SPOŁECZEŃSTWO
1

Biblioteka analiz

04/06/2019
3126 Wyświetlenia
2 Komentarze
2 minut czytania
Biblioteka analiz

Postanowiłem udostępnić kilka moich archiwalnych zestawów dokumentujących oszustwo smoleńskie. Proszę pobierać i rozpowszechniać.

0


Kolejność plików jest przypadkowa. Nie ma chronologii. Można zapisać na komputerze i czytać w dowolnej chwili bez internetu. Można przesyłać po zapisaniu. Analizy powstawały w różnych czasie i niekiedy niektóre spostrzeżenia były korygowane i uzupełniane o nową wiedzę.

2tu154

10.04.10 – cztery i pół roku po Zamachu

Aneks do opracowania – „10.04.10 – cztery i pół roku po Zamachu”

Fałszywa mapa, ślepy satelita. Alfabet 1

Inwentaryzacja_na_S

nie ma innej drogi

Okiem_krasnala

Oszustwo

Podstawa kłamstwa smoleńskiego

powrót_do_różnicy

Samolot Widmo

Wędrujący statecznik – Zagadka zdjęcia _ Arka Noego

Wędrujący_statecznik II

Ponadto, tu poniżej “61_finit” moje ostatnie opracowanie, myślę, że o dużym znaczeniu. Głównie chodzi tu o wątek dwóch 101’ek 10 kwietnia 2010, a więc “bliźniaki” ale nie jak myślano początkowo 101 i 102. To po zamieszczeniu zdjęcia drugiej 101’ki z gdańskiego lotniska wykonanego przez spottera  zaatakowano moją stronę arkanoego. net i trzeba było stronę wyłączyć, gdyż zniszczono by serwer. Zaznaczam, przy tej sposobności, że jestem przy zdrowych zmysłach i nie zamierzam popełnić samobójstwa. Badanie było poprzedzone długimi, żmudnymi analizami dziesiątek zdjęć, materiałów z uwzględnieniem tzw. drogi krytycznej, a niektóre szczegóły są nadal otwarte. Wkradł się błąd literowy: powinno być: IŁ 76 a nie 62. Przepraszam. Do analizy stateczników dodałem opracowanie “samolot widmo”, gdyż nadal tajemnica Okęcia nie jest rozwiązana. Ponadto, każda sensowna hipoteza ma dużą wartość badawczą.

61_finit

Końcowy akcent (61_finit) z hipotezą Krzysztofa P. odnośnie  drugiego Pieczerska/Szatałowo poprzez nazwę Szatałowo jakoś łączy się z odkryciem innego blogera Albatrosa z Lotu Ptaka:

https://www.salon24.pl/u/albatros/341177,slad-na-niebie

Wyniki badań uzupełniają się także ze spostrzeżeniami blogerki IntheClouds (linki w opracowaniu i tu https://www.salon24.pl/u/clouds/) i ś. p. blogera Pawła 3Zet. Film o “Niechcianej szachownicy” także zamieszczam, gdyż większość pracy 3Zet została “wyczyszczona” z internetu.

https://

Yurko

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Yurko

Cud wcielonego ducha, pierwsze slowa z wiersza Cypriana Norwida pt. PISMO, czyli nie szermowac, krzyczéc, Lecz cala sila dzialac

110 publikacje
3 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816