POLSKA
Like

BANDEROWSKI KONCERT Z PODRZYNANIEM GARDEŁ W TLE

08/10/2014
841 Wyświetlenia
2 Komentarze
4 minut czytania
BANDEROWSKI KONCERT Z PODRZYNANIEM GARDEŁ W TLE

SŁAWA UKRAINIE GIEROJOM SŁAWA

KONCERT MOJE SERCE Z UKRAINĄ Z PODRZYNANIEM GARDŁA W TLE

Pan Stanisław Markowski urządził w Krakowie banderowski koncert „Nasze serca z Ukrainą”. Zapewne serce p. S. Markowskiego bije zbrodniami ukraińskimi dokonanymi na 200 tysiącach Polakach i innych obywateli polskich II RP stanowiącymi mniejszość narodową, jak Ormianie, Rosjanie, Czesi, Żydzi i Ukraińcy broniący Polaków przed tymi strasznymi zbrodniami. Ja osobiście na Kresach straciłem w czasie II Wojny Światowej Ojca doc. med. na Uniwersytecie Jana Kazimierza asystenta prof. Adama Sołowija zamordowanego przez ukraińsko – niemiecki batalion „Nachtigall” na Wzgórzach Wuleckich we Lwowie oraz całą rodzinę.

Sam z Matką przeżyłem, ale skutki tej gehenny odczuwam do dzisiaj.

0 I Pan. ma jeszcze czelność zapraszać mnie na wystawę pańskiej twórczości.

 Ja się wstydzę, że mam takiego znajomego, który urządza koncert dla powtórnej strasznej śmierci moich 200 tysięcy ziomków zamordowanych przez bandy OUN-UPA z SS Galizien.

 

                           Wstyd Panu po wieczne czasy i hańba, tak mi dopomóż Bóg!!!!

 

 Z DEDYKACJĄ TEGO WPISU „GAZECIE POLSKIEJ” I STANISŁAWOWI MARKOWSKIEMU ORAZ PROBOSZCZOWI PARAFII ŚW. JÓZEFA W KRAKOWIE ZA ZORGANIZOWANIE W KRAKOWIE BANDEROWSKIEGO KONCERTU „MOJE SERCE Z UKRAINĄ”.

 TO BANDEROWCY UKRAIŃCY OUN – UPA ZAMORDOWALI 200 TYSIĘCY POLAKÓW NA WOŁYNIU I W MAŁOPOLSCE WSCHODNIEJ.

 Po Internecie krąży nagranie wideo, pokazujące jak bojówkarze „Prawego Sektora” podrzynają gardło byłemu naczelnikowi milicji z Doniecka na oczach jego żony. Stare, banderowskie metody. Podobno było na Youtube, ale administracje je wycofała ze względu na brutalność. Tu można kliknąć i je obejrzeć.

 http://antifashist.com/latest-news/24155-fashistybanderovcy-na-glazah-zheny-ubivajut-byvshego-nachalnika-milicii-d

 https://

 FILM ZBRODNIA

 http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-zydo-faszysci-podrzynaja-gardla-video-2014-04

 ZBRODNIA

 http://3rm.info/45966-uberite-detey-smotret-tolko-vsem-muzhikam-i-nastoyaschim-voinam-banderovcy-i-boeviki-pravogo-sektora-na-ukrayne-rezhut-pered-kameroy-gorlo-sotrudnika-mvd-video.html

 BANDERYZM WSPÓŁCZESNY NA UKRAINIE

 Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko powiedział w czwartek, że należy rozważyć przyznanie statusu kombatanta weteranom OUN-UPA – podała agencja Interfax Ukraina.

– To jest bardzo poważna kwestia i obecnie niezwykle aktualna. Wcześniej problem ten dzielił nasz kraj i zdejmowano całą sprawę z politycznej agendy. Teraz jest odpowiedni moment – cytuje Poroszenkę Interfax Ukraina. Prezydent dodał, że w walce żołnierzy OUN-UPA widzi przykład „heroizmu”.

Szersza wypowiedź Poroszenki jest na portalu www.kresy.pl

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/petro-poroszenko-oun…

(podaję za blogerem MacGregorem

 POLAKOM ZROBIMY DRUGI KATYŃ

 A oto faktyczne wypowiedzi Dmytro Jarosza i Oleha Tiahnyboka, z których wynika „że w sposób ciągły rośnie na zachodniej Ukrainie sympatia do Polaków”…

 Tymczasem Ukraińcy deklarują: „Polakom zrobimy drugi Katyń” ; „My im zrobimy drugi Katyń”.

 MY POLSKIM SOBAKOM (PSOM) ZROBIMY DRUGI KATYŃ

 To słowa Dmitrija Jarosza -przywódcy “Prawego Sektora” w rozmowie z Olegiem Tiahnybokiem – przywódcą partii “Swoboda “..

 Rozmowa miała miejsce 25 lutego 2014 r. w restauracji „Turgieniew” przy ulicy Wielkiej Żytomirskiej 40 w Kijowie ( na tej samej ulicy pod numerem 23 mieści się siedziba partii “Swoboda”).

 http://wirtualnapolonia.com/2014/03/07/my-im-zrobimy-drugi-katyn/

 http://kefir2010.wordpress.com/2014/03/07/usa-przemieszcza-wojska-do-pol…

 Oleg Tiahnybok : Dobrze! Z Rosjanami i Europejczykami jasne, co myślisz o Polakach. Oni poważnie myślą o powrocie na Wołyń. Na mapach już zaczęli Wschodnie Kresy rysować. Tam są silne propolskie nastroje. Jeśli z Europą wspólnego języka nie znajdziemy , rozżaleni na nas mogą spuścić „polskiego psa”.

 Dmitrij Jarosz : Możesz być dumny. Mnie jeszcze tak nikt nie nazwał. Mało OUN i UPA za nas krwi przelali ?

 Oleg Tiahnybok : Będą podnosić głowę, to my im zrobimy drugi Katyń . Ani metra ukraińskiej ziemi nie oddamy, ani Rosjanom, ani Polakom , ani tym bardziej Żydom. Karabinów na wszystkich starczy.

 Dmitrij Jarosz: Mam do ciebie Oleg kolejne pytanie. Ja nie rozpuszczę Majdanu do prezydenckich wyborów. Zainstaluje kontrolę w najważniejszych ministerstwach i regionach. Będę ubezpieczał twoje działania.

 W zestawieniu z możliwościami twojej „Swobody” to będzie siła. W ostatecznym etapie jeżeli „pacuki” ( chodzi o Jaceniuka , Kliczkę i Tymoszenko) znowu zaczną handlować Ukrainą, my znowu podniesiemy Majdan i weźmiemy władzę.

 

 

 

 

0

Aleszuma http://aleksanderszumanski.pl

Po prostu zwykly czlowiek

1199 publikacje
7 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758