Globalnie i Lokalnie
Like

Bergoglio – Zuckerberg, braterstwo NWO?

01/09/2016
550 Wyświetlenia
0 Komentarze
8 minut czytania
Bergoglio – Zuckerberg, braterstwo NWO?

“Od teraz społecznościowy Facebook pozwoli użytkownikom wybrać kim są :” facetem “lub” kobietą “, więc będą mogli ustawić swój profil tak,  aby lepiej wyrazić swoją tożsamość na internetowej platformie. Na początku tego roku Facebook ogłosił inicjatywę, dzięki której uczestnicy mogą wybierać spośród dziesięciu różnych definicji płci, takich jak transpłciowych lub interseksualnych.  Gender pełną gębą.

0


 

Unia Bergolio - Zuckerberg

Bergoglio spotykał się z właścicielem Facebook’a, Markiem Zuckerberg’em w celu omówienia promocji globalnego obozu koncentracyjnego dla ludzkości.

Obaj ubolewali nad biedą ludzkości. Na czym polega ta bieda? Na braku dostępu do Facebooka!

Czy Mark Zuckerberg Bergoglio rzeczywiście ubolewali na biedą? Lu choćby nad tym że biedacy całego świata nie mają dostępu do internetu? Nad tym że nie mają co jeść w co się odziać Zdecydowanie nie! Oni lamentowali z powodu, że nie są oni częścią Facebook’owego imperium.

Unia Bergolio - Zuckerberg

… nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat……. Dzieci, wy z Boga jesteście i wy ich zwyciężyliście, gdyż Ten który jest w was, większy jest aniżeli ten, który jest na świecie. Oni są ze świata; dlatego mówią tak jak świat i świat ich słucha(1 List Jana 4:1-5)

Mamy tutaj Bergoglio spotykającego innego globalistę forsującego stworzenie komputerowego panoptykum (doskonałego więzienia i systemu nadzoru i kontroli.)…wszystko pod hasłem pomagania biednym! Telefony komórkowe, komputery, tablety, etc. Bergoglio pragnie ażebyś włączył się do tego diabolicznego systemu!

Czy to taką ewangelię będzie głosił Franciszek gdy założy sobie konto u Zuckerberga?

Unia Bergolio - Zuckerberg

TV Gloria tak komentuje spotkanie Bergoglio – Zuckerberg:

Unia Bergolio - Zuckerberg

Tak, pana Zuckerberga przyjął na posłuchaniu z okazji swego ślubu Daniel Ek założyciel Spotify. Posłuchanie u Papieża było raczej wtórne i przy okazji pobytu we Włoszech.

Kardynał Bergoglio wybrał na patrona Św. Franciszka z Asyżu. Czy przypadkowo? W każdym razie jego patron ostrzega nas przed papieżem czasów ostatnich

ŚWIĘTY FRANCISZEK Z ASYŻU – OSTRZEŻENIE PRZED WIELKIM UCISKIEM.

Św. Franciszek z Asyżu krótko przed tym jak umarł w 1226 roku zwołał braci ze swojego zakonu i ostrzegł ich przed wielkim uciskiem, któremu Kościół zostanie w przyszłości poddany.

W proroctwie Franciszek mówił o kimś, kto będzie nie — „prawdziwym pasterzem, ale niszczycielem”, kto „będzie się starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci”.

Jak wyraźnie wynika z treści proroctwa, nakreśla ono sytuację Kościoła czasów przed powtórnym przyjściem Chrystusa Pana.
Wielu ludzi chciałoby może sprzeciwiać się tego typu, jakby chcieli to określić, wymysłom – faktem pozostaje jednak, jak twierdzi św. Bonawentura, że — „duch proroctwa [u św. Franciszka] był tak wielki, że przewidywał on przyszłość, odkrywał tajniki serc, znał rzeczy zakryte tak jakby były jawne”.

Przedstawiane tu proroctwo ma poświadczenie w źródłach sprzed wieków, publikowanych przez poważnych autorów.

Święty Franciszek powiedział swoim braciom:

„Działajcie odważnie, bracia; bądźcie dzielni i ufajcie Panu. — Czasy wielkich prób i wielkich ucisków szybko nadchodzą; zamieszanie i waśnie, tak co do rzeczy duchowych jak i doczesnych, będą rozliczne; miłość wielu oziębnie i niegodziwość złych wzrośnie.

Demony będą miały niezwykłą moc, nieskazitelna czystość naszego zakonu i innych [zakonów] zostanie tak bardzo oszpecona, że tylko bardzo niewielu chrześcijan będzie ze szczerym sercem i doskonałą miłością posłusznych prawdziwej osobie trzymającej władzę papieską i Kościołowi Rzymskiemu.

W czasie tego ucisku pewien człowiek, niekanonicznie wybrany, zostanie podniesiony do godności papieża.

Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci.

Wtedy zwielokrotnią się skandale, nasz zakon będzie podzielony i wiele innych zakonów będzie całkowicie zrujnowanych, ponieważ przystaną na błąd, zamiast się jemu sprzeciwić.

Będzie tak wielka różnorodność opinii i liczne podziały wśród ludzi, między zakonnikami i duchownymi, że jeśli te dni nie zostałyby skrócone, — według słów Ewangelii, — to nawet wybrani zostaliby wprowadzeni w błąd, jeśliby nie byli w szczególny sposób prowadzeni pośród tak wielkiego zamieszania, dzięki niezmierzonemu Bożemu miłosierdziu.

Naszej regule i sposobowi życia niektórzy będą z przemocą sprzeciwiać się i straszliwe pokusy na nas przyjdą. — Ci zaś, którzy pozostaną wierni, otrzymają koronę życia.

Ale biada tym, którzy ufając jedynie swojemu zakonowi, popadną w letniość, bo nie będą w stanie przetrzymać pokus, które zostały dopuszczone dla doświadczenia wybranych.

Ci, którzy wytrwają w swojej żarliwości i przylgną do cnoty z prawdziwą miłością i zapałem dla prawdy, będą cierpieć niesprawiedliwości i prześladowania jako rebelianci i schizmatycy, — ponieważ ich prześladowcy, prowadzeni przez złe duchy, będą twierdzić, że oddają wielką cześć Bogu poprzez rugowanie tego rodzaju zepsutych ludzi z powierzchni ziemi.

Ale Pan będzie ucieczką uciśnionych i uratuje tych wszystkich, którzy Mu ufają.

I by stać się jak ich Głową [Jezus Chrystus], oni, wybrani, będą działać z ufnością i przez swoją śmierć uzyskają dla siebie życie wieczne;

— decydując się bardziej słuchać Boga niż ludzi, nie będą się lękać niczego i będą raczej skłonni zginąć [fizycznie] niż zgodzić się na kłamstwa i przewrotność.

Niektórzy kaznodzieje będą milczeć, nie mówiąc prawdy, a inni podepczą ją pod swoimi stopami i zaprzeczą jej.

Świętość życia będzie wyśmiewana nawet przez tych, którzy otwarcie ją wyznają, — dlatego w tych dniach Pan Jezus Chrystus ześle im nie prawdziwego pasterza, ale niszczyciela”.

(źródło: „Works of the Seraphic Father St. Francis Of Assisi” /“Dzieła ojca serafickiego św. Franciszka z Asyżu”, wydanie angielskie/, London: R. Washbourne, 1882, strony 248-250

Już podczas ŚDM miałem pewne niepokoje (chociaż i wcześniej gdy papież ujawniał “postępowe” tendencje). Mam nadzieję że się mylę ale ostrzeżenie przekazuję.
Z pamiętnika sądowego skryby

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

936 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816