POLSKA
Like

„Bóg dał ręce po to, żeby brać”, czyli ile milionów brakuje w kasie PZPS

27/11/2013
869 Wyświetlenia
4 Komentarze
4 minut czytania
„Bóg dał ręce po to, żeby brać”, czyli ile milionów brakuje w kasie PZPS

Bóg dał ręce po to, aby brać…to brali wszyscy! Pełnymi garściami, bez opamiętania ,  nie patrząc na to, że niszczą polską siatkówkę! Przez ostatnich 10 lat, głównie za sprawą  działalności suto opłacanej agencji A. i 100 widniejących na jej liście „dziennikarzy” , wmawiano  kibicom, że polska siatkówka to  kraina miodem i mlekiem płynąca.  Szkoda, że nikt nie dodał, że głównie dla Przedpełskiego, Popki, zaprzyjaźnionej telewizji i paru „społecznych” działaczy!

0


 

Cała prawda o kondycji cacuszka wyszła na jaw kilka dni temu! Kolosalne zadłużenie, podwójne fakturowanie, spółki córki, podejrzane fundacje i brak w kasie PZPS pieniędzy na organizację Mistrzostw Świata, które mają się odbyć  w Polsce już za kilka miesięcy!   Sam Przedpełski, w czasie ostatniego posiedzenia sejmowej komisji i sportu   wręcz błaga (!) o wsparcie imprezy kwotą 16 milionów złotych !  Mówi „wystąpiliśmy do Ministerstwa Sportu i Turystyki o wsparcie w kwocie 16 mln zł. Brakuje nam trochę więcej środków, ale liczymy na to, że spółka, którą powołaliśmy również przyniesie zyski.”  Mamy więc  kolejną „spółkę  50/50 – Polsatu i związku” do której PZPS wniósł „bilety, które można sprzedać”  Dodaje też:” dużym problemem jest fakt, iż związek jest organizatorem mistrzostw świata nie dysponując prawami marketingowymi i telewizyjnymi. Zakupiła je Telewizja Polsat. To był problem”

Geniusz biznesu garażowego, ma problem z myśleniem!  Najpierw pozbył się dobrowolnie wszystkich aktywów sprzedając Polsatowi  wszystko co miał do sprzedania, a teraz … zakłada z nim kolejną spółkę, oddając na dodatek przysłowiową ostatnią  koszulę, jaką dla związku są bilety! Niestety, jeśli nie wiadomo o co chodzi, to…chodzi o pieniądze. Jak wynika z wywodów   ostatniej Wyborczej  w kasie PZPS może brakować nawet 50 milionów!

Związek  pomimo kilkudziesięciomilionowego budżetu, jest w złej kondycji finansowej, nie płaci zobowiązań,   funkcjonuje głównie dzięki kredytom na bieżącą działalność, ale nawet wizyta CBA  i działania prokuratury nie wpłynęły na dobre samopoczucie Przedpełskiego! Jak przed laty, tak i dziś polska siatkówka jest głównym źródłem utrzymania dla Popki, Przedpełskiego, ich  rodzin i kolesiów!  Działali w myśl zasady „by żyło się lepiej…” Jeden stał się właścicielem blisko dziesięciu mieszkań, domu i kilku luksusowych samochodów, nie wiedzieć czemu zapisanych na żonę i mamusię, drugi podobnie, pub, balon treningowy, dom, mieszkania, choć w biznes którym się szczycił nie wierzą już nawet małe dzieci!  Z jednej strony gęby pełne frazesów o transparentności i uczciwości z drugiej horrendalnie wysokie, niezgodne z prawem,  pensje  „społecznych ” działaczy! I kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa! Jak choćby to o  piastowaniu stanowiska wiceprezesa w FIVB!  Bezczelność, łamanie prawa  (np. w czasie ostatnich wyborów)  i całkowita bezkarność!  Dziki to kraj gdzie skruszony sekretarz  generalny Polskiego Związku Piłki Siatkowej  informuje CBA   o nieprawidłowościach w związku,  potwierdzają to członkowie zarządu PZPS,   komisja rewizyjna związku i… sprawa nie ma dalszego ciągu!   Jak widać w Polsce nadal   „temu, kto mówi prawdę, potrzebny jest dobry koń”

W obawie przed następnymi działaniami PZPS w „imię obrony dobrego imienia PZPS” zapraszam Was również na swój blog

http://sledczyzesportsboardu.blogi.pl/comments/bog-dal-rece-po-to-aby-brac-czyli-ile-milionow

Inne zapisy autora:

0

Avatar
janfilip

NULL

20 publikacje
1 komentarze
 

4 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816