Bez kategorii
Like

BLOGOSFERA ONETU i BEZPIEKA PRL

21/11/2011
540 Wyświetlenia
0 Komentarze
12 minut czytania
no-cover

Tekst będący przestrogą dla czujących się bezkarnie i buszujących po onecie najemników hasbary! Ujawniam powiązania blogerów onetu z bezpieką PRL (teczka IPN) – zszokowani?

0


Alme odrodził się na tym samym portalu, z tym samym awatarem, jednak pod innym nickiem, innym adresem bloga, innym mailem. Poprzedniego bloga skasował z tchórzostwa i z powodu potrzeby zatarcia dowodów przestępstwa (przestępstw?) które pogrążyłyby cały portal. Może dostał takie instrukcje od samego imperatora? Więcej pod koniec tekstu.

Więcej informacji na blogu kefir 2010 już TERAZ. Tamtejsze serwery są na terenie USA i chroni mnie pierwsza poprawka do Konstytucji o wolności słowa, prasy, dziennikarstwa. Tutaj nie wszystko mogę napisać i muszę często wprowadzać mało Wam mówiące kody typu: "portal" i inne sztuczki, które podpowiedział mi mój znajomy prawnik. Adres bloga kefir 2010:

-GROŻONO MI ŚMIERCIĄ
-POWIĄZANIA ONETOWYCH BLOGERÓW Z APARATEM SŁUŻB BEZPIECZEŃSTWA (UDOWODNIONE – POTĘŻNY SZOK!!)
-KIM MOŻE BYĆ ALME (TERAZ "ASA-DER11")

aby to poznać, kliknij tutaj i przeczytaj cały tekst – link (Aktualizacja 21 listopada).

Powyżej (w linku) ujawniam szokujące informacje o powiązaniach onetowych blogerów z aparatem służb bezpieczeństwa – kopiujcie to i zapisujcie to, zanim ten blog zniknie z sieci! Pilnie proszę WSZYSTKICH o przyłączenie się do śledztwa! Przeczytaj cały powyższy tekst z linku, afera zatacza coraz szersze kręgi.

————————————-

Otóż alme był blogerem portalu, prawdopodobnie jego najemnym pracownikiem. Prowadził ekstremalnie agresywnego bloga pod adresem:

http://alme.blog.onet.pl/

dziś po kliknięciu w ten adres pojawia się komunikat:

"Blog o podanym adresie nie istnieje

Sprawdź, czy wpisałeś poprawny adres lub skorzystaj z wyszukiwarki blogów".

a sam alme w ogóle nie udziela się już na portalu, nawet nie ma odwagi pisać na forum:

http://ludzie.onet.pl/forum/mdh1d,u.html?edit=1

ostatni post z 20 sierpnia 2011.

Czym to jest spowodowane, że tak agresywny i ofensywny bloger jak alme przestał blogować i udzielać się na portalu, a jego blog znikł? Już wyjaśniam, wszystko powoli. Wszystko to praca zespołu ludzi, czyli mnie i ludzi z Nowego Ekranu i być może także ludzi z portalu.
Otóż na początku żartobliwie podejrzewaliśmy, że alme to sam Lejba Kohne, który zamaskował się pod onetowym nic nie mówiącym nickiem. I sobie popluwa na Polaków wiele razy dziennie przez portalową szczekaczkę propagandową – strefę "Waszym zdaniem".

Nawiasem mówiąc, ta strefa to istny róg obfitości. Na co dzień bloguje tam około 50-ciu blogerów, w tym:
-47 fanatycznie popierających PO.
-2 niezależnych, ale za PiS.
-1 całkowicie niezależny, czyli ja.
Dziwne, nie? Czyżby to była zakamuflowana nora agenciurów hasbary? Tym też się "zajmiemy".

Alme zajmował się m.in:
-pluciem na PiS.
-pluciem na PJN.
-pluciem na polskość i patriotyzm.
-pluciem na Kościół katolicki, obrzydzanie Polakom świąt religijnych
-i masą innych złych, ciemnych rzeczy.

Alme podczas ciszy wyborczej 2010 roku (wybory prezydenckie) w niemal jawny, choć nieco zakamuflowany sposób lobbował za PO i Bronisławem Komorowskim. Wtedy moja reakcja na to była żadna, jakoś wszechwładny "wymiar sprawiedliwości" go nie cyknął.

Ale w tym roku przegięto pałę. Najpierw blogerka Eliza Dumuolin prowadząca bloga eliza-dumuolin.blog.onet.pl, za przyzwoleniem administracji onetu, trzy razy popełniła przestępstwo przeciwko prawie wyborczym. Jak? Ano dodała do tej strefy trzy razy tekst o tytule: "POPIERAM PLATFORMĘ" czy jakoś tak, w czasie trwania ciszy wyborczej, 8 października 2011.

Potem były już bloger alme kilkadziesiąt razy dodawał do strefy "Waszym zdaniem" teksty niemal jawnie lobbujące za Platformą Obywatelską. Wszystkie powyższe przestępstwa udowodniłem tutaj:

http://astral-projection.blog.onet.pl/ONET-ZLAMAL-CISZE-WYBORCZA-Meg,2,ID437322854,DA2011-10-08,n

Są tam screeny i linki do tekstów udowadniające przestępstwo.

I teraz pytanie: zgadnijcie kto był prowodyrem ujawniania afery z łamaniem ciszy wyborczej? Oczywiście, że ja! Jednak zostałem do tego zmuszony przez administrację, która nie reagowała na moje prośby emailowe i dalej pozwalała Elizie i Alme łamać prawo na łamach portalu.
Postanowiłem więc, że rozkręcę mega aferę. Teksty poszerzyłem o kolejne dowody rzeczowe, wkleiłem je na Nowy Ekran i Eiobę. Skontaktowałem się z szefem największego na portalu społecznościowym "Ludzie" klubu opozycyjnego w tej sprawie. Nawiązałem kontakt z człowiekiem z Nowego Ekranu, który od dawna "polował" na almego i dałem mu solidne materiały (tekst).

I co się okazało? Po moich publikacjach, w niedzielę po południu portal całkowicie zamknął na czas ciszy wyborczej strefę "Waszym zdaniem" i uruchomił ją dopiero po 21-ej. Zaś blog alme został usunięty, prawdopodobnie przez tchórzostwo autora. Nie podejrzewam, żeby zrobili to admini portalu. Choć może alme zostanie jako wytrawny uczestnik hasbary "przerzucony" na inny portal / forum? Bo tutaj sprawa zaczęła być gorąca i się zwyczajnie wypalił.

Niech historia alme będzie ostrzeżeniem. Ostrzeżeniem dla wszystkich geszefciarzy, hasbarystów, opłacanych internautów, koryciarzy blogowych, którzy uważają, że jak trzymają z władzą, to są ponad prawem. Otóż nie, drogie żuczki: nie jesteście i nigdy nie byliście ponad prawem! Kim by się tu zainteresować teraz? Zenobiusz wskazał mi "cel" – Eliza D. W jego opinii ta "pani" pluje na Polaków tak samo, jak alme lub nawet gorzej, no i ma bardzo "polskie" nazwisko, haha.

Aktualizacja 17 listopada 2011:

cyt. "Może do zniknięcia Alme przyczyniła się również moja skromna osoba, ponieważ alarmowałem pewne osoby znane z życia publicznego, iż na blogu Alme znajdują się treści naruszające dobra osobiste tych osób (pomówienia), podawałem linki, etc. Otrzymałem nawet e-mailowe podziękowanie od jednej z takich osób (nazwisko zachowam w dyskrecji), która poinformowała mnie, że przekazuje sprawę swojemu prawnikowi. Nie wiem co dalej działo się w tej kwestii, ale możliwe, że ta osoba wytoczyła Alme proces. Tak czy inaczej jednego szaleńca mniej".

mondeo, 2011-11-16 23:51

A więc wygląda na to, że alme ma wytoczony proces. Polował na niego też chyba Wiesław P. z NE, i ja mu dostarczyłem dowodów winy (od miesięcy szukał na alme haka prawnego i  znalazł – łamanie ciszy wyborczej).

———————————

Aktualizacja 20 listopada 2011:

Alme bloguje teraz pod nowym adresem – nowy mail, nowy profil i blog:

http://asa-der11.blog.onet.pl/

Poprzedniego bloga skasował z tchórzostwa i aby zakryć dowody przestępstwa / przestępstw?. Jednak nic to go nie nauczyło i dalej popełnia te same błędy:

http://asa-der11.blog.onet.pl/ALME-WCIAZ-ZYWY-Schizofrenia-p,2,ID439942956,n

popatrzcie na plucie jadem u tego człowieka i jak bardzo jest zaślepiony nienawiścią. Cóż tu się dużo dziwić – blog asa-der miał przez kilka spokojnych dni awatar przedstawiający lucyfera.

Zaś ten tekst:

http://asa-der11.blog.onet.pl/GDZIE-JEST-OSZUST-KEFIREK-widz,2,ID439950436,n

miał wcześniej tytuł: "gdzie jest CWEL kefirek" – co stanowi ewidentne złamanie prawa i dowodzi hipokryzji portalu, bowiem dostałem od nich maila, że mam skasować kilkadziesiąt komentarzy innych ludzi, bo łamią regulamin. Ja mam skasować? Niech sobie kasuje webmaster, to oni są tutaj panami i władcami, choć bardzo tchórzliwymi, jak sam alme. Który być może jest ich pracownikiem najemnym (operation hasbara).

Szok! Odpowiadam na argumenty Lejby Kohne:

-nie kasuje się bloga, do którego adres mają zapisany w zakładkach przeglądarki bądź w swojej mózgownicy dziesiątki tysięcy ludzi;
-i w końcu nie kasuje się bloga który ma odpowiedni page rank w google;
-nie kasuje się bloga, który istnieje od czterech lat i jest swego rodzaju ikoną, marką znaną nie tylko na onecie, ale właściwie w całym polskim internecie;
-argument, że skasował bloga bo chce zacząć od nowa, i to z tym samym awatarem, jest po prostu śmieszny i bardzo infantylny.. aż się brzydzę ripostować na takie coś. Możecie ten jego główny argument wprowadzić do kosza; siedzę w blogowym półświatku już niejeden dzień i wiem z czym to się je że tak powiem.

Podsumowując – nowe wcielenie alme nazwało mnie:
-psycholem
-schizofrenikiem
-oszustem
-cwelem (!)

i innymi zabawnymi określeniami, których powielać nie zamierzam – a nawet gdybym chciał tak nazwać almego, natychmiast cyknęła by mnie prokuratura i 3 lata do paki.
 

0

Kefir2010

"rok 2001: "Ludzkosc zrozumie przeslanie filmu Matrix dopiero za 20 lat" "Im mniej czlowiek wie, tym latwiej mu zyc. wiedza daje wolnosc, ale unieszczesliwia" - to dlatego iluzje kosztuja tak wiele."

81 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758