HYDE PARK
Like

Bezczelność władz i głupota ludzka to naczynie połączone

30/01/2015
639 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Bezczelność władz i głupota ludzka to naczynie połączone

Są takie sytuacje których omawiania to strata czasu. Szkoda też na nie słów. Dlatego skwitowanie ich lapidarnym stwierdzeniem rodzi taki sam skutek jak wielostronicowa epistoła. Mądrej głowie …. wiadomo. W sytuacji w jakiej w tym roku znajduje się Polska ( wirtualna i rzeczywista i sytuacja i Polska), gdy można by było doprowadzić do całkowitej zmiany chorej sytuacji kraju po raz kolejny okaże się że:

0


 

Bezczelność władz i głupota ludzka to naczynie połączone.

Należy przy tym dodać że przez władze rozumiem zarówno koalicję jak i opozycję.

Tak, to są naczynia połączone jak odstojniki w szambie. Z każdym dniem będziemy otrzymywali coraz więcej na to przykładów.

Za każdym razem gdy usiłujemy podkopać system który nas więzi okazuje się że szambo znowu jest pełne i wszystka zawartość wylewa się na nas. Wracamy grzecznie do swojej celi tyle tylko że dodatkowo upaprani.

Przygotujcie się teraz na zalew propagandy dostarczanej przez wszelkich samozwańczych dobroczyńców. Doświadczycie hucpy przyjaznych wam ( jak się okaże) mediów nagłaśniających rządowe sukcesy i afery i zaprzaństwo opozycji – albo odwrotnie. W zasadzie nie ma to absolutnie żadnego znaczenia gdyż to co usłyszymy nie ma żadnego związku z rzeczywistością.

A w rzeczywistości odegrany zostanie kolejny akt tragikomedii: ” Teraz Kurwa My”.

49% Szambonurków łyknie ten kit i znowu pójdzie zgłosować na tych samych.

A  ONI nawet się tym nie przejmują. Niektórzy jak sią pomylą przy łgarstwie to prawdę powiedzą.

Ostatnio przeczytałem stwierdzenia w wykonaniu politruka siły politycznej która szykuje się do wielkiego skoku ale oficjalnie jeszcze nie istnieje. Czeka aż się wytworzy luka którą sami od dość dawna  pracowicie wydłubują.

” Moim zdaniem jest zasadnicza różnica między PiS a PO. PiS nie jest partią władzy, lecz bezzębną partią antysystemową. Przy czym owa bezzębność wynika częściowo z prawidłowej analizy stanu społeczeństwa, którego większość żadnej walki ze złem, żadnej Polski itp. nie chce.

Programy nie mają znaczenia, nikogo, zwłaszcza Polaków, nie interesują. Liczy się praktyka, a ta musi byś dostosowana nie do Pana tylko do społeczeństwa, które żadnego kąsania nie chce, tylko zgody i spokoju…. ”

A jak to naprawdę wszystko wygląda?

 

 

Prawdziwe aż do bulu.

Uwielbiam przysłowie: ” trzeba zmieniać szybko i dużo aby wszystko zostało po staremu

Tak też będzie i tym razem.

Ciekawe tylko czy zamienią nam wyrocznie z gazety wyborczej na gazetę (nie)polską?

Wybór należy do nas.

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816