POLSKA
2

Bandytyzm pozostaje, na wybory nie pójdę

25/06/2020
1310 Wyświetlenia
2 Komentarze
2 minut czytania
Bandytyzm pozostaje, na wybory nie pójdę

Dwa miesiące temu wysłałem do ówczesnych kandydatów na prezydenta RP, w tym do Andrzeja Dudy, pytania odnośnie ich programu. Chodziło mi o budowę państwa polskiego z ludzką twarzą.

0


Dwa miesiące temu wysłałem do ówczesnych kandydatów na prezydenta RP, w tym do Andrzeja Dudy, osiem pytań odnośnie programu. Były to pytania naturalne, zdroworozsądkowe, które nawet nie powinny paść, bo odpowiedzi na nie powinny być oczywiste. Ogólnie mówiąc, chodziło mi o budowę państwa polskiego z ludzką twarzą, w miejsce obecnego, policyjnego o tendencjach faszyzujących i z dużą domieszką wschodniego bandytyzmu. Tak, jak przypuszczałem, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Problem polega na tym, że ten, obecny, sposób funkcjonowania społeczeństwa jest tak zakorzeniony, że ludzie nie wyobrażają sobie nic innego. No, może z wyjątkiem osób, które mieszkały długo w krajach rzeczywistej liberalnej demokracji z rozwiniętym społeczeństwem obywatelskim. Przypuszczam też, że kandydaci mogli nawet nie zrozumieć pytań, gdyż przekraczało to ich wyobraźnię.

Tak, więc bandytyzm, fabrykowanie oskarżeń i rabunek mienia w imieniu Rzeczypospolitej będą trwały nadal, a konstytucja będzie dokumentem służącym jedynie celom propagandowym. Dlatego na wybory nie pójdę, gdyż uczestnictwo w nich byłoby sankcjonowaniem obecnego status quo. A już na pewno nie poprę urzędującego prezydenta, za którego wiedzą i przy wsparciu ów bandytyzm ma miejsce.

Bogdan Goczyński

Pytania do kandydatów na prezydenta

Jak kradnie się polską własność

Świński ryj dla Ziobry i Bodnara

Krzywoprzysiężny minister

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Bogdan Goczyński

77 publikacje
6 komentarze
 

2 komentarz

  1. Avatar TRZEZWY

    Panie goczynski!!!! …mam jakies dziwne wrazenie, ze cos panu strasznie odbilo i to porzadnie, bo panskie teksty sa naszpikowane niebywalym chamstwem, prostackim jezykiem, jadem i epitetem ….z panskich tekstow nie wynika wcale, bys mial pan podstawy do uzywania takich metod rodem raczej z komuny, a nie z cywilizowanego swiata ….podjalem probe napisania komenatrza pod innym panskim artykulem, dotyczacym dzieci …ociekasjacym belkotem i prostackim epitetem, ale mozliwosci tej tam nie bylo…moze zatem tu sie uda ….jedyna pozytywna rzecz jaka sie nasuwa, to panska deklaracja niepojscia na wybory…i dobrze…gdyz jak widac i bez panskiej pomocy demokracja ma sie w polsce dobrze…….i bez panskiej pomocy…wygral(pomijaJAC LECHA KACZYNSKIEGO) NAJINTELIGENTNIEJSZY, NAJLEPIEJ WYKSZTALCONY I NAJBARDZIEJ SPRZYJAJACY POLSKIM SPRAWOM KANDYDAT ..jakiego do tej pory wystawila RP na ten urzad…. dzisiw sie, ze majac do tej pory Taki drugi sort, jaki rzadzil po 89 roku RP tego nie zauwazyles ….byc moze nie mogles bedac w takim ciezkim psychicznie stanie …pozdrawiam i zycze nieco refleksji, a i porady u jakiegos znajacego sie na rzeczy lekarza specjaliste….gdyz furiatow da sie leczyc….

    0
  2. Pingback: Ustawa o szczuciu i wywłaszczaniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816