Bez kategorii
Like

Bloggerze Muni – wezwanie do polemiki – ODBLOKOWAŁEM!. (18+)

11/04/2012
359 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Dlaczego opłaca się plemieniu żmijowemu utrzymywanie agentury? Wsadzają oni kij w mrowisko, aby utrudnić nam mówienie jednym głosem.

0


UWAGA – Bloggera Muni i Vala, miałem zablokowanych. Przepraszam, zapomniałem!!! Już umożliwiłem im dyskusję pod tym artykułem!!!

Blogger Muni jest pośród kilkunastu tutaj osób (w tym: Roman, val, antoni1949, Antoni1, Bozon, Uniplas, Wintergreen, Czarny Borys ) aktywnym obrońcą propagandowego interesu USraela. Od dawna mam podejrzenia, że jest po prostu wysłannikiem Hasbary albo podobnej organizacji.

Dla każdego normalnego człowieka jest oczywiste, że należy unikać wojen i dążyć do pokoju. Oczywiście nie za wszelką cenę i nasi przodkowie dobrze to wiedzieli. Ale  nie dla Muni. On uważa, że usprawiedliwiony jest atak na Iran i oczernia ludzi, którzy się z nim nie zgadzają, używając różnych podstępnych argumentów. Chcę go teraz pociągnąć za język, bo zdarzyło mu się powiedzieć (wypowiedzi są zarazem likami do oryginałów):

//To już było, nie? Ja widziałem WTC więc kilka zdjątek z krwią nie rusza mnie.//

Była to odpowiedź na komentarz Zdzicha, który linkował do jego artykułu, w którym ukazano nieludzkie bestialstwo izraelskiego okupanta. Wobec niemożliwości wykazania, że Iran stara się o broń masowego rażenia, jednym z niewielu argumentów propagandystów USraela jest wskazywanie na publiczne egzekucje, jakich dokonuje się w Iranie. Zdzich pokazał więc, że Izrael również wykonuje publicze egzekucje, z tym, że także na niewinnych kobietach idzieciach i jest w tym dużo bardziej brutalny i bezwzględny. Nie chodzi tu o branie w obronę zabójców, tylko rozpowszechnianie świadomości, że usprawiedliwienia dla ataków nie ma, nie było i nie będzie. Jest różnica pomiędzy egzekucją w świetle wewnętrznego prawa Iranu, a tym co robi Izrael w Palestynie i USA na terenie każdego okupowanego przez siebie kraju. Gwoli uczciwości przy zdjęciu każdego powieszonego, wypadałoby podać jego winę. Czy i my nie mamy w Polsce zdrajców, którzy na zdrowy rozum, zasługują jedynie na stryczek???

A czy na śmierć przez obcięcie ręki zasłużył sobie ten chłopiec, rzucając kamieniami w okupanta?

 

Czy snajper tak bardzo obawiał się tego małego chłopca? Na wszelki wypadek posłał 2 "kulki"…

 

A może ta dziewczynka jest winna temu, że cały świat odczuwa OBRZYDZENIE do tego, jak postępują władze i wojsko Izraela ze słabszymi od siebie?

 

Oto więcej przykładów: http://jeznach.nowyekran.pl/post/58655,zydzi-w-iranie#comment_440034

Tak, czy inaczej odpowiedź Muni na to była właśnie taka:

//To już było, nie? Ja widziałem WTC więc kilka zdjątek z krwią nie rusza mnie.//

W odpowiedzi na komentarz Telewidzącego Dodał jeszcze:

//Połączyć to z "bombami barycznymi" i "wysadzeniem" WTC, żeby zdobyc kupę skał, to piękny argument dla byle lewaka na to, że tzw. prawica to zbiór kompletnych pierdolców.//

 

SKORO JEST TAK BEZCZELNY I PO RAZ KOLEJNY ROZPOWSZECHNIA KŁAMLIWE OPINIE o ataku na WTC, wzywam go do polemiki. Jeśli nie podejmie racjonalnej polemiki z argumentami, na rzecz tezy o tym, że detonacja WTC była robotą wewnętrzną USA, to będzie można uczciwie uznać, że nie zależy mu na prawdzie, a więc, że jest po prostu prosyjonistycznym trollem. Zadałem mu już te pytania, ale ponieważ je zignorował, ponawiam i poddaję pod szerszą publikę!:

Jeśli nie jesteś syjonistycznym agentem, wytłumacz to, skąd tyle relacji świadków i w telewizji o wielokrotnych wybuchach PO obu atakach a także o urządzeniach wybuchowych wewnątrz kompleksu:

 

Film ten obejrzano 20-30 milionów razy, niestety usunięto konto, na którym był on pokazany po raz pierwszy, gdzie zdobył tyle odsłon.

Dlaczego STRAŻACY mówią o "płynnej stali, płynącej jak lawa kanałami" pod WTC? Pożary biurowe nie topią stali!

Podejmij polemikę z DOWODAMI:
http://space.nowyekran.pl/post/21789,kto-sie-boi-prawdy-czesc-v

Tu jest mowa o wielokrotnych eksplozjach – kompilacja trwa 30 minut – tyle było relacji świadków:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=c2cViy34b1A

MUNI! Czy jesteś tak ślepy czy tak ZŁY???

 

Dyskutuj UCZCIWIE, albo uznam, że zostałeś zdemaskowany!

Inne zapisy autora:

0

space

Pragne Zjednoczenia wszystkich Polaków milujacych Boga i Matke Ojczyzne dla jej ratowania przed smiertelnym wrogiem. Oddajmy sie ufnie Jego opiece i prowadzeniu, wypelniajac Jego wole, a wspaniale zwyciestwo bedzie zapewnione.

128 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758