadeusz Rydzyk tego nie widzi, czy może ma inne zadania i stosuje podwójne standardy w swojej drodze kapłańskiej.

.

Zygmunt Wrzodak

Były członem KK. NSZZ Solidarność, Zarządu Regionu Mazowsze, szef Solidarności do 2001 roku w Ursusie, działacz podziemnej Solidarności, Poseł na Sejm IV i V kadencji

za: http://wrzodakz.neon24.pl/

.

.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/03/18/bogdan-swieczkowski-z-pis-zdradzilismy-ukraincow/

.

.

0

Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758