Bez kategorii
Like

Bartoszewski: Jak dostać w kieszeń 10000 niemieckich Euro?

18/08/2011
240 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Bartoszewski daje przykład: Jak i za co dostać w kieszeń 10000 niemieckich Euro? Jak widać na powyżej załączonym obrazku buzie się śmieją.

0


Któż nie chciałby dostać w kieszeń 10 000 € z Niemiec, najchętniej nie w Niemczech tylko w Czechach, żeby było sympatyczniej i dodatkowo nie ujawniać tych pieniędzy w oświadczeniu majątkowym? I do tego zaprezentować się w blogu o nazwie Wikipedia jako autorytet, maż stanu i człowiek honoru? Lub nawet profesor?

 

 

 

Pierwszeństwo mają politycy z górnej półki. Jak widać na powyżej załączonym obrazku buzie się śmieją.

A jak to się robi pokazał pan Władysław Bartoszewski na załączonym tutaj przykładzie współpracy z niemiecką  fundacją  Adalbert-Stiftung Krefeld, która za coś wypłaciła. Jako profesorowi i historykowi. Którym nigdy nie był i nie jest. Za co, można się tylko domyślać po awanturze jaka się wywiązała w Berlinie w domu Komisji Europejskiej, gdy polscy dyskryminowani rodzice protestowali przeciwko dyskryminacji ich dzieci w Niemczech. Pan Bartoszewski siedział cicho. Skoro wziął za coś pieniądze, wiec prawdopodobnie nie wypadało mu nic powiedzieć, gdy przewodniczący kuratorium fundacji, Univ.-Prof. Dr. Hans Süssmuth, Heinrich-Heine Universität Düsseldorf, wrzeszczał na polskie matki domagające się zakończenia dyskryminacji i walił pięścią w stół i wrzasnął na mnie gdy zaprotestowałem przeciwko "kłamstwu profesorskiemu". Za co otrzymał oklaski od zgromadzonych europejskich Niemców w ramach poparcia dla takiej właśnie a nie innej niemieckiej tradycyjnej kultury. 

Prezentacja video przewodniczącego fundacji, męża byłej przewodniczącej Bundestagu, jest udokumentowana w komentarzu. Niemiecka nagroda pieniężna wypłacona panu Władysławowi Bartoszewskiemu 9 lipca 2007, milczącemu wymownie w sprawie niemieckiej dyskryminacji Polaków, nie została ujawniona w jego dwóch oświadczeniach majątkowych zaprezentowanych na stronie KPRM, wiec jego milczenie pokrywa na tę  dyskryminacje przyzwolenie. 

W kolejce do wspólnego zdjęcia z panem Profesorem Süssmuth stoją zapewne inni politycy. Pan Bronisław Komorowski już jest wraz z nim uwieczniony.

http://de.wikipedia.org/wiki/Adalbert-Stiftung_Krefeld

http://www.premier.gov.pl/kancelaria_premiera/kierownictwo_kprm/wladyslaw_bartoszewski,85/

http://www.scribd.com/fullscreen/62456155?access_key=key-jelryyqhv7d9c5lo27s

http://www.scribd.com/fullscreen/62456501?access_key=key-m383v2a6agf18n4t8xj

http://www.youtube.com/user/RPDDPL#p/u/21/HOntSw77lQo

http://miroslawkraszewski.salon24.pl/55995,architekci-psucia-stosunkow-polsko-niemieckich

http://miroslawkraszewski.salon24.pl/55939,demokracja-po-niemiecku-juz-publicznie-piescia-w-stol

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816