Bez kategorii
Like

Bartoszewski i bełkot

16/12/2012
419 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Pan Władysław Bartoszewski – jego postępowanie – to dla mnie żywy dowód łamania praworządności, który został zaprezentowany przez Polskie Radio 09.12.2012 – jako profesor. Którym nie był i nie jest.

0


Wcześniej 20.11.2007 poprzez duet Bartoszewski-Tusk w oficjalnym zapisie kłamstwa profesorskiego w akcie prawnym RP, tworzącym w KPRM dla "Profesora" i jego świata profesorskiej obsesji miejsce pracy, dzisiaj prezentuje w Polskim Radiu swoje obsesje na temat praworządności idące w innym kierunku. 


Profesor Magdalena Środa w tym samym Polskim Radiu "wyjaśniała, że obsesja to jest słowo neutralne", dnia 15.12.2012, wiec pozostańmy w tych klimatach Polskiego Radia jako wieloletniej tuby propagandy kłamstwa profesorskiego i propagandy tolerancji łamania prawa. Dla Polskiego Radia nie jest zrozumiale, ze człowieka będącego niedoukiem z wyboru,  nie posiadającego w jego życiorysie kwalifikacji do nauczania czegokolwiek, gdziekolwiek i kogokolwiek, nie powinno się tytułować profesorem i tym samym łamać prawa. Ale prawo jest łamane zarówno przez Tuska, Polskie Radio, jak również pana "profesora", który nie dementując oszukańczego bełkotu przyczynia się do umacniania państwa bezprawia i oszustwa.

"Bartoszewski: negowanie praworządności to bełkot – Może być zrozumiały u ludzi z wykształceniem poniżej średniego, bo to nie jest ich wina, ale nie może być zrozumiały dla tych z wykształceniem średnim i wyższym – powiedział w radiowej Jedynce prof. Władysław Bartoszewski."

 

Mój niedopowiedziany, kilkukrotnie monitowany, wniosek o zaprzestanie powielania kłamstwa profesorskiego przez Polskie Radio jest również dowodem łamania praworządności, jakim jest dalsze konsekwentne powielanie kłamstwa profesorskiego. Negowanie tego bezprawia jest dla niedouka z wyboru bełkotem. To Powinno być zrozumiale dla każdego.

 

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816