POLSKA
Like

Bogaty jak dziad we wszy czyli taka jest siła PZPS

09/10/2013
958 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Bogaty jak dziad we wszy czyli taka jest siła PZPS

Andrzej Niemczyk, znajdujący się w trudnej sytuacji zdrowotnej i finansowej trener legendarnych złotek zwrócił się o pomoc do prezesa PZPS Mirosława Przedpełskiego. Tak, tak, tego samego Przedpełskiego, który odmawiając wsparcia śmiertelnie chorej Agacie Mróz twierdził, że jej  „choroba nie ma związku ze sportem”! A ponieważ „ten typ tak ma”,  więc i tym razem oczekiwana pomoc, jak można się było spodziewać, nie nadeszła. Niemczyk  nie dostał  złamanego grosza od kolegów i przyjaciół z „siatkarskiej rodziny” ale też, i to jest bardzo dziwne,  z kasy cacuszka, jakim według Przedpełskiego jest PZPS. Dostał jednak coś wyjątkowego i  bezcennego. Nauczkę żeby nie  zadawać się byle kim!

0


Miro, ludzki z niego pan, odmawiając Niemczykowi powiedział: “porozmawiaj z Waldkiem Wspaniałym”. Pomysł genialny i prosty, gdyby nie pewien  drobiazg!  Obaj panowie,  delikatnie mówiąc, za sobą nie przepadają. Może dlatego, że jak wieść gminna niesie,  Wspaniały przez całe  lata „rył” pod Niemczykiem marząc o zajęciu jego stanowiska, a może dlatego, że w pewnym sensie marzenie swoje zrealizował … wstawiając w miejsce głowy Niemczyka własną głowę  w oficjalnym kalendarzu Polskiego Związku Piłki Siatkowej na 2007 rok!  Oburzony tą manipulacją Niemczyk miał wtedy powiedzieć: „na swoim karku wolałbym ujrzeć buraka”.  Prawda, że to dobrze rokowało porozumieniu?

Wracając do wsparcia, które według mnie należało się Niemczykowi jak psu zupa chcę głośno zapytać do kogo  trafiły pieniądze z Funduszu Opieki i Rehabilitacji, zbierane do puszek  w czasie wielu oficjalnych meczów polskiej reprezentacji, a także kogo, poza swoimi „pracownikami”  wspiera Fundacja  Polska Siatkówka?!

I jeszcze jedno. Mirosławie, pamiętaj, że  sugerując jakoby Niemczyk, nadużywając alkoholu sam był winien swojej choroby strzelacie sobie w stopę. Nie uda wam się nikogo przekonać do tego, ze w PZPS są sami abstynenci! Pamiętamy i twoje podbite oczy w Japonii, i pijackie ekscesy Gołaszewskiego (uderzenie jednego z zawodników  w czasie transmitowanego przez TV meczu i pobyt na dołku  w czasie ostatnich wyborów) i  …wiele, wiele innych! Nie każ mi pisać dalej 🙂

Inne zapisy autora:

0

Avatar
janfilip

NULL

20 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758