KULTURA
Like

Bitwa o Dom edycja 3

10/03/2014
529 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Bitwa o Dom edycja 3

Pierwszy odcinek programu ”Bitwa o dom” to przede wszystkim charakterystyka nowych uczestników, którzy podejmą walkę o swoje wymarzone M. Jury w osobach: Natalii Nguyen, Małgorzaty Rozenek i Tomasza Pągowskiego jeszcze nie podjęło decyzji w sprawie ostatecznych nazwisk szczęśliwców jakie znajdą się na liście biorących udział w programie. Podczas podróży po kraju w celu odwiedzenia chętnych do podjęcia walki o mieszkanie, zdecydują ostatecznie, które rodziny będą miały możliwość pokazania swoich możliwości. Pierwszą rodzinę jaką odwiedziła Natalia Nguyen to młode, kochające się małżeństwo mieszkające na piętrze domu rodzinnego. Potrzebują nowego mieszkania, ponieważ ich przyszłość w tym domu nie jest pewna za sprawą rodzeństwa, które być może zechce mieć swój udział w spadku po rodzicach. Mimo bardzo ciekawego i ciepłego wnętrza Natalia nie […]

0


Pierwszy odcinek programu Bitwa o dom to przede wszystkim charakterystyka nowych uczestników, którzy podejmą walkę o swoje wymarzone M. Jury w osobach: Natalii Nguyen, Małgorzaty Rozenek i Tomasza Pągowskiego jeszcze nie podjęło decyzji w sprawie ostatecznych nazwisk szczęśliwców jakie znajdą się na liście biorących udział w programie.

bitwa o dom

Podczas podróży po kraju w celu odwiedzenia chętnych do podjęcia walki o mieszkanie, zdecydują ostatecznie, które rodziny będą miały możliwość pokazania swoich możliwości. Pierwszą rodzinę jaką odwiedziła Natalia Nguyen to młode, kochające się małżeństwo mieszkające na piętrze domu rodzinnego. Potrzebują nowego mieszkania, ponieważ ich przyszłość w tym domu nie jest pewna za sprawą rodzeństwa, które być może zechce mieć swój udział w spadku po rodzicach. Mimo bardzo ciekawego i ciepłego wnętrza Natalia nie jest ostatecznie przekonana do przekazania kluczy. Pozostawia małżonków w niepewności. Ciekawą, ale i tragiczną historię małżeństwa z Gryfina wysłuchała Małgosia. Odwiedziła parę zamieszkującą boks wędkarski, którą dotknęły klęski powodzi i pożaru, jednak dzięki zaciętości i uporowi odbudowywali swój dom na nowo. Niespodzianka w postaci miniaturowego, drewnianego domku przekonało jurorkę do przekazania kluczy do mieszkania w Warszawie. Celem wyprawy Natalii Nguyen był apartament wuefisty i jego dawnej uczennicy. Para planuje zamieszkać w mieszkaniu chłopaka, które jednak ich zdaniem jest zbyt małe. Powód, dla którego para ubiega się o możliwość walki o dom oraz jego wystrój nie przekonuje Natalii i zatrzymuje klucze dla siebie. Następna wyprawa to Gdańsk. W ogromnym, pięknym domu ugościła jurorkę siedmioosobowa rodzina, która stanęła w obliczu utraty dachu nad głową wskutek licytacji komorniczej. Pasja dekoratorska i determinacja przekonała Natalię do zaproszenia rodziny do Warszawy. Tomasz Pągowski odwiedził małżeństwo z Legnicy, które swoje mieszkanie wyposażyło w meble i przedmioty najwyższej jakości. Dzieła sztuki na ścianach, szafy z elementami sprowadzanymi z Austrii, krzesła z podzespołami włoskimi, indyjskimi zrobiły ogromne wrażenie na jurorze. Ostatecznie jednak nie zdecydował się na przekazanie zaproszenia, co argumentował brakiem samodzielności w tworzeniu własnego domu. Niespodzianka, która miała ostatecznie przekonać Tomasza do przekazania kluczy do nowego mieszkania zadziałała wręcz odwrotnie od oczekiwań właścicieli. Ten juror potwierdził już w pierwszym odcinku, że aby zasłużyć na jego aprobatę należy w tworzenie wnętrza włożyć serce a nie tylko pieniądze.

W kolejnej charakterystyce Małgorzata Rozenek przedstawia nam młodego lekarza pediatrii pracującego w wolontariacie i mieszkającego kątem u koleżanki. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu sąsiadów, w ramach niespodzianki dla jurora, chłopak dostaje szansę na walkę w TVN-owskim programie. Już za tydzień poznamy nowych uczestników, którzy pragną pokazać swoje umiejętności projektanckie i budowlane wymagającemu Jury i telewidzom. Jakie historie tym razem usłyszymy, co przekona jury do przekazania kluczy?

Jarek

www.bitwaodom.com.pl

Inne zapisy autora:

  0

  Avatar
  jarekzakup

  1 publikacje
  0 komentarze
   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   

  Authorization
  *
  *
  Registration
  *
  *
  *
  Password generation
  319217