Bez kategorii
Like

Bartoszewski: Polska krajem ludzi przyzwoitych

12/09/2011
205 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Czy Izba Skarbowa ujawni opinii publicznej, stan opodatkowania nieujawnionych w Oświadczeniu o Majątku, dochodów z zagranicznych dewizowych nagród, fundacji i dochodów z książek, pana “profesora” Władysława Bartoszewskiego?

0


Według Premiera, pana Donalda Tuska "Prof. Bartoszewski jest największym atutem rządu i Polski" 

 

 

 

 

 

 

 

Izba Skarbowa w Warszawie

ul. Alojzego Felińskiego 2B

01-513 Warszawa

fax.: 561-80-93, e-mail: is@mz.mofnet.gov.pl, rzecznik@mz.mofnet.gov.pl

Duisburg 01.09.2011

Dotyczy: Pana Władysława Bartoszewskiego, nieujawniania w jego Oświadczeniach o Majątku jako osoby publicznej dochodów z jego książek i kilku przykładowo wziętych nagród pieniężnych, także dochodów z co najmniej jednej fundacji co jest znane społeczeństwu z mediów. 

Wniosek o ujawnienie informacji publicznej, czy pan Władysław Bartoszewski, jako osoba publiczna  opodatkował zatajone w Oświadczeniu o Majątku, dochody z nagród pieniężnych, książek i wykładów? Jeżeli tak, to konkretnie gdzie, kiedy i w jakiej wysokości, w celu ustalenia rzeczywistej sumy dodatkowych dochodów w czasie jego zatrudnienia jako osoby publicznej?

Szanowni państwo, 

nawiązując do dzisiejszej rozmowy telefonicznej z Rzecznikiem Prasowym, panem Mirosławem Kucharczykiem oraz do śledztwa CBA i Prokuratury w sprawie, wnoszę jak wyżej o udzielenie informacji publicznej o opodatkowaniu, nieujawnionych w jego Oświadczeniach o Majątku, dochodów osoby publicznej, pana Władysława Bartoszewskiego i stanu opodatkowania. 

W przypadku nieopodatkowania przez pana Władysława Bartoszewskiego jego zagranicznych pieniężnych nagród i dochodów z jego książek, wnoszę o wdrożenie adekwatnego postępowania i zawiadomienie mnie kto to postępowanie prowadzi pod jakim numerem sprawy, jak również o potwierdzenie wpływu mojego wniosku.

Załączam dokumenty skierowane do CBA z wyszczególnionymi przykładami zagranicznych dochodów pana Władysława Bartoszewskiego. 

Z poważaniem.

Mirosław Kraszewski                                               

Do wiadomości: NIK Jacek Jezierski nik@nik.gov.pl , prokuratura, MediaOświadczenie o wyrażeniu zgody na upublicznienie oświadczeń o stanie majątkowym – 20.11.2007r.

Oświadczenie o stanie majątkowym złożone przed objęciem stanowiska – 20.11.2007r.

Oświadczenie o stanie majątkowym złożone wg stanu na dzień 31.12.2007 r.

Oświadczenie o stanie majątkowym złożone wg stanu na dzień 31.12.2008 r.

Oświadczenie o stanie majątkowym złożone wg stanu na dzień 31.12.2009 r

Oświadczenie o stanie majątkowym złożone wg stanu na dzień 31.12.2010 r
 

 

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816