Globalnie i Lokalnie
Like

Berlin i Moskwa budują przyszłą koalicję w Polsce

17/11/2013
644 Wyświetlenia
0 Komentarze
8 minut czytania
Berlin i Moskwa budują przyszłą koalicję  w Polsce

Leszek Miller „Nawet w imię zagrodzenia PiS drogi do władzy nie ustąpicie z postulatów programowych? Nie. Rządzić będą ci, którzy zdołają się dogadać. A jeżeli PiS wygra wybory, to powinno otrzymać misję utworzenia rządu. „…”Jestem krytyczny wobec wielu działań premiera. Ale jeżeli chodzi np. o jego politykę europejską, to mogę mu zarzucić tylko jedno, że nic nie robi, by przyspieszyć nasze wejście do strefy euro. W innych sprawach, jak np. podwyższenia wieku emerytalnego, mieliśmy różne zdania.

0


Podobnie jeżeli chodzi o podniesienie płacy minimalnej, wprowadzenie podatku od transakcji finansowych, przywrócenie trzeciej stawki podatkowej. W tych sprawach z Tuskiem się nie porozumiemy. „…” Jak pan ocenia obecną sytuację PO?
Ta partia ma coraz więcej kłopotów. Z jednej strony pogarszają się wskaźniki ekonomiczne – wyhamowanie tempa wzrostu gospodarczego, rosnące bezrobocie, coraz większe rozwarstwienie dochodów obywateli i poziomu ich życia. Z drugiej – w samej partii pojawiają się tendencje rozłamowe i afery takie jak na Dolnym Śląsku.”….”Bo duża część mediów i wymiaru sprawiedliwości jest bardzo wyrozumiała wobec PO. SLD nigdy nie miał takiej komfortowej sytuacji. „…”Po odrzuceniu referendum setki tysięcy rodziców, w tym wyborców PO, będzie miało przed oczami obraz Platformy jako partii działającej w interesie ministerstwa i urzędników, a nie dzieci. A więc nieprzyjaznej. To zostanie zapamiętane, bo dla każdego rodzica interes jego dzieci jest najważniejszy. „…”partia Janusza Palikota to nie jest żadna lewica. Zwłaszcza od czasu, gdy zmieniła nazwę i pracuje nad programem, który zakłada częściową odpłatność za edukację i służbę zdrowia. Takie rozwiązania są typowe dla formacji demokratyczno-liberalnej. „…”To może jesteście w stanie usiąść do negocjacji również z PiS, gdybyście dostali taką propozycję? Nie.  Bo po pierwsze, musielibyśmy uznać, że pod Smoleńskiem doszło do zamachu na prezydenta. PiS jest przekonane, iż najlepszy polski prezydent, jaki kiedykolwiek był, został zamordowany w wyniku spisku polsko-rosyjskiego. To jest teza, której my nigdy nie przyjmiemy i  będziemy z nią walczyć. Po drugie, musielibyśmy przyjąć założenia IV RP. Po trzecie, musielibyśmy zapomnieć o grobie Barbary Blidy. Z tych trzech powodów wspólne rządy z PiS są niemożliwe.”….(źródło )

– Donald Tusk wybrał linię pełnego uniżenia przed Moskwą i nie może już zawrócić – przekonuje w rozmowie z RMF FM krytyczny wobec Kremla rosyjski politolog Andriej Piontkowski „…”Pokazali wam kim jesteście, kim jest Tusk, a kim jest Putin. Tuskowi i Komorowskiemu jeszcze raz to pokazali. Zresztą oni sami wybrali tę rolę, kiedy po smoleńskiej katastrofie we wszystkim starali się dogodzić Moskwie. Tusk został zakładnikiem tej sytuacji i zawsze nim będzie, zawsze będzie w tej pozycji. „….”Jego zdaniem “w uświadomionych rosyjskich kręgach panuje przekonanie, że jeżeli Tusk zachowałby się w sposób, który nie spodoba się Moskwie, to mogą go skompromitować”. – Chociażby upubliczniając jakieś protokoły rozmów po katastrofie smoleńskiej, które byłyby zabójcze dla jego pozycji w Polsce. Moim zdaniem Breżniew z większym szacunkiem rozmawiał z Gomułką i kto tam u was był? Z Gierkiem, a tym bardziej z Jaruzelskim, niż Putin z Tuskiem – „….(źródło )
Mój komentarz

Niemiecki plan zastąpienia na polskiej scenie politycznej lewicy rosyjskiej , czyli SLD i moskowity Millera lewica niemiecką , czyli Ruche Palikota, a teraz Twoim Ruchem i prusakiem Palikotem nie powiódł się. Pomimo medialnego wsparcia socjalistyczna proniemiecka partii pedofilów , sutenerów i homoseksulistów jaka jest partia Palikota nie uzyskała takiego poparcia nawet u otępiałych socjalistów ,aby pozwoliło on zlikwidować SLD .
Niemcy opanowaliby wtedy całą scenę polityczna. Oczywiście z wyjątkiem Kaczyńskiego. Dzięki lekowi jaki budzi w Niemczech Kaczyński Niemcy nie odważyły na utrzymanie dotychczasowego kolonialnego rozdrobnienie sceny politycznej i karuzeli partyjek, premierów, koalicyjek. Musiały umacniać pozycję Tuska
Teraz ze strachu przed Kaczyńskim Niemcy muszą wesprzeć rosyjski SLD . Powstaje na naszych oczach zawiązywanie antypolskiej , antykaczystowskiej niemiecko rosyjskiej koalicji rządowej . Już następuje pompowanie medialne i SLD i Millera.. Proszę sobie przypomnieć czas , kiedy tak odmiennie traktowały media Millera, kiedy wydawało się że Palikot dobije Millera i wchłonie niedobitki SLD.
Pompowanie SLD i Millera pozwoli uniknąć mocarstwom kondominialnym sytuacji w której Tusk wyniszczy cała swoją konkurencję , opanuje całkowicie policje polityczną ,tak że będzie mógł stać się zbyt silny .
Co istotniejsze będzie to koalicja , która będzie dążyła do ustanowienia religii niewolników , ideologi politycznej poprawności religia panująca w Polsce .
Miller i Tusk będą ogłupiać Polaków sporami trzeciorzędnymi tego typu , czy wprowadzić trzeci próg podatkowy . Jednocześnie obaj będą utrwali socjalizm niemiecki jako ustrój gospodarczy i społeczny Polski. Tusk i Miller doprowadza deo tego , czego nie udało się zrobić ani pruskiej Hakacie , ani rosyjskiej PZPR , czyli wywłaszczyć polskich chłopów z ziemi . Tusk chce tego dokonać obkładając polskich chłopów bandyckim zusem , podatkiem dochodowym, vatem i podatkiem katastralnym .
Polacy nie są historycznie są w odróżnieniu od Niemców czy Rosjan narodem niewolników i, nie potrafią żyć w ustrojach totalitarnych takich jak socjalizm rosyjski , czy panujący w Uni Europejskiej socjalizm niemiecki .
Korwin Mikke „”Komuniści to są ludzie, którzy uważają, że moje dziecko nie jest moje, tylko moje dziecko jest nasze. Ktoś decyduje, że moje dziecko ma iść do szkoły w wieku lat 6 czy 7? W normalnym kraju to rodzice, którzy znają swoje dziecko, decydują” …””Jak zniesiemy podatek dochodowy, to przyjedzie do nas dużo firm. Podatek dochodowy to jest rak, który toczy nasze społeczeństwo, który trzeba zlikwidować. Nikt tego nie robi, bo politycy chcą mieć bat na przedsiębiorców, że np. jak tylko on poprze Nową Prawicę, to od razu przychodzi mu kontrola skarbowa „…(źródło )
video Bezdroża feminizmu
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitte

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816