WARTOŚCI
Like

Bestialskie pobicie człowieka pracy przez firmę ochroniarską w porozumieniu z policją i władzami

22/10/2012
541 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Bandyckie metody „stróżów” prawa. W biały dzień bestialsko pobito człowieka w przejściu podziemnym w Warszawie. Artykuł na strone główna do odwolania. Niech cała Polska wie.

0


W nocy z czwartku na piątek (5.10.2012) grupa 200 uzbrojonych w broń gazową rzezimieszków-przedstawicieli bezprawia wtargnęła do sklepu i skatowała niewinnego człowieka.

 

Do jednego ze sklepów w przejściu podziemnym wkroczyła ekipa firmy ochraniarskiej w pełnym rynsztunku i z kominiarkami na mordach. Bestialsko pobili sklepikarza, który wylądował w szpitalu.

Jak się okazuje cała akcja była starannie przygotowana, a wszystko odbyło się przy współudziale policji i władz miejskich. Bandytyzm władzy przekracza wszelkie normy jakiejkolwiek przyzwoitości. W moim odczuciu jest już trochę za późno na dyskusje, debaty, podpisy, apele, ankiety i pisanie petycji do nierządu. Manifestacje zorganizowane też niewiele dadzą. Pora chyba w sposób niekontrolowany wylegać na ulice i dokonywać samosądu na tych oprychach przy władzy.

Oprychy twierdzili, że są pracownikami agencji ochrony działającymi na rzecz spółki WPP, która to firma wynajęła ich do przeprowadzenia eksmisji. Nie posiadali jednak nakazu eksmisji. Należałoby się przyjrzeć dokładnie tej spółce.

Nie towarzyszył im komornik ani też żaden urzędnik administracji uprawniony do przeprowadzania eksmisji. Nie było też podstaw prawnych do zarekwirowania towaru przedsiębiorców, w dodatku z użyciem siły.
 
Na miejsce zdarzenia wezwano policję. Zjawiło się jedynie kilku policjantów, 4 policjantów, którzy nie przedsięwzięli żadnych czynności, nie wezwali posiłków, nie zażądali okazania dokumentu nakazu zajęcia mienia, a nawet nie zareagowali, kiedy ochroniarze napadli czynnie na mężczyznę, który próbował im przeszkodzić w rabunku. To świadczy, ze policja działała w zmowiez firmą krzak pt. spółka WP. 
 
Dlaczego firma WPPnie wpłaciła do miasta 6,6 milionów zlotych. Termin wplaty minął 17 września. Adam Sobieraj rzecznik z ZDM poinformował w TVP Warszawa, że kwota wpłynęła na ich konto 6 września, ale zapomniał dodać, że było to zaledwie skromny tego ułamek. Na jakiej podstawie wogóle ta bandycka firma czerpie korzyści majątkowe do prywatnej  kieszeni, skoro teren jest publiczny? Kto im dał takie prawo? Kto pozwolil się uwłaszczyć spółce prywatnej na publicznym terenie?
 
Spółka bandycka WPPnie ma prawa podnajmowania lokali osobom trzecim, a tym bardziej nie ma prawa zabierać nie swój towar, bo to jest bandycki napad z rabunkiem. Za to są paragrafy. Musimy żądać dla nich najwyższego wymiaru kary, dla tych osiłków bezmyślnych, którzy tępo wykonują rozkazy bandytów i dla ich mocodawców.  
 
Pobity przez ochroniarzy mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala. 

Policjanci bezczynnie przyglądali się czynnej napaści i nie udzielili żadnej pomocy ofierze, ani też nie wezwali pomocy medycznej. Policjanci odmówili pokazania swoich legitymacji.

 
Jest prawdopodobne, że policjanci działali w zmowie z rabującymi, bo rzecznikiem prasowym agencji ochrony działającej na zlecenie firmy WPP sp.k ( Warszawskie Przejścia Podziemne) jest podobno były pracownik policji.
 
Człowiek pracy aż popłakał sie w szpitalu, gdyż jedyne co chciał w życiu robić, to uczciwie i ciężko pracować na utrzymanie rodziny. Córki i żona są w szoku. Dzieci tego poszkodowanego myślą o opuszczeniu tego bandyckiego kraju, tzw zielonej wyspy duchowego trupa Tuska.
 
Teraz nie mają wątpliwości, że w Polsce panuje mega bezprawie, a te sukinsyny chronią się immunitetami, legitymacjami i układami. Pora wymierzyć im sprawiedliwość. To szokujące, że wogóle taka sytuacja może mieć miejsce. Przymulona urzędniczka twierdzi, że pawilony w przejściu podziemnym nie spełniają standardów unijnych. A są przecież ZŁOTE TARASY. Pies je…ł tą bandycką Unię razem z tymi TARASAMI. Pora z niej schrzaniać jak najdalej. Dla tej prostaczki, która załapała się na "ciepłą" piosadkę w urzędzie nie liczy się dramat uczciwego człowieka, bo sama jest gnidą. 
 
Ten post jest przesiąknięty moją agresją i pogardą dla tych śmieci. To, że w Polsce panuje mega bezprawie, dla nikogo nie powinno być tajemnicą. Może niech sobie ten poniższy materiał obejrzy Pan Gudzowaty, którego posty są odrealnioną wizją tego chorego świata. Sami Państwo obejrzą wstrząsający materiał.

PRECZ Z UNIĄ EUROPEJSKĄ – PRECZ, PRECZ, PRECZ, PRECZ !!!!

 

A tu nieco więcej o tym bandyckim napadzie w kraju Tuska

 

 

 

0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758