504 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

FC Barcelona rozgromiła w Valencii Levante 4:0. Bramki dla Barcelony zdobywali kolejno: Messi, Messi, Iniesta, Fabregas. Wszystko wskazuje na to że puchar powędruje w ręce Katalończyków

0

Klub z Katalonii dzisiejszego wieczoru urządził sobie strzelanine na Estadio Ciudad de Valencia, gromiąc 4:0  Levante. Dzisiejszy parkiet zarezerwowany był dla Iniesty, Messiego i Fabregasa. Andres w dzisiejszym meczu zaliczył 3 asysty natomiast Argentyńczyk 2 gole. Pierwsze podanie od Iniesty w 47 minucie wykorzystał Leo Messi pakując piłke do siatki gospodarzy. Pięc minut później drugie kluczowe podanie Iniesty na gola zamienił nie kto inny jak Messi. Levante w ogóle nie istniało, Barcelona kontrolowała mecz w 100%. Następnego gola dla Blaugrany strzelił w 57 minucie Iniesta. Hiszpan mocnym strzałem pod poprzeczke wpakował piłkę do bramki. 63 minuta była dla Barcelony kolejną minutą radości, własnie w tej minucie czwartego już gola zdobył Fabregas, który po podaniu Iniesty okiwał bramkarza i strzelił do pustej bramki.

W 87 minucie Levante otrzymało szanse na strzelenie honorowego gola, sędzia podyktował "jedenastke" po ręce Puyola. Jednak i to nie wystarczało aby trafić do siatki. Barkero zmarnował szansę, która dałaby jego drużynie pierwszego w tym spotkaniu gola. Barcelona zdobyła dzisiejszego  3 punkty. Co oznacza, że pod 13 kolejce Real Madryt traci już do Barcy 11 oczek. Szansa na zdobycie mistrzostwa jest już minimalna. Nie należy zapominać o Atletico Madryt które wygrało dzisiaj 4-0 z Sevilla i ma tylko 3 punkty straty do lidera tabeli- FC Barcelony. Jak narazie Duma Katalonii trzyma już puchar jedną ręką…