Bez kategorii
Like

Bartoszewski: Dobre wiadomości dla S24

04/09/2011
350 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Niezawodny pan Władysław Bartoszewski w Berlinie.

0


 

 

Nawiązując do Berlińskiej demonstracji zdesperowanych Polaków, niewidomych ofiar zbrodniczej polityki niemieckiego rządu (III Rzeszy), którzy są pomijani przy wypłacaniu odszkodowań wypłacanych w analogicznych przypadkach utraty wzroku tym lepszym ofiarom, swojakom, mam do zakomunikowania niektórym czytelnikom Salon(u)24 dwie pozytywne wiadomości. Smutne dla innych.

Pierwsza: Pan Władysław Bartoszewski poproszony o wsparcie demonstracji, jako ostatecznego środka nacisku na niemiecki rząd w sytuacji braku adekwatnego wsparcia dla ofiar wojny ze strony polskiego rządu nie zawiódł Niemców oraz polskojęzycznych apologetów „profesora” i odmówił wsparcia Polakom.

Druga: W korespondencji sekretariatu pana Władysława Bartoszewskiego z organizatorami demonstracji, jego doradca, austriacki Doktor, pan Marcin Barcz, syn Profesora Jana Barcza ( KO Jaksa) przestał tytułować pana Władysława Bartoszewskiego profesorem. Panu Władysławowi Bartoszewskiemu usunięto tytuł profesora z jego własnej korespondencji z KPRM.

Pan Marcin Barcz przestał również używać swojego, austriackiego, nieuznanego przez BIURO UZNAWALNOŚCI WYKSZTAŁCENIA I WYMIANY MIĘDZYNARODOWEJ, tytułu Dr.

Teksty źródłowe powyższych wiadomości podaję poniżej w częściowo anonimizowanej formie:

___________________________________________________________

 

Sent: Friday, August 26, 2011 9:18 PM

To: Bartoszewski Władysław

Subject: Prośba
 Szanowny Pan Minister,

 zwracamy się do Pana ministra o objęcie patronatem demonstracji Niewidomych Cywilnych Ofiar Wojny(II) w Berlinie w dniu 1.09.2011.Pan Premier Donald Tusk słusznie zauważył cyt:"Mamy Bartoszewskiego i nie zawahamy się go "użyć".Panie Ministrze bardzo prosimy wypełnić treścią słuszne spostrzeżenie Pana Premiera.Pan cieszy się ogromnym autorytetem w RFN pomóż potrzebującym i udziel wsparcia  Niewidomym Rodakom!!!.My już zróciliśmy się do pana Konsula o pomoc dla Niewidomych.Motto z Pana fotografii było ,jest i będzie naszym paradygmatem.

Serdecznie pozdrawiamy i oczekujemy szybkiej odpowiedzi

Inż.Jan Woliński

mgr Józef Galiński 


goFrom: Wladyslaw.Bartoszewski@kprm.gov.pl

To: xxxxx

Subject: RE: Prośba

Date: Mon, 29 Aug 2011 06:37:16 +0000

Szanowny Panie, uprzejmie zawiadamiam i proszę o zrozumienie, że pan minister W. Bartoszewski nie obejmuje patronatami honorowymi demonstracji i manifestacji. 

Z wyrazami szacunku, 

Marcin Barcz

Doradca Sekretarza Stanu

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Biuro Pełnomocnika PRM ds. Dialogu Międzynarodowego

Aleje Ujazdowskie 1/3, 00-583

Warszawa0048 22 694 65 26,

Kom. 605 368 313

0048 22 694 75 45 (Sekretariat)

0048 22 694 74 34 (Faks)

wladyslaw.bartoszewski@kprm.gov.pl

 

http://hambura.salon24.pl/338774,polscy-niewidomi-w-berlinie-czas-na-polska-dyplomacjehttp://niemcy.salon24.pl/140908,jan-barcz-ko-jaksa-pozne-konsekwencje

 

 

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816