WIEDZA
Like

Bilderbergowie znowu sie spotykają knować przeciwko ludzkości

02/06/2012
611 Wyświetlenia
0 Komentarze
22 minut czytania
no-cover

Z górą ponad 50 lat, elitarna organizacja spotykała się na całym świecie w całkowitej tajemnicy przy prawie kompletnej ciszy medialnej.

0


Obecnie Grupa Bilderberga, czy Klub Bilderberga jak kto woli, już nie jest okryty taką mgłą tajemnicy, ponieważ wszystkie brudy zaczynają wychodzić na powierzchnię, a mnóstwo ludzi śledzących ich poczynania niemal od samego początku, zaczynają wychodzić z ukrycia i bez pardonu obnażają ich prawdziwe oblicze i prawdziwe intencje. Badaczy oczywiście przybywa, dzięki czemu informacja o ich istnieniu obiegła planetę i teraz już coraz trudniej zadbać im o anonimowość.. Już na zeszłorocznym spotkaniu tych ważniaków, odbywały się liczne manifestacje wokół miejsca ich konferencji, z czego jest wiele relacji w Internecie.

W czwartek, rozpoczęła się kolejna, coroczna konferencja Grupy Bilderberg, tym razem  w Chantilly w stanie Wirginia, w USA, gdzie światowi, samo wybieralni przywódcy, podejmą jak zwykle decyzje, mające wpływ na cały świat. Spotkanie Grupy Bilderberg odbędzie się w USA pomiędzy 31 maja a 3 czerwca 2012.

 

 

 

Oczywiście, Ci, którzy śledzą światową politykę, a w szczególności poczynania Agendy 21, nie mają złudzeń, że nic dobrego dla ludzkości z tych spotkań nie wynika, a zapadające na nich corocznie decyzje, są jedynie kolejnymi krokami wcześniej zaplanowanego zdominowania globu przez garstkę pomyleńców i duchowych trupów, którym we łbie przewróciło się od nadmiaru ukradzionej mamony.

 

Abby Martin przygląda się bliżej globalnej polityce Grupy Bilderberg, mającej na celu ustanowienie nowego porządku światowego,. W tym roku śledzenie poczynań globalnej elity, będzie relacjonowana przez RT, który przygotowuje się na szersze reportaże z tegorocznego spotkania.

 

Wokół tegorocznego spotkania Grupy Bildetrberga, zapowiadają się największe protesty, jakie kiedykolwiek miały miejsce w związku z istnieniem tej Grupy. Będą obecne liczne grupy protestujących.  Zapowiada się ciekawie, gdyż zorganizowane grupy ludzi i niezależni dziennikarze, będą robić wszystko, aby media głównego nurtu, zwróciły uwagę na wydarzenia, dziejące się wokół tajnych spotkań tej tzw „elity” władzy.

Tutaj chodzi o protest przeciwko prawdziwym elitom, a nie ich marionetkowym rządom. Demonstrujących wzywa się do doskonałego zorganizowania i utrzymywanie wszystkiego w granicach prawa, ale jednocześnie zachęca się do wypowiadania swoich własnych poglądów oraz zademonstrowania właściwych transparentów, aby zwrócić uwagę jak najszerszej opinii publicznej.

Chodzi o to, aby tegoroczne spotkanie stało się bezprecedensowym  wydarzeniem, jakiego światowe elity nigdy nie zapomną. Ten protest może zburzyć ich anonimowość, której tak bardzo pożądają i zmiażdżyć możliwość operowania za zamkniętymi drzwiami bez znaczącego zainteresowania mediów.

Paul Watson rozmawia z Charliem Skeltonem, reporterem gazety The Guardian, omawiając zbliżającą się konferencję Bilderberg w Chantilly w stanie Wirginia.

 

Spotkanie Grupy Bilderberg 2012 będzie najprawdopodobniej sceną największych w historii protestów przeciwko tej tajnej organizacji..

 

Pierwsze aresztowania protestujących:

 

 

Wywiad z Jimem Tuckerem. Bilderberg chcą śmierci Rona Paula, kandydata na prezydenta USA.

 

Poniżej wymienione są szczegóły i czasy spotkań dla tych ważnych wydarzeń

Czwartek 31 maja godzina trzynasta: Wszyscy zbierają się w pobliżu głównego wejścia do hotelu. Jest to kluczowy czas przyjazdu członków Grupy Bilderberg.

Piątek 1 czerwca godzina trzynasta:pierwszy poważny protest z użyciem megafonów.

Sobota 2 czerwca 10 rano i godzina osiemnasta aż do wieczora: w sobotę przygotowane są dwa główne protesty zbiorowe, jeden rano i jeden wieczorem aż do zmroku. Ponieważ jest to protest zbiorowy i będzie możliwym dla większości ludzi by wzięli w nim udział. Zachęca się obywateli USA, aby pojawili się chociaż na jednym z tych protestów.

 

Niedziela 02 czerwca od godziny 8 rano do godziny trzynastej:Prawdopodobnie większość członków Grupy Bilderberg wyjedzie w niedzielę rano. Protestujący będą odpowiednio wcześniej, aby dać im odpowiednią odprawę!
 

Poniżej znajduje się link do listy uczestników tegorocznego spotkania Bilderbergów, ale zaznaczę, że jednym z nich jest nasz minister Rostowski. Czy Wam to coś mówi?

 

http://www.prisonplanet.com/bilderberg-2012-secretive-summit-kicks-off-in-virginia.html

 

 

 

Jak już wiadomo jednym z tematów tegorocznego spotkania wszystkich psychopatów, będzie dopracowanie szczegółów dotyczących podatków CO2, o czym pisałam w kilku postach, aby uświadomić Wam, jakim przekrętem jest pozorna walka o ochronę środowiska oraz czym cuchnie największy przekręt wszechczasów, czyli nakręcane medialnie globalne ocieplenie. A ludzie śpią nadal z ręka w nocniku i lecą na Ruskich z szabelkami, nie mając kompletnie pojęcia o polityce. 

 

Źródła wewnątrz Grupy Bilderberg przekazały Alexowi Jonesowi, że grupa nadal planuje wykorzystać Bank Światowy jako instytucję zbierającą globalne podatki CO2. Według oficjalnej listy uczestników szef Banku Światowego Robert Zoellick, będzie obecny na tegorocznym zjeździe w Chantilly, Virginia.

A oto jacy to goście, przedstawiciele ruchu ekologicznego mają być na zjeździe Biderberga, aby pomóc w forsowaniu realizacji tego bezczelnego programu: Fred Krupp, prezes Environmental Defense Fund, grupy, która generuje przychody w imię walki ze zmianami klimatu, będąc jednocześnie powiązaną z niektórymi z największych korporacji na świecie, w tym McDonald i FedEx.

Grupa Bilderberga w celu wdrożenia na chama tego planu, chce dopracować na tegorocznej konferencji szczegóły i nieco zmieni retorykę, jako, że teoria wywołanych przez człowieka zmian klimatu, a więc globalnego ocieplenia, została zdyskredytowana, to teraz biją na alarm pod pretekstem zagrożonych gatunków.

 

A wszystko po to, aby mieć pretekst do wprowadzenia podatku CO2 oraz centralizacji władzy. Jednym słowem plan ten sam, tylko środki służące jego wprowadzeniu nieco się zmieniły. Największy więc czas zacząć obnażać i to kłamstwo wszem i wobec, tak jak w przypadku oszustwa z globalnym ociepleniem. Zaczynają się kanalie gubic w swoich kłamstwach i matactwach.

 

Tymczasem za przyzwoleniem durnych marionetkowych rządzących, organizacji pozarządowych oraz licznej rzeszy usłużnych pachołków zwyrodniałej samozwańczej elity, wprowadzanie globalnego podatku od CO2 ma już miejsce w wielu krajach. W Australii, firmy są nawet zagrożone grzywną w wysokości do $ 1,1 miliona dolarów, jeśli nawet ośmielają się krytykować podatek CO2, który ma zostać wprowadzony od 1 lipca.

Tenże sam podatek CO2 w Europie  jest już nałożony od początku roku i zmusza się linie lotnicze do opłat za emisje dla wszystkich lotów poprzez kontynent, co jest kosztem nie tylko dla linii lotniczych, ale w konsekwencji skutki tego podatku, odczują boleśnie na swojej skórze konsumenci. Indyjskie linie lotnicze odmówiły na przykład tego podatku i jak sądzę nasze władze w Polsce też powinni im pokazać wała. Jest to najwyższy czas, abyśmy i o tym uświadamiali naród i wywoływali presję na rządzących, robiąc właściwe demonstracje, a nie demonstracje o pietruszkę.

 

Właśnie w  tym tygodniuAgenda 21 jest głównym tematem dyskusji Grupy Bilderberg, przy udziale premiera prowincji Alberta (Kanada), alarmistki globalnego ocieplenia, Alison Redford dla omówienia "problemów ekologicznych."

ONZ-owski projekt Agendy 21 wymaga, od członków by ci przyjęli politykę "zrównoważonego rozwoju"która jest niczym innym jak zawoalowaną formą przywrócenia neo-feudalizmu, który przyczynia się do zmniejszenia stopy życiowej i jakości życia.

 

"Efektywna realizacja Agendy 21 będzie wymagać głębokiej reorientacji całego ludzkiego społeczeństwa, jakiego świat nigdy nie doświadczył, poważnych zmian w priorytetach rządów i osób prywatnych oraz bezprecedensowych relokacji zasobów ludzkich oraz finansowych. Ta zmiana będzie wymagała troski o środowiskowe konsekwencje każdego ludzkiego działania, które powinno być zintegrowane z indywidualnym i zbiorowym podejmowaniem decyzji na każdym poziomie "

A co kryje się pod hasłem „zrównoważony rozwój” ? Ano wszystko, co służy interesom wąskiej gruby samo wybrańców, którym zamarzyło się przejmowanie świata. Za przyjęciem polityki „zrównoważonego rozwoju”, kryje się chociażby taka „drobnostka”, jak konieczność egzekwowania ONZ-wskiego „Prawa Morza”.  Wiecie co to prawo oznacza? Ano to, że Ci zasrańcy muszą mieć globalną kontrolę nad wszystkimi amerykańskimi oceanami, zmuszając statki do płacenia taryf bezpośrednio do ONZ.
 

Prawdziwa motywacja za postindustrialnym społeczeństwem promowanym przez Bilderberg została niedawno zaprezentowana podczas londyńskiej konferencji „Planet Under Pressure”, podczas której alarmiści zmian klimatycznych przedstawili plan zgromadzenia ludzi w zatłoczonych miastach, tak, aby reszta planety mogła zostać przekazana matce naturze.

 

Bezczelne i chore projekty Agendy21 są już intensywnie wdrażane w Kaliforni, gdzie wprowadzono przepis zmuszający do zmniejszania używania samochodóworaz w związku z ograniczeniem emisji CO2, nakazuje się budowę 30 domów na jednym akrze ziemi. Bydlaki rządzą planetą i decydują o tym, jak masz żyć, gdzie masz  mieszkać, jak gęsto mieszkać i ile razy używać swój własny samochód.

 

Nie cieszcie się, że to dotyczy USA, bo plany globalnej agendy dorwą i Polskę i wszystkie kraje na świecie, jeśli ludzie się nie przebudzą i nie zrobią z nimi porządku. Agenda 21 rozciąga bowiem swoje macki na rządy, władze lokalne i federalne, oraz lokalne grupy społeczne.

 

Rozdział 28 Agendy 21 w szczególności wzywa, do utworzenia w każdej lokalnej społeczności modeli realizacji postulatów Agendy 21:

 

"Każdy lokalny organ powinien wejść w dialog z obywatelami, organizacjami lokalnymi i przedsiębiorstwami prywatnymi aby sformułować lokalną Agendę 21. W drodze konsultacji i konsensusu, władze lokalne będą uczyć się od obywateli i lokalnych grup obywatelskich, społecznych, biznesu i organizacji przemysłowych, uzyskując dane niezbędne dla sformułowania najlepszych strategii."– Agenda 21, rozdział 28.

Agenda 21 – to plan plan ONZ dla 21 wieku. Jest ona wynikiem ONZ-owskiego Szczytu Ziemi, który miał miejsce już w 1992 roku i na którym zapadły właściwie wszystkie najważniejsze postanowienia, które wyłaniają wizję centralnie zarządzanej światowej społeczności.

 

Uroczyste otwarcie konferencji Szczytu Ziemi zostało przeprowadzone przez Dalajlamę na długiej łodzi wikingów skonstruowanej z okazji szczytu, która przypłynęła do Rio z Norwegii. Statek został odpowiednio nazwany “Gaia”, a na centralnym miejscu wisiał ogromny obraz przedstawiający kobietę, która trzyma w dłoniach ziemię. Na Szczycie Ziemi był obecny oczywiście Al Gore na czele delegacji ze Stanów Zjednoczonych, a także  liczni delegaci z ponad 110 państwi przedstawiciele z ponad 800 organizacji pozarządowych.

 

Główną osobą stojącą za powstaniem i wprowadzeniem w życie Agendy 21 jest członek Klubu Rzymskiego Maurice Strong i to on właśnie przewodniczył Szczytowi Ziemi, a jego żona Hanne wraz z trzystoma zwolennikami Bahainazwanymi Strażnikami Mądrości, grali na bębnach i śpiewali modlitwy do Gai, kierując swoje działania na "ustanowienie i podtrzymanie pola energii" na czas trwania szczytu. Takie tęgie łby tam były.

 

Możecie sobie to nawet zobaczyć, jak bawią się psychopaci naszym kosztem:

 

 

 A oto fragmenty wystąpienia Maurice Strong otwierającego konferencję :

 

"Pojęcie suwerenności jest niezmienną, a nawet świętą, zasadą stosunków międzynarodowych. Jest to zasada, która skutkuje powolnym i opornym ruchem w kierunku nowych wymogów globalnej współpracy w dziedzinie ochrony środowiska. Po prostu nie jest możliwym dla suwerenności aby działała jednostronnie poprzez poszczególne państwa narodowe, bez względu na to jak potężne. Globalnej społeczności należy zapewnić bezpieczeństwo ekologiczne."

 

"Obowiązkiem każdego człowieka jest dziś dokonanie wyboru pomiędzy siłami ciemności i światła. Musimy więc zmienić nasze nastawienie aby przyjąć odnowiony szacunek dla nadrzędnych praw świętej natury."

 

"Obecne style życia i konsumpcji najbogatszej klasy średniej – zawierające wysokie spożycie mięsa, korzystanie z paliw kopalnych, urządzeń klimatyzacyjnych i budowanie podmiejskich domów – nie są zrównoważone. Niezbędna jest zmiana, która będzie wymagała potężnego wzmocnienia wielostronnego systemu, w tym Organizacji Narodów Zjednoczonych."

 

Okazuje się, że już w kwietniu 1991 roku, czternaście miesięcy przed Szczytem Ziemi, Książę Charles zorganizował prywatną dwudniową międzynarodową konferencję na pokładzie królewskiego jachtu Britania, zacumowanego u wybrzeży Brazylii. Celem tego spotkania było zebranie najważniejszych międzynarodowych osobistości, aby uzyskać zgodność pomiędzy różnymi krajami, które będą uczestnikami szczytu. Oczywiście na spotkaniu był obecny Al Gore wraz z wyższymi urzędnikami ONZ i Banku Światowego.

Na szczycie 179 krajów oficjalnie podpisało Agendę 21, a wiele innych dołączyło swoje podpisy z biegiem czasu. Prawie 12.000 lokalnych i federalnych władz zobowiązało się do realizacji postulatów.

 

W praktyce oznacza to, że wszystkie ich plany oraz projekty polityczne muszą zaczynać się od oceny, w jaki sposób lokalny plan lub polityka spełniają wymogi Agendy 21 i czy nie stoją w sprzeczności z ustanowionymi zobowiązaniami Agendy. Władze lokalne, organizacje prywatne NGO, prywatne firmy są kontrolowane przez inspektorów ONZ poprzez organ ICLEI, a wyniki audytów są umieszczane na stronie internetowej ONZ. Tu możecie zobaczyć więcej informacji na temat  ICLEI  

 

Wszystkie postanowienia Agendy21 wiążą się nierozerwalnie z planem kontroli każdego aspektu życia ludzkiego od kołyski aż po grób. Te bydlaki chcą nam mówić, w jaki sposób mamy żyć, co jeść, czego się uczyć, jakich form transportu używać i kiedy, jak się komunikować i jak mieszkać, a wszystko pod płaszczykiem ich „szlachetnych” haseł ratowania ziemi,

 
W ubiegłym roku organizacja Forum Przyszłości (Forum for the Future), jedna z tych oszukańczych organizacji globalnej agendy, przedstawiła wizję przyszłości, w której działalność człowieka będzie regulowana przez dyktatorską technokrację, oczywiście w imię ratowania planety, którą sami od wieków notorycznie niszczą.

 

Okazuje się, że nawet posiadanie samochodu będzie zakazane i dostępne jedynie dla członków elit. To o tym przed wielu laty pisał ten obrzydliwy i zakłamany Brzeziński w swoich dwóch odmętach „Era Technokracji” oraz „Między dwoma wiekami”.

 

 

W Polsce już od lat funkcjonuje wiele organizacji budujących lokalną politykę Agendy 21, które zajmują się ponownym wprowadzeniem zasad socjalizmu w Polsce. Do ICLEI w Polsce należą: Związek Miast Polskich, miasto Katowice, Pomorskie Stowarzyszenie Wspólna Europa.

0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758