POLSKA
Like

bezcenne informacje-dziekuje

16/03/2014
400 Wyświetlenia
0 Komentarze
46 seconde czytania
no-cover

Panie Tomku, dostałam wezwanie ze SM, odpisałam zgodnie z podanym wzorem (tj. odmowa zlozenia wyjasnien oraz odmowa wskazania os.kierujacej), wysłałam poleconym za potw. odbioru i otrzymalam od SM takie oto pismo odp.sm_05.03.2014 informujace ze SM prowadzi czynnosci wyjasniajace w zw. z popelnieniem wykroczenia polegajacego na tym , iż jako własciciel pojazdu nie wskazała komu powierzył pojazd do kierowania lub używania….. Mam nadzieje że skan się załaczył. Poproszę o informacje jaki powinien być dalszy krok z mojej strony ? Gratuluje determinacji do walki  z systemem 🙂   Inne zapisy autora:

0


Panie Tomku,

dostałam wezwanie ze SM, odpisałam zgodnie z podanym wzorem (tj. odmowa zlozenia wyjasnien oraz odmowa wskazania os.kierujacej), wysłałam poleconym za potw. odbioru i otrzymalam od SM takie oto pismo odp.sm_05.03.2014

informujace ze SM prowadzi czynnosci wyjasniajace w zw. z popelnieniem wykroczenia polegajacego na tym , iż jako własciciel pojazdu nie wskazała komu powierzył pojazd do kierowania lub używania….. Mam nadzieje że skan się załaczył.

Poproszę o informacje jaki powinien być dalszy krok z mojej strony ?

Gratuluje determinacji do walki  z systemem 🙂

 

Inne zapisy autora:

  0

  Avatar
  veto_SM

  1 publikacje
  1 komentarze
   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   
  Authorization
  *
  *
  Registration
  *
  *
  *
  Password generation
  334816