Bez kategorii
Like

Białostocki ślad prowokatorów policyjnych. Adam Czeczetkowicz wiąże fakty.

19/11/2012
335 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Czy mężczyźni przebrani za kibiców, którzy wszczynali przed laty wszczynali burdy na konto Jagiellonii Białystok to ci sami, którzy prowokowali na Marszu Niepodległości? Gdy narodowcy dojdą do władzy – będzie to ujawnione!

0


Adam Czeczetkowicz podsumowuje Marsz Niepodległości i naszą dwudniową imprezę przy pomniku Dmowskiego; Włożylismy sporo wysiłku aby przy pomniku caly czas działo się coś polskiego, nie-establishmentowego. Przychodzili ciekawi ludzie, z którymi robiliśmy krótke filmy, postawiliśmy Krzyż – ten sam, który przynosimy przed pałac prezydencki i replikę Krzyża z Giewontu. Ten rekwizyt polskiej niepodleglości jest bardzo ważny, bo malo kto dzisiaj pamięta, że postawienie Krzyża na Giewoncie w roku 1900-nym przez polskich górali było tym potęznym impulsem politycznym i duchowym, który spowodował przebudzenie narodowe polskie. Mało jest fotografii i filmow o tym, co się działo przy pomniku – i bardzo dobrze, że Adam Czeczetkowicz o tym mówi.

Czeczetkowicz wskazuje na podobną sytuację do tej mającej miejsce przy Rondzie Dmowskiego, gdy prowokatorzy niszczyli imprezę narodowców. W Białymstoku podobne działania były przed paroma laty zastosowane wobec kibiców o poglądach nacjonalistycznych. Było to przed laty na meczu Jagiellonii z Widzewem. Czyżby Adam miał tutaj nosa i dobrze wyczuwał nieznanych sprawców?

/-/ Eugeniusz Sendecki

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Eugeniusz Sendecki

Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

123 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816